Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Administratorzy
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Administracja
 Drukuj temat
Administratorzy
Indiger
Mefju zostaje administratorem zastępując póki co yBanana - miejmy nadzieję że spisze się w tej roli
 
Pudzian
Ybnn zostaje zawieszony do odwołania z grona administracji.

Decyzja zapadła z kilku powodów:
Użytkownik wstrzymuje najważniejszy na naszej scenie turniej: OPC. Nie respektuje postanowień organizatora turnieju, który odrzucił wniosek o zmianę wylosowanego przeciwnika w ćwierćfinale turnieju. Na własną rękę zmienia sobie wylosowanego gracza w parze ćwierćfinałowej. Nie respektuje mojego napominania, jako administratora, który nie jest stroną w konflikcie. Usuwa moje wpisy na forum, które kończą cały temat i informują, że gracz, który jest administratorem i stroną konfliktu NIE MOŻE sam sobie zmieniać pary w turnieju.

Link do tematu z konfliktem, jak i postu kończącego dyskusję zmieszczony poniżej. Tenże post został usunięty przez ukaranego użytkownika.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
x1
 
ybnn
Jesli trzeba moge wrzucic screenshot z prywatnej rozmowy z organizatorem turnieju, w ktorej poinformowalem go o tym, ze jesli Bleeq sie nie pojawi w danym czasie, to zrobie dokladnie to co zrobilem. Jego odpowiedz to (parafrazujac) 'Ok, tylko napisz, ze to Twoja decyzja a nie moja'.

Pudzian nie ma prawa zawieszenia innego administratora wedlug wlasnego uznania oraz przez wlasne ego. Prosze o zwrocenie na to uwagi i podjecie konkretnego dzialania w zwiazku z jego nieuczciwym zachowaniem.
 
Com
To ja się wypowiem, bo to co powiedział banan jest prawdziwe ale wyrwane z kontekstu. Banan, dobrze wiedział ze jestem negatywnie nastawiony do jego decyzji itp. Nie będę wszystkiego przybliżał bo mi się nie chce, więc powiem tylko że chodziło o to że jak chce, to niech zrobi wbrew mojej decyzji, ale niech ma świadomość że bierze za to odpowiedzialność. To że stracił status administratora jest właśnie konsekwencjami o których mówiłem wtedy.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018