Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zwalnianie gry.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Zwalnianie gry.
Verleo
@Verleo, Zdarzają.

Nie, nie zdarzają


@Pub, jasne, że się zdarzają takie sytuacje. Jak ktoś gra na FPS Changerze. xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Zakuba
@Apczu, przepraszam bardzo, co mam zrobić skoro Grzany olewa to, co mówi do niego admin? Jeśli nie można obrażać innych, to znaczy że nie można, bo jest to niekulturalne, niestosowne i ktoś może poczuć się tym urażony. I fajnie by było, gdybyś poinformował o tym, że odszedłeś z DSS, a nie ja się muszę wszystkiego dowiadywać z twoich opisów na GG.

@Tokagero, ale ja już sobie wszystko z Grzanym już wyjaśniłem. Jego sprawa, że mnie olał. Mógł nie pokazywać jaki to on paniuś jest, bo ma gdzieś admina i to, co ten do niego mówi, to nie było by problemu.

@Pub, nie chciałem musieć się odnosić do tego punktu w regulaminie, ale Grzany chciał pozgrywać ważniaka, więc nie dał mi wyboru.

@Recoome - dziękuję :)
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Com
przepraszam bardzo, co mam zrobić skoro Grzany olewa to, co mówi do niego admin? Jeśli nie można obrażać innych, to znaczy że nie można, bo jest to niekulturalne, niestosowne i ktoś może poczuć się tym urażony.


Po pierwsze już mówiłem, że tego nie olałem, nie obraziłem potem nikogo, czyli nie olałem tego. Po drugie, to ost był za wulgaryzmy, nie za obrażanie.

ale ja już sobie wszystko z Grzanym już wyjaśniłem. Jego sprawa, że mnie olał. Mógł nie pokazywać jaki to on paniuś jest, bo ma gdzieś admina i to, co ten do niego mówi, to nie było by problemu.


Tylko, że ja naprawdę mam cię gdzieś i mogę mieć, bo za to osta nie ma i nawet nie mogłeś znaleźć nic w regulaminie na ten temat. (Oprócz tej głupiej zasady, że admin ma zawsze rację) No i właściwie, to nic nie wyjaśniliśmy sobie, tylko ja ci próbowałem coś wytłumaczyć, a ty jak zwykle nie słuchałeś (Ale gratuluję, że tym razem nie ciśniesz mi po rodzicach jak ostatnio), więc ci powiedziałem co o tobie myślę, szkoda, że tutaj dostałbym za to od razu trzy osty.

nie chciałem musieć się odnosić do tego punktu w regulaminie, ale Grzany chciał pozgrywać ważniaka, więc nie dał mi wyboru.


Ale skoro nie chciałeś się do niego odnosić, to trzeba było znaleźć inny, lub ewentualnie przyznać, że nie miałeś racji. Nikt cie nie zabije za to.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Zakuba
Po pierwsze już mówiłem, że tego nie olałem, nie obraziłem potem nikogo, czyli nie olałem tego. Po drugie, to ost był za wulgaryzmy, nie za obrażanie.


Olałeś. Pisząc "Jestem niemiły, bo mam takie prawo. Ostuj dalej kochanie :*", olałeś to, co ci powiedziałem. A twój wulgaryzm był także obrazą.

Tylko, że ja naprawdę mam cię gdzieś i mogę mieć, bo za to osta nie ma i nawet nie mogłeś znaleźć nic w regulaminie na ten temat.

Może nie ma tego w regulaminie, ale nie możesz ignorować admina, bo admin pilnuje tu porządku, pisze newsy, aktualizuje rankingi. Więc raczej powinieneś być nam wdzięczny, a nie robić z siebie ważniaka.

Ale skoro nie chciałeś się do niego odnosić, to trzeba było znaleźć inny, lub ewentualnie przyznać, że nie miałeś racji. Nikt cie nie zabije za to.

Niby do czego mam się przyznać? Do tego, że jesteś zarozumialcem? Pf...
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Com
Olałeś. Pisząc "Jestem niemiły, bo mam takie prawo. Ostuj dalej kochanie :*"

Powiedz mi gdzie napisałem, że mam prawo być niemiły, to dostaniesz ciasteczko w nagrodę. Ost był za wulgaryzmy i nie olałem go pisząc to, bo nie widzę, żebym tam ich używał.

Może nie ma tego w regulaminie, ale nie możesz ignorować admina, bo admin pilnuje tu porządku, pisze newsy, aktualizuje rankingi. Więc raczej powinieneś być nam wdzięczny, a nie robić z siebie ważniaka.


Nie. Skoro nie ma tego w regulaminie, to mogę. I jestem wdzięczny wszystkim adminom z wyjątkiem ciebie. Zgadnij dlaczego.

Niby do czego mam się przyznać? Do tego, że jesteś zarozumialcem? Pf...


Tak, bo ty wcale nie jesteś zarozumiały od samego początku. Jesteś idealny, prawda? Możesz po prostu przyznać, że nie miałeś racji i to skończyć?
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Zakuba
Powiedz mi gdzie napisałem, że mam prawo być niemiły, to dostaniesz ciasteczko w nagrodę. Ost był za wulgaryzmy i nie olałem go pisząc to, bo nie widzę, żebym tam ich używał.

Ojć, pomyliłem słówka. No dobrze, ale to że nie byłeś wulgarny w drugim zdaniu, nie znaczy, że nie ignorowałeś. Stwierdzenie że masz takie prawo i "Ostuj dalej kochanie" to ignorancja.

I jestem wdzięczny wszystkim adminom z wyjątkiem ciebie. Zgadnij dlaczego.

Hmm... Bo wlepiłem ci osta? Każdy admin je wlepia.

Tak, bo ty wcale nie jesteś zarozumiały od samego początku. Jesteś idealny, prawda?

To najpierw wczytaj się DOKŁADNIEJ w to co ci napisałem.

Możesz po prostu przyznać, że nie miałeś racji i to skończyć?

Nie mogę, bo mam rację, a ty drążysz temat :)
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Com
Stwierdzenie że masz takie prawo i "Ostuj dalej kochanie" to ignorancja.


Oczywiście. Tylko tu ignorowałem jedynie ciebie, ale nie zasady, więc ost nie był zasłużony.

Hmm... Bo wlepiłem ci osta? Każdy admin je wlepia.


Tylko każdy admin wlepia je słusznie, a nie jak popadnie. Inni ludzie też dyskutowali z tobą, czemu im nie dałeś osta, albo nie odpowiedziałeś? Mi to wygląda na to, że jesteś po prostu stronniczy.

To najpierw wczytaj się DOKŁADNIEJ w to co ci napisałem.


No zapytałeś do czego masz sie przyznać i powiedziałeś, że jestem zarozumiały, a ja ci odpowiedziałem. Może ty zacznij czytać dokładnie?

Nie mogę, bo mam rację, a ty drążysz temat :)


Gdybyś miał rację, to apczu i tokagero by się nie czepiali, prawda?
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Tokagero
Moja teoria.
Admin po prostu jak zobaczył "Ostuj dalej kochanie :* " pomyślał, że masz wobec niego jakieś głębsze zamiary. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz do dyskusji nie na temat ale taka właśnie się tu toczy.
Proponuje byście przenieśli ten spór na bardziej prywatny grunt. Będziecie mogli to rozwiązać sprawniej. Albo, skoro chcecie tu dyskutować i admini "mają zawsze rację" to proponuje spytać pozostałych adminów jak widzą tą sprawę.
 
Alladyn
Clicket napisał(a):

@Apczu, przepraszam bardzo, co mam zrobić skoro Grzany olewa to, co mówi do niego admin? Jeśli nie można obrażać innych, to znaczy że nie można, bo jest to niekulturalne, niestosowne i ktoś może poczuć się tym urażony.


Daj mu bana na tydzień to może się ogarnie.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018