Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zmiany w administracji - ankieta
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
 Drukuj temat
Zmiany w administracji - ankieta
Indiger
Z tego co pamiętam to ja tam nic nie pisałem, ale ok administracja mówi jednym chórem, poszczególne osoby w niej nie są rozróżniane.
 
Alladyn
Ja jestem zdecydowanie za obecną administracją.
Bleq - zawsze podtrzymywał stronę w najważniejszych momentach Pudzian- szanuje jego wypowiedzi i zazwyczaj się z nimi zgadzam pozatym często pomaga nowym graczom
Indiger- ostatnimi czasy bardzo aktywny zawsze pomoże jeśli trza
Jedyne zastrzeżenia mam do Zakuby bo osobiście nic do niego nie mam problemem jest jedynie to że nie mam pojęcia co robi w administracji bo nigdy nie widziałem żeby coś robił dla strony

Za to kto póki co PRAWDOPODOBNIE głosował za zmianami
Grzany- który zbiera cały czas bany denerwuje większość ogarniętych ludzi ze sceny i dziwi się czemu bo banie stracił moderatora
Fear- nic do niego nie mam ale jakoś nie widzę go w administracji. W sumie jest ok ale podaje w tej dyskusji argumenty bez sensu.
Pub- chce skończyć z LF2 ale śmieszkuje i robi ostatnio głupoty według mnie
Annanasik i Izi- których na scenie nie było z rok
Adiś- odwieczny scenowy śmieszek

To daje prosty obraz na kogo zagłosować.

A gdyby już miałby być ktoś nowy w administracji to może ktoś z 3: Verleo, Wals, AS.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
hunden
7 osob, Ja, Fear, Bjoriś, Adiś, Pub, Ananasik, siodmej osoby nie znam.



Inteligencja niektorych uzytkownikow jest na poziomie podstawowym, uwazaja sie za programistow. Gdy nagle wybuchla sprawa z ankieta o dalszych losach Indigera, to niektorzy zmienili sie, bardziej powazni czy cus (pewnie na range leca i dlatego). Irytuja Mnie takie osoby, a wyzywanie od idiotow przez Indigera nie jest na miejscu, tak zachowuje sie administrator? Nie. Wiec wiecie.


Znacie juz moj glos, wiec juz sie nie odzywam.
 
Fear
W końcu powiedziałeś coś porządnego :) Od tej pory Cię szanuję :D

SirApczu, a kto powiedział, że ja chce być jakimś administratorem? Mnie ta strona nie obchodzi.
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
hunden
W końcu powiedziałeś coś porządnego :) Od tej pory Cię szanuję :D

:D :D

Indiger- ostatnimi czasy
bardzo aktywny zawsze pomoże jeśli trza

wyzywa uzytkownikow od idiotow jak ktos/cos go wkurzy
 
Hubi
Najlepszy administrator w historii tego portalu zgłasza się! Chętnie znów zostane adminem. Kappa
x1
 
Mefju
Fear napisał(a):
Mnie ta strona nie obchodzi.


I wszystko w temacie. Podejrzewam, że tak jak każdego biorącego udział w tej śmiechu wartej rebelii. Notorycznie banowane gagatki, scenowe trolle walczą o lepszą scenę. Lol :D. Mnie to wygląda na znudzonych ludzi chcących wywołać gównoburze. Wyjdźcie na dwór czy coś. No bo cóż, ja, gdy mnie nie obchodzi jakaś strona to nawet na nią nie wchodzę, a gdy przypadkiem wejdę to mam gdzieś co się na niej dzieje.

Prawda jest taka, że wśród użytkowników nie ma nikogo kogo można byłoby dodać do administracji ani tym bardziej grupy użytkowników, która mogłaby zastąpić tę obecną. Ewentualnie na myśl przychodzi mi tylko Verleo. A już na pewno nikt nie mianuje na to stanowisko kogoś takiego jak Adijanko - wtedy można byłoby spodziewać się podobnych ruchów jak kiedyś, gdy bodajże Hubi (pozdro misiu :D) wrzucił do newsa czy na logo gołą babę :D. Przykro mi, ale takim trollom nikt nie zaufa. Administrator MOIM ZDANIEM (i wydaje mi się że powinno być to oczywiste dla każdego) nie powinien mieć pokaźnego doświadczenia na czarnej liście tej strony ;).

Ale Bjori, jeśli tylko chcesz możesz przedstawić nam swój SZCZEGÓŁOWY plan na rozwój strony. Jeśli wyda nam się interesujący bardzo możliwe, że poważnie nad nim pomyślimy. Skoro wpadłeś na pomysł, masz czas i chęci na wywołanie gównoburzy myślę że możesz mieć także znakomity plan na zrobienie ze sceny LF2 (darmowej gierki z 1999!) miejsca tętniącego życiem. Bo samo wywołanie gównoburzy czy nawet finalnie zmiana administracji nie gwarantuje zmian in plus. Tak więc liczę na Twoją/Waszą inwencję :).

@Koczko
Reklama u youtubera? Jakiego? Z tego co pamiętam u któregoś, chyba dość znanego jakaś już była zanim wróciłem na dobre na scenę. I chyba mimo, że gość dość znany, to g*wno ona dała. Poza tym był filmik na tym kanale Gimby nie znajo.

No i co? Gdyby ktoś chciał w to zagrać, wpisałby LF2 w googlach i wtedy jedna z pierwszych rzeczy, która wyskoczy to LF2PC. Sam kiedyś zrobiłem filmik dla LFPC, który także większego efektu nie dał, próbowałem reklamować tę stronę w różnych miejscach, więc zdałem sobie już sprawę z tego, że jesteśmy już bliżej końca jeśli chodzi o tę grę. LF2 nie może konkurować z nowszymi tytułami, żaden dwunastolatek, który się na to natknie pierwszy raz w życiu nie pomyśli 'woow, ale zajebista gra, muszę ją pokazać kolegom'. No ku*wa, nie. To nie te czasy. Jedyne na co można tu liczyć to na tymczasowe zrywy, głównie zresztą spowodowane chęcią odświeżenia sobie wspomnień przez weteranów.

Już nie raz tak było, że aktywność była taka jak dziś. I komu jak komu, ale mi możecie ufać, bo pamiętam czasy kiedy każdy klan aktywnie walczył praktycznie non stop w jakiejś klanówce, a później, w tym samym roku nawet OPC było obfite w walkowery z powodu nierozegranych walk. A później tak czy siak wszystko nagle odżywało. I nie, nie była to zasługa tego, że ówczesna administracja wzięła się za jakieś ostre promowanie sceny.

Były też takie wypowiedzi ostatnio, że 'ooo, jak był ybnn to było zajebiście, to był administrator'. No fakt, ybnn to był bardzo dobry administrator i zrobił dla sceny dużo dobrego (ostatnie OPC to był najlepiej zorganizoawny turniej ever), ale albo nie zauważyliście albo nie pamiętacie, że on też przegrał z brakiem aktywności. Nawet dość zajebiaszczy pomysł jak LFC mu nie wypalił, bo jak sam mi mówił nie ma aktywności. I było to widać także w ostatnich turniejach, które były organizowane w podobnym okresie (od końcówki OPCL mniej więcej).

Ale jak mówiłem, liczę na wasze pomysły. Ja jestem gotów ustąpić. Dawajcie poważne propozycje ludzi, którzy mogliby zastąpić obecną administrację i dokładny sensowny plan na rozwój strony.
Edytowane przez Mefju dnia 27-08-2016 12:03:44
x1
 
Fear
Wyrwałeś zdanie z kontekstu, albo po prostu źle je zrozumiałeś.
Mnie nie obchodzi bycie administratorem na tej stronie, bo nie mam czasu.
Ale jednak czasami tutaj wejdę i zagram turniej, czy dwa, a jak wszyscy wiemy lepsze dobro > gorsze dobro.
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Hubi
@Mefju Również pozdrawiam pijaku! :D

Imo uważam że wyrzucenie Indigera jest głupie, jest dobrym administratorem. A nazywając was idiotami ma rację, więc w czym problem?
 
Ananasik
W tym, że nie przystoi to administratorowi? Zastanów się
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
KINGAdijanko
Nigdzie nie napisałem, że chcę zmieniać. Niektórzy spoważnieli, bo zapewne w ich opinii dyskusja tego wymaga, a nie dlatego, że chcą mieć rangę większą. Nasza rebelia, przepraszam, rebelia Grzanego i Puba (bo mnie to w sumie jedno, czy jeden odejdzie czy nie), jest zabawna i tak samo jak Indiś się z niej śmieję. Można mnie nazwać hipokrytą, bo choć mnie to nie obchodzi zbytnio, to wziąłem udział w ankiecie. Oddałem zarówno głos jak i uargumentowałem go.

Hubisiu, ma rację, lecz obrażanie nie podchodzi czasem pod złamanie regulaminu? Administrator to tylko osoba z większymi prawami, więc w praktyce nadal jest użytkownikiem, który ma przestrzegać regulaminu.
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Indiger
Napisałem prawdę, nie wiem o co wam chodzi xD Jeśli trzeba będzie to nazwę was po raz kolejny idiotami i nie będę miał jakiś wyrzutów sumienia :) Z tego co zauważyłem to moje milutkie określenie stało się priorytetowym argumentem. Tak trzymać!
 
Com
Właściwie to Indiger cały czas teraz przyznaje sie do tego że złamał regulamin.

5. Administrator ma obowiązek odwołania się ze stanowiska na wniosek użytkowników pod warunkiem, że nie wywiązuje się z przydzielonych mu obowiązków i oczekiwań oraz prostych zasad moralnych.


Ten punkt mówi że jeśli ktoś nie będzie przestrzegał prostych zasad moralnych, to ma OBOWIĄZEK (Po prostu musi, nie ma wyboru.) odejść. Indiger wyzywa ludzi od idiotów i sugeruje że każdy gimnazjalista jest idiotą, więc nie jest to w żadnym stopniu moralne.

Proponuję po prostu żeby indiger chociaż jeden raz zastosował sie do regulaminu i po prostu odszedł, bez żadnych ankiet czy shitstormów.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Com
Ale Bjori, jeśli tylko chcesz możesz przedstawić nam swój SZCZEGÓŁOWY plan na rozwój strony. Jeśli wyda nam się interesujący bardzo możliwe, że poważnie nad nim pomyślimy. Skoro wpadłeś na pomysł, masz czas i chęci na wywołanie gównoburzy myślę że możesz mieć także znakomity plan na zrobienie ze sceny LF2 (darmowej gierki z 1999!) miejsca tętniącego życiem. Bo samo wywołanie gównoburzy czy nawet finalnie zmiana administracji nie gwarantuje zmian in plus. Tak więc liczę na Twoją/Waszą inwencję :).


Już mówiłem, proponuję po prostu zmianę administracji. Nie wiem skąd sie wzięły te wszystkie argumenty że niby strona nie ma aktywności i trzeba ją reklamować itp. Ja po prostu zaproponowałem aby zmienić administracje, bo taka która wyzywa użytkowników od idiotów i nic sobie nie robi z łamania regulaminu nie jest odpowiednia.

Co nie znaczy, że ja nie mam pomysłów które mogłyby chociaż troche ruszyć stroną. Natomiast widze że skoro jestem pajacem, hejterem a nawet widzę że niektórzy porównują mnie do tych trolli którzy spamują po całej stronie, to nikt nie potrzebuje mojej opinii.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Alladyn
Bjori napisał(a):

Właściwie to Indiger cały czas teraz przyznaje sie do tego że złamał regulamin.

5. Administrator ma obowiązek odwołania się ze stanowiska na wniosek użytkowników pod warunkiem, że nie wywiązuje się z przydzielonych mu obowiązków i oczekiwań oraz prostych zasad moralnych.


Ten punkt mówi że jeśli ktoś nie będzie przestrzegał prostych zasad moralnych, to ma OBOWIĄZEK (Po prostu musi, nie ma wyboru.) odejść. Indiger wyzywa ludzi od idiotów i sugeruje że każdy gimnazjalista jest idiotą, więc nie jest to w żadnym stopniu moralne.

Proponuję po prostu żeby indiger chociaż jeden raz zastosował sie do regulaminu i po prostu odszedł, bez żadnych ankiet czy shitstormów.


Kiedy nie masz racji i nawet z forami przegrywasz ankiete.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
As098
Czekam na propozycje: zmian panie bjori
 
Com
Mi to nie przeszkadza. Sam mogę stworzyć ankietę na temat czy mnie wyrzucić, nie będę miał nikomu za złe.

Kiedy mówisz, że ten punkt regulaminu ci nie przeszkadza, ale i tak domagasz sie głosowania.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Indiger
Ale ty nie ogarniasz dalej Grzany xD Idziesz w zaparte, to mi się podoba!

Ten punkt regulaminu mówi, że jeśli większa grupa użytkowników udowodni, że administracja nie wywiązuje się z jego obowiązków, oczekiwań lub prostych zasad moralnych.


Sam tak zinterpretowałeś! 9:7 mówi ci to coś? :)
Edytowane przez Indiger dnia 27-08-2016 21:02:12
 
Com
Tak, na początku sie pomyliłem i to dlatego doszło do całego tego shitstormu, mój błąd. Natomiast tak jak widzisz, teraz sie poprawiłem, zasada mówi, że masz odejść jeśli tylko udowodnie że regulamin został przez ciebie złamany, nawet gdyby nikt poza mną tego nie popierał.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Ananasik
Otóż to
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018