Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Polska na Euro 2012
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Sport
 Drukuj temat
Polska na Euro 2012
bleeq
Obstawiacie, że dokąd dojdzie reprezentacja polski na euro?

Mi się wydaje, że odpadną z grupy i nie wygrają żadnego meczu. ^^
 
Mefju
Różnie może być. Z jednej strony wiadomo jak nasza reprezentacja ma zwyczaj grać na ważnych turniejach, a z drugiej widać, że forma Polaków jest obecnie na całkiem niezłym poziomie. Polska będzie losowana z I koszyka, więc powinna dostać stosunkowo łatwiejszą grupę. Ja typuję, że Polska dojdzie do ćwierćfinału, a najlepszym graczem turnieju w naszej drużynie będzie Szczęsny :D
 
Sirrah
Już to widzę: 2 pierwsze mecze przegramy i będą kalkulacje co się musi stać żebyśmy wyszli z grupy :D
 
Hubi
Odświeżę temat ^^ , myślę że na pewno wyjdziemy z grupy , mamy teraz świetnego napastnika którym jest Lewandowski , mamy też Peszke i Błaszczykowskiego no i oczywiście Szczęsnego :) .
 
bleeq
Gdyby grał Rasiak to byśmy to wygrali ;<
 
ybnn
Jako kibic BVB :D napiszę tak : chwała dla PZPN, że Piszczek już gra, Lewandowski w formie, Kuba w reprezentacji ma niezły streak - jestem dobrej myśli. A co do samego turnieju myślę, że nie będzie aż tak źle jak ostatnio. Smuda zrobił naprawdę niezłą robotę, tego nie można mu odmówić. Do tego dochodzi fakt, że gramy u siebie + jesteśmy losowani z 1 koszyka - z pewnością mamy większe szansę na wyjście z grupy niż w 2008. Liczę na 1/8.
Edytowane przez ybnn dnia 24-10-2011 22:11:32
 
Mefju
BleeQ napisał/a:
Gdyby grał Rasiak to byśmy to wygrali ;<


Nie lubię żartów z Rasiaka. To naprawdę dobry zawodnik!

@yBnn
W Euro nie ma 1/8 :D
 
Son Koczko
Jakiegoś szczęsnego dali , morus lepszy
Argggh motherfuckers!
 
Mefju
Koko koko Euro spoko.
 
Gri
Wyobrażacie to sobie? : P Jakieś wielkie otwarcie, (prawie) wszystko idzie póki co dobrze, ludzie sobie myślą "no nawet ta Polska dała radę". A w tym momencie wychodzi zespół Jarzębina, babcie w ogromnych koralach, razem z nimi kilku dziadków z cymbałkami, zaczynają grać i śpiewać "koko koko euro spoko".



Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Mefju
Fakt, niezła wiocha, ale ja tam się cieszę, że babunie wygrały. Szczerze? Ich utwór przypadł mi do gustu bardziej aniżeli piosenki konkurencji. Kawałek jest bardzo skoczny, wesoły i melodyjny, a że nijak ma się do klimatu tego turnieju to już inna sprawa. Niech ludzie wiedzą, że Polacy to naród z poczuciem humoru. Haha, ale będą jaja, jak usłyszą to goście xD. Ogólnia ta cała impreza związana z ogłaszaniem kadry była śmieszna, a ''Koko Euro spoko" doskonale ją podsumowało.
Edytowane przez Mefju dnia 03-05-2012 13:25:04
 
Krencik
Grecy w meczu otwarcia będą się walać ze śmiechu na murawie, gdy usłyszą ten "hit". Cóż, przynajmniej dzięki temu może będzie łatwiej z nimi wygrać :P
W każdym razie, wszystko to będzie wyglądało komicznie. Kurde, gdy wczoraj ogłaszali pierwsze miejsce, które zostało osiągnięte z wielką przewagą, byłem prawie pewny, że to będzie Rodowicz, której tandetny utwór forsowały nasze media od kilku miesięcy. A tu wygrało jakieś kokokoko. Hah xD
Edytowane przez Krencik dnia 03-05-2012 14:35:04
 
hari
Teraz to jeszcze wszyscy się z tego śmieją i ogólnie każdy traktuje tą "piosenkę" jako niezły dowcip, ale no kurde co to będzie miało być jak serio, zacznie się cała ta ceremonia otwarcia i tak dalej... A tu na scene wbija MC Jarzębina i zapuszczają bit facepalm Tylko u nas mogli wymyślić coś takiego i co, to jest ta prezentacja nowoczesnej Polski, siąść tylko i się śmiać, bo po co płakać :D O tyle dobrze, że goście z zagranicy nie zrozumieją tekstu.
 
plef
Czy zauważyliście, że Polskę w różnych imprezach zawsze reprezentuje się podobnie? Jakieś chórki łowickie, krakowskie, czy mazurskie. Polska w innych krajach pewnie kojarzy się tylko z Wyborową, ogromną ilością zespołów pieśni i tańca i z Janem Pawłem 2. Ciekawe, czy czasami nie zastanawiają się czy w ogole u nas jest prąd, czy inne nowoczesne wynalazki. W zimie minus 50, benzyna na kartki. Słyszałem też, że zakupy nosimy wiadrami i zwijamy asfalt na noc. Polska to jeden wielki Wąchock.
Aha, kojarzymy się jeszcze, słusznie czy nie, ze złodziejstwem.
Dlaczego tak lubimy pokazywać się światu jako skansen? Czy naprawdę nie mamy niczego ciekawego do pokazania? Może jest dlatego, że co jak co, ale zawiść i chęć dopieczenia komuś, komu się udało wielu z nas ma we krwi.
Smoleńsk kurwa, picie wyborowej, disco w remizie i pielgrzymka do Lichenia.

Stąd właśnie biorą się stereotypy o "głupich Polaczkach".

[img]http://i47.tinypic.com/o8ucfk.jpg[/img] is not a valid Image.
Edytowane przez plef dnia 04-05-2012 13:24:54
 
Gri
Smoleńsk kurwa, picie wyborowej, disco w remizie i pielgrzymka do Lichenia.


Hahaha, genialne podsumowanie!

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Gad
Ej no mylicie pojęcia. To jest piosenka śpiewana przez kibiców, a nie nasz hymn narodowy. Szakira miała swoje łaka łaka, my mamy koko koko. Z resztą, jak to mój ojciec powiedział, po trzech piwach takie koko najlepiej się śpiewa.
 
Krencik
Szczerze? Nie wiem już co gorsze, to całe durne kokokoko czy hymn naszego wspaniałego Euro...

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
hari
Gad dobrze mówi, postawcie m 3 piwa - posłuchamy jak śpiewa. Ciekawe po ilu zaśpiewamy to całe Endless summer?

Wogóle wyszło więc na to, że mamy z jednej strony wiejskie przyśpiewy bandy kur domowych, a z drugiej typową klubową nute. Niby oba syfy, a i tak jedno do drugiego nie pasuje.
 
Gri
Ej nie, ja się zgadzam z tym, że Koko koko będzie jedną z najczęściej śpiewanych piosenek w knajpach po meczach, a nawet i w czasie meczów. Ale chodzi o to co napisał dokładnie Plef. Pokazujemy się z takiej strony, z jakiej niby nie chcemy, żeby nas kojarzono. Niepotrzebnie pogłębiamy stereotypy.

Waka Waka Shakiry to był oficjalny hymn, tak jak nasze Endless Summer. To co innego niż nasze Koko Koko :P
Inna sprawa, że to Endless Summer beznadziejne : P Nawet się tego zaśpiewać nie da za bardzo. A przecież to jest impreza piłkarska, nie wiem kto wymyślił, żeby taki klubowy kawałek wybrać :P

Btw. Waka Waka było zajebiste ; D
Btw2. Disco w remizie, pielgrzymka do Lichenia! :D

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Son Koczko
Te "Koko Euro spoko" jest lepsze niż te wszystkie disco-polowe razem wzięte
Argggh motherfuckers!
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018