Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: (Runda2) Blizzard Beasts vs Forgotten Warriors
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » OPCL #9
 Drukuj temat
(Runda2) Blizzard Beasts vs Forgotten Warriors
ybnn

[img]http://bleeq.strefa.pl/gowno.png[/img] is not a valid Image.


Blizzard Beasts 23:22 Forgotten Warriors



Fioletix 4:1 Yoda
Fioletix 4:1 2Fast
Fioletix 4:1 Mefju

Dark 1:4 Yoda
Dark 2:3 2Fast
Dark 2:3 Mefju

Mientus 2:3 Yoda
Mientus 3:2 2Fast
Mientus 1:4 Mefju




 
2Fast
krul 2Fast
Mefju
Yoda
Edytowane przez 2Fast dnia 31-01-2016 22:37:44
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Dark SoR
Dark
Fiol
Omega
 
Fioletix
Fioletix 4:1 Hubi
Trochę lagsy, z początku Hubi dobrze się prezentował w zwarciu i nawet w dashach Davisem. W ogóle ostatnio zauważyłem, że ci teoretycznie słabsi zawsze groźnie zaczynają. ;)
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywając mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorącą epidemią,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermią,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Dark SoR
Dark - Hubi a.k.a Yoda 4-1 ( Tempo Szybkie + Lagi )

Repy : https://www.sendspace.com/file/xwml86

Uwagi : 4 repy gdyż kolega po ostatniej walce rozłączył się szybko i nie zapisał się rep nr 5
 
2Fast
CO TU SIĘ ODJANIEPAWLIŁO
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Dark SoR
Dark - 2fast 5-0 ( Szybkie Tempo + Lagi )

Repy : https://www.sendspace.com/file/jhpppm

Uwagi : 4 repy tak samo
 
2Fast
Uwaga: chciałem niestety zgłosić te walki - wynik nie odzwierciedla moim zdaniem tego, co tam się działo. Rozumiem grę z kontry, ale jest to po prostu przesada. Po pierwszej walce nie miałem już tyle cierpliwości, co w następnych. Niestety z nerwów wyłączyłem piątą - Dark uciekał na 1hp do momentu odnowienia około 80-100hp unikając w tym czasie jakiejkolwiek konfrontacji (co akurat jest zrozumiałe no ale kurde), dwukrotnie.
Prawdopodobnie niezależnie od tego jaki byłby w tej klanówce wynik, zakończy się ona zwycięstwem BB, niemniej jednak po raz pierwszy w mojej karierze LFa wnoszę o powtórzenie walk. Pis joł
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Dark SoR
2Fast - Ja rozumiem że mój styl gry jest frustrujący i nie każdy jest w stanie poradzić sobie z przełamaniem mojej obrony oraz z tym że potrafię wychodzić z bardzo ciężkich sytuacji gdzie jestem przyciśnięty maksymalnie do obrony. Oczywistą sprawą jest to że gdy mam mało HP gram na Regeneracje o tym mówiłem nie raz otwarcie bez bicia na video i na gg graczom ucząc ludzi z mojego klanu wykorzystywania tego atutu gry. Moja gra na dystans skupiała się na tym że gry trafiłem cię odchodziłem do bezpiecznej odległości od ciebie abyś iść do zwarcia, i cały czas dążyłem aby być blisko ciebie pod tobą lub nad tobą jeśli miałem mieć życia aby HP się regenerowało ( symulowałem grę zaczepna aby nie było mowy o PP ) kolego drogi gdybyś wykazał się większą kreatywnością to nie pozwolił byś mi abym sobie regenerował HP w zwarciu, tylko trzeba ruszyć głową a nie dashować na siłę i wchodząć ze mna w wymiany i być zdziwionym że Dark cię wycontrował podręcznikowo. Tak jak napisał ci na gg Pudzian, Koczko, Ybnn, Fiol, Wals, Megan nie mają z tym problemu wręcz nie jestem w stanie przy nich wykonać mojego planu w 100%. Ja mogę grać z tobą 2 raz jak bedzie trzeba tylko nie wiem czy jest po 1 sens znów powtarzać tą samą bajkę i dwa czy administracja uzna że to było nieregulaminowe bo moim zdaniem nie naruszyłem zasad OPCL. Mówiłem przed OPCL aby ograniczyć jakoś Deepa nikt mnie nie słuchał to się męczcie teraz dobranoc :)
 
ybnn
Ok, obejrzałem repki.
Nie ma takiej możliwości jak powtórzenie walki przez złamanie zasad ze strony przeciwnika, można jedynie za to przyznać mały punkt. Tak też się stanie.

W pierwszej walce (Davis vs Deep) Dark zdecydowanie za dużo razy odskakiwał i robił D>A gdy do niego podchodziłeś, PP.
1:0 dla 2Fasta

W drugiej walce prawie cały czas to samo, zupełne unikanie walki na pięści i odskakiwanie. Zgodnie z zapisem w regulaminie:

Notoryczne powtarzanie zachowań takich jak:
- uciekanie od przeciwnika;
- unikanie kontaktu z przeciwnikiem (np. wyłączne podnoszenie i rzucanie przedmiotami);
- wykonywanie ataków, które uniemożliwiają podejście przeciwnika (np. blokowanie tarczami);
- nadużywanie jednego typu ataku specjalnego w niewielkich odstępach czasu (np. spam kulek);


Kolejny raz złamanie regulaminu, 2:0 dla 2Fasta.


W trzeciej walce jest bardzo podobnie, chociaż nie aż W TAKIM stopniu, dlatego

2:1 dla 2Fast

W czwartej walce natomiast po raz kolejny Dark Notorycznie łamie punkty z regulaminu zacytowane powyżej, w związku z czym kolejny punkt za złamanie regulaminu wędruje do 2Fasta

3:1 dla 2Fasta


Z piątej walki nie mam repka, więc wynik zostaje 3:2 dla 2Fasta.

Rozumiem granie defensywne, ale odskakiwanie od przeciwnika i robienie D>A, lub DvA 7, 8 razy w ciągu minuty nie będzie tolerowane. Jest różnica między graniem z kontry, a nadmiernym uciekaniem.?

Gra z kontry nie polega na tym, żeby odskakiwać od przeciwnika, lub uciekać od niego i atakować go z dystansu.

Niech to będzie nauczka dla wszystkich, którzy próbują 'grać defensywnie'. Zacznijmy grać w LFa tak jak to było kiedyś - fajna ciekawa szybka dynamiczna gra, a nie 5 minutowe walki, w których jeden z graczy zużywa grubo ponad kilka tysięcy many.
 
2Fast
Symulowałeś grę zaczepną po to, żeby nie było mowy o PP? No stary, dla mnie to zamyka wątek :D
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Dark SoR
Nie zgadzam się z twoją decyzją ybnn ! wyjaśnienie znajduje się powyżej !

Tak Symulowałem i o tym zawsze każdemu otwarcie mówiłem że to jest zagranie zaczepne ! które ma na celu prowokacje rywala.
od paru lat gram tak samo i teraz nagle 2 punty mi odbieracie co jest żenujące :) nie akceptuje tego wyniku bo to jest wydzimisie wasze już #robicie Show :D

CAŁE OPC TAK GRAŁEM ORAZ LATA GRY I TERAZ NAGLE TAK NIE WOLNO :) HAHA ŻENADA

FAST nie rozumiem jednego przegrałeś na własne życzenie w głupi sposób i teraz szukasz darmowych punków mimo ze nie masz racji :)
Edytowane przez Dark SoR dnia 02-02-2016 00:04:51
 
2Fast
Dark, sorry ale zmusiłeś mnie żebym wytoczył ciężkie działa. Wymieniłeś graczy którzy nie mają problemów z Twoją taktyką.
O ile pamiętam podczas meczu z Walsem na OPC byłeś dość mocno wzburzony tym, że ktoś przybrał Twój styl gry -> what the fuck, zapewne dlatego bo sam grasz w ten sposób to nie kwestionowałeś specjalnie samego wyniku. Ale myślę, że tylko dlatego.
Pozostali gracze których wymieniłeś to czołówka naszej sceny - wygrywaliby zapewne mając ograniczone wszystkie umiejętności postaci.
Nie może być tak, że balansowanie na pograniczu regulaminu jest rękojmią do wygrywania, braków w jakiejś określonej gałęzi umiejętności w grze nie można zasłaniać połączeniem pogranicza PP / PP i faktu regeneracji życia.
Edit: Jeszcze jedna uwaga a propos prowokacji - zadziałała może raz / dwa na każdą grę, raczej nie więcej. A wynikało to z faktu że miałem dość w tej grze postawy "widły w gnoju" i chciałem zrobić cokolwiek, żeby nadać grze choćby śladową dynamikę, choćby iść na wymianę żeby tylko w tych meczach COKOLWIEK się działo.
Edit2: Jeżeli przegrałem w głupi sposób, to czy nie znaczy to również, prostym torem logicznym, że Ty wygrałeś w głupi sposób? Na przykład łamiąc regulamin? I jak na gg wspomniałem jedynie "kurwa, szanujmy się", to odpisałeś że nie mogę Ci zarzucić PP bo coś tam -> jednoznacznie mogę po tym stwierdzić że zdawałeś sobie sprawę z tego, że grasz PP!
Edytowane przez 2Fast dnia 02-02-2016 00:12:14
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
ybnn
Ok, zaraz zrobię Breakdown Twojego wyjaśnienia, w którym sam sobie strzeliłeś w stopę, patrz:

Ja rozumiem że mój styl gry jest frustrujący i nie każdy jest w stanie poradzić sobie z przełamaniem mojej obrony oraz z tym że potrafię wychodzić z bardzo ciężkich sytuacji gdzie jestem przyciśnięty maksymalnie do obrony.


Tutaj sama prawda:
po 1 - Twój styl gry jest frustrujący
po 2 - potrafisz wychodzić z bardzo ciężkich sytuacji - fakt - uciekając przy tym od przeciwnika. I nie ma w tym nic złego jeśli robisz to raz na jakiś czas, ale nie prawie za każdym razem. I jeśli za każdym razem gdy ktoś podchodzi do Ciebie i próbuje grać na pięści to dla Ciebie ciężka sytuacja... to mijamy się tutaj z celem.

Oczywistą sprawą jest to że gdy mam mało HP gram na Regeneracje o tym mówiłem nie raz otwarcie bez bicia na video i na gg graczom ucząc ludzi z mojego klanu wykorzystywania tego atutu gry


To też jest ok, ale nie w takich odstępach czasu, żeby uciekać aż całe hp się zregeneruje. Można to robić mądrze - wtedy jest to spoko. Można robić to też tak jak Ty, wtedy jest to złamanie zapisu z regulaminu o PP.

Moja gra na dystans skupiała się na tym że gry trafiłem cię odchodziłem do bezpiecznej odległości od ciebie abyś iść do zwarcia, i cały czas dążyłem aby być blisko ciebie pod tobą lub nad tobą


Ok, zacznijmy od tego, że chyba masz w głowie złą definicje zwarcia. 'Zwarcie' to inaczej walka na pięści, lub przynajmniej bycie w odległości, w której jeden z graczy jest w stanie trafić drugiego pięścią. Za każdym razem gdy 2Fast się zbliżał na taki dystans Ty odskakiwałeś. Potem może i faktycznie byłeś pod nim lub nad nim, ale w taki sposób, że ani Ty ani on nie mogliście się trafić pięścią. (Po raz kolejny złamanie zapisu w regulaminie o unikaniu kontaktu z przeciwnikiem). Gdyby tego było mało potem napisałeś:

symulowałem grę zaczepna aby nie było mowy o PP


Symulowanie nie wystarcza. Trzeba GRAĆ, a nie symulować grę. Definicja PP jest ładnie wyjaśniona w zasadach, a Ty złamałeś każdy jej punkt niejednokrotnie.
Powtarzam po raz kolejny, stanie nad kimś lub pod kimś (nawet bardzo blisko) to nie jest dążenie do zwarcia - chyba, że faktycznie potem go atakujemy w tym zwarciu. Natomiast to co Ty robisz, czyli stanie nad lub pod kimś a potem odskakiwanie (lub okazyjnie spam DvA) gdy przeciwnik podchodzi aby Cię uderzyć JEST WBREW ZASADOM.
 
2Fast
Jak dobrze że butelki są zakazane xD
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Mefju
Polecam też sprawdzenie walki z Hubim
 
Dark SoR
Czyli nie mam prawa wychodzić z ciężkich sytuacji parę razy bo nie i już :D hahah

Regeneruje mądrze będąc pod kimś lub nad kimś kiedy to robię i chce bitki w zwarciu lecz kiedy on ma lepszą pozycje odskakuje by znaleźć nową lepszą ! k*rwa co w tym nie jest złego skoro zmienim tylko pozycje i ide dalej do bitki ...

ZARZĄDZAM NOWY REGULAMIN NIE MOŻNA GRAĆ W LF2 Z CONTRY !
Edytowane przez Dark SoR dnia 02-02-2016 00:34:24
 
2Fast
No właśnie nie bardzo idziesz do bitki. Ktoś idzie do Ciebie i raz na jakiś czas nie odskoczysz. Lepszą pozycję? No stary - jak jesteśmy w jednej linii oboje na środku mapy, to mamy taką samą pozycję jak mniemam.
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
As098
Według mnie jak ktoś gra pasywnie, to niech walka trwa te 10 - 20min wtedy ma to większy sens pozywanie o pp. Mój rekord z Darkiem to 15:45. W ONE Fight ClUb. Jak ktoś znajdzie repka to byłoby fajnie to wstawić i skomentować.
Mam wrażenie że później do mnie się przyczepicie.
Dla mnie survival jest od dynamicznej gry, i atakowania na ślepo idp.
Choć dla mnie obie walki Darka nie wyglądają tak źle, ale nie będę się wypowiadał,
Dlatego jestem przeciwny wprowadzaniu rudolfa i henrego jedyny sens tego jest taki żeby mieć kogo pozwać o łamanie regulaminu.
Edytowane przez As098 dnia 02-02-2016 02:41:29
 
2Fast
Czyli w vs mode nie ma co grać dynamicznie? O chłopie. Przerzućmy się na szachy na kurniku.............................
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018