Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zmiany w administracji - ankieta
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
 Drukuj temat
Zmiany w administracji - ankieta
Fear
Zapomniał hasła. 6 osób already.
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Com
https://lf2.pl/profile.php?lookup=5176

Tutaj masz link do jego konta. To jest chyba jego drugie konto, bo na pewno był już kiedy ja zakładałem konto.

Poza tym indiś. Czyżbyś tak bardzo sie bał tego że znajdzie sie te kilka osób które faktycznie mnie popiera?
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Pudzian
Nie rozumiem troche. Mówisz że to nie wasza wina że wyzywacie ludzi od idiotów i zakazujecie im nawet pisać zwyczajnych komentarzy, bo przyszedł jakiś troll i powyzywał kilku ludzi? To troche takie mówienie "Bo jak on sie źle zachowywał to miałem prawo go zwyzywać". Coś takiego nie może być usprawiedliwieniem.


Gdzie coś takiego powiedziałem? Najwyraźniej masz problemy z pojmowaniem, bo nigdzie. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Podałem 2 argumenty? Wyzywanie od idiotów, zakaz krytykowania administracji pod groźbą bana, mała aktywność. Jak dla mnie to jest więcej niż 2.

Podałeś 2 argumenty:
Nie sądzę, aby dobry administrator wyzywał użytkowników od idiotów. Jeśli to jest nazywane moralnym, to ja nie wiem, co musiałby zrobić administrator, aby uznano to za niemoralne.

Aktualna administracja nie wykazuje się także zbytnią aktywnością. Mimo że jest ich 6, to są dni, w których żaden nie pojawi sie na stronie. Od paru miesięcy żaden nie zrobił nic oprócz kłócenia się z użytkownikami i grożeniem banem za wytykanie błędów, które popełnili.


To jedyne akapity, jakie umieściłeś na ten temat. 1. wyzywanie od idiotów, 2. Aktywność. 3 argument wymyśliłeś sobie teraz, kiedy wytknąłem Ci, że napisałeś 2.

Podaj mi proszę konkretne osoby, które są aktywne i nadają się na administratorów. Jeśli chcesz zmian, będą zmiany.
 
Com
Gdzie coś takiego powiedziałem? Najwyraźniej masz problemy z pojmowaniem, bo nigdzie. Naucz się czytać ze zrozumieniem.


To ty sie naucz. Nie pisałem tego do ciebie tylko do indigera.

To jedyne akapity, jakie umieściłeś na ten temat. 1. wyzywanie od idiotów, 2. Aktywność. 3 argument wymyśliłeś sobie teraz, kiedy wytknąłem Ci, że napisałeś 2.


akapit=argument? Podałem 2 argumenty w jednym zdaniu, wiec "Naucz sie czytać ze zrozumieniem"

Co do aktywnych osób nadających sie na administratora, to nie będę sam decydował za wszystkich i mówił że tylko te osoby sie nadają dlatego lepiej zrobić głosowanie użytkowników. Natomiast ja myślę że przyadłby sie ktoś z dużym doświadczeniem jak adijanko czy ja
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
As098
Adi adminem facepalm
 
Indiger
Ktoś z dużym doświadczeniem? - Adijanko i ty? Nie no na serio to piszesz czy gdzieś ironii nie wyczułem.
 
Fear
Właśnie miałem pytać, o jakie akapity chodzi xD
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
KINGAdijanko
Z obecnych osób tylko Bleeq i Pudzian są dłużej ode mnie.

@As, jestem adminem na kilku stronach, więc mam doświadczenie administratorskie.
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Com
Więc twierdzisz że nie mam doświadczenia jako administrator? Byłem już moderatorem na tej stronie oraz administratorem/moderatorem/właścicielem kilku innych stron czy aplikacji, więc nie moge powiedzieć że nie mam żadnego doświadczenia. Adijanko z tego co wiem aktualnie JEST administratorem 3 trzech projektów więc też doświadczenie ma.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Son Koczko
Ja też zostanę, prowadzę monarchię i wywalę większość ograniczeń, bo są idiotyczne
Argggh motherfuckers!
 
Indiger
Byłeś moderatorem posiadającym 10% uprawnień. Co macie do zaoferowania czego my z obecną ekipą nie możemy zapewnić?
 
Com
No chociażby jeśli wybranyby został dobry administrator to chociaż PRÓBOWAŁBY zrobić coś żeby strona zyskała aktywność.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Indiger
Hmm czyli sugerujesz że nie próbujemy
 
Fear
Nie widać tych starań. Powiedz proszę, co zrobiłeś przez ostatni miesiąc, żeby zwiększyć popularność strony?
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Com
A kiedy ostatnio był jakiś turniej z waszej strony? Kiedy powstał jakiś pomysł na reklamę strony? Kiedy zaktualizowałeś ranking jakikolwiek? Kiedy zrobiłeś cokolwiek oprócz banowania i tego typu rzeczy. Kilka miesięcy temu.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Son Koczko
Ja już mogę jeszcze jedną reklamę załatwić u jednego z youtuberów
Argggh motherfuckers!
 
Indiger
Ciekawe na ile wam tej "werwy" starczy. Policzcie ile newsów napisałem w ubiegłym roku. Teraz są wakacje, ludzi nie ma, nikomu się nie chce grać. Po co robić turnieje dla 3 osób?
 
Com
Po co robić turnieje dla 3 osób?


Czy ja nie napisałem tego w ostatnim shitstormie? A no tak, wtedy administracja twierdziłą że 3 osoby to dużo i nie mam racji. No faktycznie. Pajac ze mnie.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Indiger
A czy administracja zorganizowała ten turniej? To inicjatywa Asa i chwała mu za to że zebrał te 5 czy 6 osób do gry podczas wakacji.
 
Com
Ale o co ci chodzi. Nie ważne kto to zorganizował. Po prostu raz piszesz że nie opłaca sie organizować turnieju dla 3 osób a potem twierdzisz że 3 osoby w turnieju to dużo.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018