Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Biyori's combo
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Combosy
 Drukuj temat
Biyori's combo
Com

Solo

Deep #1
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Freeze #1
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Freeze #2
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Freeze #3
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Dennis #1
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Woody #1
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Rudolf #1
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Rudolf #2
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Rudolf #3
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Rudolf #4
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Rudolf #5
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Rudolf #6
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Multi

/w Psyduck #1 (Korea kurwa)
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

/w Psyduck #2 (Lagi straszne ;-;)
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

/w Broda #1
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

/w Verleo #1
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

/w Shade #1
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

/w Shade #2
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

/w Shade #3
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Sandbagi

Firen #1
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Dennis #1
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Dennis #2
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.


Edytowane przez Com dnia 17-01-2019 02:31:40
[ Twitch ] [ Youtube ]
x1
 
Alladyn
Fajne. Propsuje.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
To moze coÅ› takiego
i.imgur.com/9Eg1uML.gif
[ Twitch ] [ Youtube ]
x3
 
KINGAdijanko
Zły bjoriś. Brzydkie combo. Nie tego cie uczyłem. :/
 
Com
No siema :^)
i.imgur.com/RexPRxZ.gif
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Dark SoR
Tyle w temacie ave SoR! :)

--->https://www.youtube.com/watch?v=X1-TnRirjUY <----
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
grkz


Propsy za to combo. :^) Ciekawe ile zajęło Wam ćwiczenie tego?

Dark SoR napisał(a):

Tyle w temacie ave SoR! :)

--->https://www.youtube.com/watch?v=X1-TnRirjUY <----


SoR które już nie istnieje. :^)

Btw. co takiego nadzwyczajnego w tych combach? Przecież każdy wie, że większe wrażenie robią combosy w parach. Nie oszukujmy się, są to standardowe comba które wymagają tylko wyczucia i paru dni ćwiczeń.

Btw 2. Mogłeś dać przecinek albo kropkę przed 'ave SoR'. ;^)
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
 
http://google.pl
Dark SoR
To że gość z SoR zrobił najlepsze video na temat comb i jak na tamte czasy pozamykał wszystkim mówiąc ładnie buzie :)
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
grkz
Jeśli na tamte czasy to było najlepsze video na temat comb (chodzi o montaż i o comba) to dziękuję. xDDD
Edytowane przez grkz dnia 24-02-2017 16:38:39
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
 
http://google.pl
Com
@Dark - Przecież większość tych combosów z montażu była po prostu słaba. Jest tam tylko kilka wartych uwagi, które jakoś wyglądają.

@Grakaz - Combo z deepami zajęło nam jakieś 10 minut roboty xDD

A tutaj coÅ› nowego:

i.imgur.com/VlSoJhi.gif
[ Twitch ] [ Youtube ]
x1
 
grkz
Biyori napisał(a):

@Dark - Przecież większość tych combosów z montażu była po prostu słaba. Jest tam tylko kilka wartych uwagi, które jakoś wyglądają.

@Grakaz - Combo z deepami zajęło nam jakieś 10 minut roboty xDD

A tutaj coÅ› nowego:

i.imgur.com/VlSoJhi.gif


Propsuje po raz kolejny. ;^) Dobra robota, Biyori i Shade. :^)
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
x1
 
http://google.pl
Alladyn
@Bjori być może jest dużo słabych ale jest też kilka wartych uwagi. A wkońcu filmik 4 minuty trzeba czymś zapełnić.

0.44-0.48 i 0.49-0.55 (bez fps changera) (średnio trudne)
1.16 (runbug)
1.30- 1.43 (niby ez ale żeby zrobić to całe bez pomyłki to już średniotrudne)
2.23-2.28 (niby ez ale dużo wyczucia trzeba)
3.02-3.10 (trudne)
3.21-3.28 ( powodzenia w wymierzeniu odległości i zgraniu tego w czasie)
3.36-3.43 (średnio trudne)
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
^

Napisałem przecież że jest kilka wartych uwagi, ale nie ma ich po parostu zbyt wiele. Poza tym co do 1.16 to runbug jest dosyć prosty kiedy sie go robi poza vs. Ogólnie większość combosów które wymieniłeś, nie są pomysłowe lub nie są zbyt trudne. Ale takie combo z rudolfem i przemianą to już szanuję, bo jednak troche kreatywności tam jest.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Shade
A mi się combosy Megatrona podobają, pamiętam jak oglądałem ten filmik po raz pierwszy i byłem pod wielkim wrażeniem. Poza tym pamiętajmy, że filmik był robiony 8 lat temu! Większość z nich wtedy nie była znana, Megatron był pionierem w robieniu tak pomysłowych combosów, a niektóre jak widać do dzisiaj są chwalone, tak więc ode mnie propsy.

Żeby nie było off-topu chciałbym zareklamować, że niedługo w tym temacie powinno pojawić jeszcze jedno combo w parze z moim udziałem. :D
x1
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Com
i.imgur.com/wp3O9yW.gif

CoÅ› nowego :v

btw.
i.imgur.com/QCzZD8C.png
;-;
[ Twitch ] [ Youtube ]
x2
 
grkz
Biyori napisał(a):

i.imgur.com/wp3O9yW.gif

CoÅ› nowego :v

btw.
i.imgur.com/QCzZD8C.png
;-;


Propsuje x3. Åšwietne combo, brawa dla Was! :^D
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
x1
 
http://google.pl
Dark SoR
@Biyori - obijanie we 2 kukły na zwolnionym tempie gry wymaga jedynie dobrych chęci, owszem wygląda to efektownie ale nie ma w tym nic odkrywczego. A Megan jak na tamte czasy zrobił coś co jest do dziś ponadczasowe żaden inny gracz nie widział tak gry jak on i nie był tak kreatywny jak on, mówiąc więcej to był najlepszy gracz jaki był w Polsce. A co do montażu to myślę że jest bardzo przyzwoity.
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Com
To teraz cie zaskocze. Te combosy nie są robione na zwolnionym tempie, a uważam że kreatywność jest w nich najważniejsza i staram sie zwykle wymyślić coś co będzie po prostu jakoś wyglądało. No nie wiem, czy to tylko wymaga dobrych chęci.
Co do megatrona to, nie zaprzecze że był dobrym graczem. Może nie najlepszym, ale na pewno bardzo dobrym jak na tamte czasy, a jego combosy też nie były złe, ale większość combosów w tym montażu jest już dość słaba, wykonanie banalne, a samej kreatywności też brak. Oczywiście poza takimi jak np. te z rudolfem gdzie faktycznie jestem pod wrażeniem, że wymyślił coś takiego.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
grkz
Dark SoR napisał(a):

@Biyori - obijanie we 2 kukły na zwolnionym tempie gry wymaga jedynie dobrych chęci, owszem wygląda to efektownie ale nie ma w tym nic odkrywczego. A Megan jak na tamte czasy zrobił coś co jest do dziś ponadczasowe żaden inny gracz nie widział tak gry jak on i nie był tak kreatywny jak on, mówiąc więcej to był najlepszy gracz jaki był w Polsce. A co do montażu to myślę że jest bardzo przyzwoity.


Czemu z miejsca zarzucasz im że to było zwolnione tempo? Zamiast gadać, może zrobiłbyś coś 'odkrywczego'? Skoro jesteś taki mądry to wymyśl combo i znajdź osobę która będzie Ci pomagała w zrobieniu go. Uwierz Mi, wymyślić combo to nie jest bułka z masłem.

A co do filmiku Megatrona, to mam takie samo zdanie jak Biyori. Combosy Megatrona nie urywały jakoś dupy, ale niektóre z nich były całkiem przyzwoite. Combos z Rudolfem i Henrym (podwójna sonata), nie ukrywam, zrobiły na Mnie wrażenie, ale reszta combosów jest po prostu słaba.
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
 
http://google.pl
Dark SoR
Panowie, różnica polega na tym że ja oceniam comba pod kontem praktycznym w grze z kimś, pewne rzeczy są niewykonywalne w meczach na VS bo rywal nie jest kukłą którą się obija na popis :)

@Biyori - jeżeli robiliście to bez zwalnianego tempa to zwracam honor, jeżeli nie to wygląda to ładnie dla oczu ale nie ma to żadnego zastosowania pojedynku między dwa myślącymi graczami ( propsuje dobre chęci ). A co do Megatrona to uwierz mi że nie było i nie będzie takiego drugiego gracza już nigdy, nie wiem czy obecni mistrzowie dali by sobie radę z nim nawet po tylu latach absencji.

@Grakaz - Bo gram w to bardzo długo nie nie takie cuda widziałem. Nie mam potrzeby wymyślania nowym comb bo z praktycznego punktu widzenia temat tej gry został już dawno wyczerpany przez Polskich oraz zagranicznych topowych graczy oraz nigdy nie czułem się mocny w combach mimo że znam ich całą mechanikę bardzo dobrze, wiec wole podziwiać innych lepszych technicznie graczy. Jeżeli rozdzielimy comba na ( użyteczne i nieużyteczne ) to zobaczymy że jedynie garstka z nich jest użyteczna w twardej walce na VS gdzie ważniejsza jest zdecydowanie taktyka, reszta to taki dodatek dla fanów LF2 i szacunek w śród graczy.
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018