Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Sprawdź replaya
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Kontrola replayów (Dark)
 Drukuj temat
Sprawdź replaya
Com
Nie mówiłem że my mieliśmy lagi. Podałem przykład w którym to czy wypijesz mleko czy nie, to loteria. Tak samo przeciwnik mógłby specjalnie stać obok butelki mleka. Wtedy jeśli ty stoisz po drugiej stronie tej butelki to musiałbyś obchodzić przeciwnika do okoła, żeby tylko nie podnieść butelki.

A nawet jeśli jesteś idiotą i nie potrafisz zrozumieć że to nie w pełni zależy ode mnie, to tak jak mówiłem. TE BUTELKI NIE ZMIENIŁY NIC. Nawet gdyby pod koniec gry odjąć tą ilość zdrowia którą sie uleczyłem, to dalej wynik byłby ten sam. To tak jakby powiedzieć że chcesz punkt za to że ktoś podniósł piłke, rzucił nią i nie trafił.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Alladyn
2.5. Picie mleka i piwa jest zabronione.

* Złamanie przez zawodnika któregokolwiek z punktów 2.2-2.9 regulaminu oznacza punkt dla jego rywala w walce, w której nastąpiło wykroczenie, chyba że rywal zdecyduje inaczej.


Co to zmienia ??
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
To zmienia tyle, że regulamin jest źle napisany. Jeśli kurwa przeciwnik dostaje punkt za coś co nawet w walce nie miało znaczenia, to ten punkt regulaminu jest zły/źle napisany.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Alladyn
To czemu nie chciałeś zmiany regulaminu przed OPC według swojego pomysłu ?
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
Bo nie sądziłem, że ktoś jest na tyle głupi, żeby uznać, że przez regeneracje 20 hp mogło sie coś stać. Może zaraz jeszcze mi powiesz że podczas gry nie moge sobie wyjść do kuchni, wziąć mleka i sie napić, bo też punkt dla ciebie, co? Przecież kurwa w regulaminie nie pisze nic o tym jakie mleko to ma być...

Przyznam ci racje dopiero jak udowodnisz, że to hp które sobie zregenerowałem, coś zmieniło.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
ybnn
Ok, sytuacja jest prosta.

Jeśli chodzi o picie mleka - nawet jeśli przez przypadek się napijesz i zregeneruje Ci to 1 punkt życia, a przeciwnik uzna, że chce za to punkt to ma do tego pełne prawo.
Loteria, bo Ci lagnie? To wypierdalaj do pracy i sobie zarób na lepszy internet, albo jedź do przeciwnika i zagrajcie na lanie, whatever. Lagi są częścią gry czy tego chcemy czy nie.


Ok, replay który trwa ~9 minut - obaj łamaliście regulamin jeśli chodzi o PP, no i później Grzany złamał regulamin pijąc mleko - punkt dla Apczu

Replay ~6minut - Wiem, że Rudolf to postać dystansowa, ale Apczu trochę przegiął, szczególnie mniej więcej od połowy rundy. Rzuciłeś spokojnie ponad 500 gwiazdek Rudolfem, a to zdecydowanie za dużo jak na jedną rundę. W ten sposób się nie gra tą postacią. Punkt dla Grzanego.

Po sprawie, nie spamujcie tu więcej.
x2
 
Broda
Nie chce się wtrącać ale skoro obaj złamali regulamin to walka nie powinna być powtórzona? xD Bo co Grzany złamał go 2 razy a SirApczu raz i to znaczy że jest punkt dla SirApcza xD Chce to tu tylko wyjaśnić :P
PS. Grzany i tak już oddał walkowerem 3:2 więc nic nie zmieni xD


Nie, walka nie powinna być powtórzona, bo rozpatrujemy tutaj pojedyncze rundy, a nie całą walkę. Jeśli obaj gracze złamią ten sam punkt regulaminu, wtedy po prostu bierzemy wynik z tej walki (chyba, że będzie jakaś wyjątkowa sytuacja)
Edytowane przez ybnn dnia 24-12-2016 12:04:35
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Com
Przepraszam ale dlaczego mój post został usunięty? Co to za kolesiarstwo?

Ost za offtop, napisałem nie spamujcie i napisałem, że sprawa załatwiona - jakikolwiek Twój post nie na temat = ban do końca trwania OPC.

Ale jaki znowu offtop. To jest temat do dyskusji na temat replayów, a moje posty jak najbardziej są na ten temat.

Twoje poprzednie posty tak - ale sprawa została już rozpatrzona i każdy kolejny post wracający do tej sprawy (tak jak twój usunięty post) nie jest milewidziany.

Pokaż mi punkt w regulaminie który mi tego zabrania. Nie jest to offtop, bo pisze w odpowiednim do tego temacie. :^)
Edytowane przez Com dnia 24-12-2016 18:02:01
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Shade
^"3. Jeżeli administrator nadał na kogoś ostrzeżenie, jest to święte i nie do końca musi stosować się do regulaminu. Wystarczy, że istnieje coś takiego jak "mądrość moralna" i tego się trzymajmy." xD

Szejk nie pisz postów bo insta ban jest przecież!!!!!!!

Biyori - Póki co straciłeś status administratora/moderatora, bądź mniej uciążliwy/bardziej pożyteczny to pomyślimy co można w tej sprawie zrobić.
Edytowane przez ybnn dnia 25-12-2016 20:43:13
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Fatality31
Prosze o sprawdzenie repow z mojej walki z biyorim bo wedlug mnie nadmiernie uciekal i spamil: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
Com
na liczniku przeciez 4 minuty bylo gdzie ty tam pp widzisz ziomek
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Com
Dobra napisze jeszcze jednego posta bo sobie te replaye obejrzalem na spokojnie. Już tłumacze co tam się działo.

Walka 1: Czas trwania: 3:48. Najdłuższa walka. Już od samego początku staram się skakać nad tobą i próbować cie trafić atakiem z wyskoku lub leap attackiem, myślę że każdy zgodzi się, że oprocz dasha to te dwa ataki są atakami wręcz u rudolfa, a na pewno na bliski dystans. Raz na jakiś czas odskakuje z mutligwiazdkami ale to raczej pp nie jest. Jeśli już to ty odskakiwałeś tutaj wiecej ode mnie spamiąc kulkami. Oczywiście nie mówię, że to było pp, ale jeśli ja je robiłem to ty je robiłeś tym bardziej.

Walka 2: Czas trwania: 2:10. Właściwie to praktycznie to samo co wyżej, jedyna różnica jest taka, że przypadkowo zrobiłem dopa więc punkt i tak dla ciebie.

Walka 3: Czas trwania: 1:56. Zaczynamw tak samo jak wyżej, mniej więcej w połowie walki tracę dużą ilość hp i jestem praktycznie na combo, więc przestaje używać tak dużej ilości ataków z mniejszego dystansu i zaczynam używać więcej gwiazdek, chyba logiczne, że nie chcę dać się sprowadzić do kiwania. Oczywiście pp tutaj nie ma, najzwyczajniej próbuję ugrać coś gwiazdkami a kiedy mnie głupio dashujesz atakuje cie multigwiazdkami. W każdym razie wygrałeś, wiec nie ma to wiekszego znaczenia.

Walka 4: Czas twania: 1:28. Tak samo jak w poprzednich. Używam wszystkich ataków i przedmiotów. W tej walce gwiazdek używałem dodatkowo praktycznie tylko do combo. Nie ma mowy o żadnym pp.

Walka 5: Czas trwania: 2:26. Jak wyżej. Tutaj byś pewnie nawet wygrał bo zagrałem jak ciota, ale później zaczales sie glupio ustawiac i latwo bylo cie trafic multigwiazdkami. Oczywiście to wykorzystalem. Walka dalej krótka, więc myślę ze pp nie bylo.

Jak ktoś ma inne zdanie to moze napisac, chociaż uważam, że jeśli to bylo pp to ja musiałbym grać bez użycia gwiazdek chyba żeby go nie robić xD
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Mefju
To jak się z tego wytłumaczysz cwaniaczku


Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Kolejny skandaliczny pokaz gry postaciami dystansowymi
 
Dark SoR
Kolejne OPC i jak zawsze cyrk ...

Zostawałem poproszony o ocenę zaistniałej sytuacji, oglądałem repy które zamieścił Mef oraz Fatal i powiem tak że licytowanie się kto ma racje nie ma najmniejszego sensu bo problem tkwi głębiej. Musicie zrozumieć jedną podstawową rzecz że przebieg danej walki wynika z obranej taktyki zawodników, tyle że w przypadku postaci Rudolfa wyczynia się zwyczajny mówiąc po mojemu "Kryminał LF2" gdyż grając tą postacią łamane jest świadomie czy też nie praktycznie wszystko.

Kolejna sprawa jest taka że po przez szukanie kwadratowych jaj utrudniliście sobie grę w takim turnieju jak OPC oraz OPCL bo macie teraz spory burdel w weryfikacji kto ma racje w przypadku rozstrzygania sporów o postacie dystansowe.

Paranoja polega na tym że mało kto dalej postrzega grę w LF2 jako typowo taktyczną bijatykę. Narobiliście masę poprawek regulaminów które doprowadziły do tego iż Polski LF2 stał się ograniczoną rozgrywką gdzie statystyczna runda powinna trwać max 2 minuty i zamiast grać swoje to trzeba uważać jakieś spamy, PP, DOPY itp.

Uważam że w OPC oraz OPCL nie powinno być postaci dystansowych i było by po problemie :) to jest jedyne ograniczenie które jest słuszne żeby nie było sporów.

Skupcie się na taktyce! jeżeli ktoś robi cały czas to samo to wynika z jego obranej taktyki a nie z tego że jest spamerem, jeżeli ktoś gra schematycznie to nie wypisujcie że PP czy SPAM tylko zmieńcie nastawienie swojej taktyki podczas meczu na taką która jest contrą na SPAM czy też PP.

Mój werdykt jest taki aby walki które zostały tutaj zgłoszone zostały rozegrane ponownie ale bez użycia postaci dystansowych.
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Ananasik
^ xDDD to mocny werdykt. Chodzi o rozstrzygnięcie czy to jest PP, a nie o zdanie nt postaci dystansowych.
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Alladyn
O tyle o ile zgadzam się z Darkiem o tyle to że trzeba "uważać na jakieś (...) DOPY" to akurat dobra zasada bo Dennis czy inny Rudolf nie może Ci zabrać jednym combem całego życia
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
ybnn
Ok, obejrzalem repki. Wiec:
Biyori vs Fatality - moim zdaniem punkt dla Fatality ewentualnie mozna przyznac za ostatnia walke - Biyori mial malo zycia i zaczal spamowac gwiazdkami (odskok na druga strone mapy + D>A) dosc duzo razy.
W pozostalych walkach moim zdaniem wynik zostaje taki jaki jest. Kazda z tych walk mogles wygrac Fatality po prostych bledach jakie popelnial Biyori wlasnie bedac blisko Ciebie - ale tego nie wykorzystales, sam jestes sobie winny - miales bardzo duzo okazji bedac w zwarciu z nim.

Biyori Mefju -> Tutaj w obu przypadkach moim zdaniem punkt dla Mefju. W przeciwienstwie do walk z Fatality - tutaj Biyori raczej ciagle staral sie trzymac dystans i bardzo duzo atakowal gwiazdkami.
W pierwszej walce naliczylem, ze Biyori rzucil w sumie okolo 190 gwiazdek. Walka trwala mniej niz trzy minuty, co daje ponad 1 gwiazdke na sekunde - ZA DUZO.

Tak wiec moim zdaniem oficjalne wyniki to:
Biyori 4:1 Fatality
Biyori 1:4 Mefju

Jesli inny administrator ma inne zdanie to zapraszam do dyskusji, jesli nie to takie wyniki zostaja oficjalne.
 
Com
podsumuje to tylko jednym slowem

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Son Koczko
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. 1 walka
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. 2 walka
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. 3 walka
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. 4 walka
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. 5 walka

W 3 ostatnich walkach Pudzian cały czas uciekał
Argggh motherfuckers!
 
Shade
Ty no ten Pudzian to jakiś uciekinier
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018