Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Sprawdź replaya
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Kontrola replayów (Dark)
 Drukuj temat
Sprawdź replaya
Mefju
Dobra dobra Pudzian dobrze wiem ze z Koczko jestescie jak przybrani bracia

No to 5-2 i 3-4 daje średnią 4-3 dla mnie xDDD
 
Dark SoR
Była dyskusja i znów jakieś jałowe spory są ...

Czy ktoś z administracji pójdzie po rozum do głowy i wniesie zasady o których mówiliśmy na video?
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Pudzian
Jakie konkretnie zasady Darku?
 
Com
zasady o których mówiliśmy na video

[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Alladyn
miałbyć po OPC turniej który to testuje OPC się jeszcze nie zakończyło.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
zdradze maly sekret turniej bedzie nawet przed koncem opc
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
KINGAdijanko
no i po co spoilerujesz???
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Dark SoR
Pudzian te z naszej debaty nagranej na video. Liczę na to że dodacie te zasady już po fazach grupowych.
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Son Koczko
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.


Wstawilem wszystkie repki, w każdej walce ucieka.
Argggh motherfuckers!
 
Com
Ja tam żadnego uciekania nie widzę. Normalnie chłopak grał. Przestań się spinać koczko bo jak shade cie obił w waszej walce to słyszałem, że też miałeś problem.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Son Koczko
nawet nie obejrzałeś
Argggh motherfuckers!
 
Com
Co ty pierdolisz teraz xDD
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Alladyn
witam nie mam repa niesstety ale miałem 2-2 z bjorim low hp i on spierdalaj jak murzyn goniony przez homoseksualiste Dennisem na Deepa. Dodatkowo robił kulki gorzej niż wals miecze w meczu z Darkiem na OPC dwa lata temu. Czy Bjori może dostać dożywotni szlaban na gre na lfpc?
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Dark SoR
Oglądałem repy które zostawił Koczko.

Cały przebieg walki był typowym pojedynkiem kiedy spotykają się dwa różne style gry, Counter player oraz Rash player, to naturalne że gracz który ma bardziej agresywny styl walki będzie miał wrażenie że drugi gracz jest pasywny. W przypadku tych walk twój przeciwnik trzymał dystans i wyczekiwał aż się odsłonisz żeby mógł zadać dmg, bardzo dobre poruszanie się postacią ze strony twojego oponenta miejscami wręcz wzorowe. W mojej opinii nie było tutaj perfidnego uciekania od walki, gracz w dobrych odstępach czasu starał się odskakiwać na dystans ale cały czas było zainteresowanie walką ( mniejsze bądź większe ale było ) pierwsza walka nadaje delikatne wrażenie gry pasywnej ale po ponownym oglądnięciu starcia uważam że było to raczej zamierzone działanie wynikające w taktyki oraz rozpoznania formy rywala na początku starcia.

Nie oceniam walk gdzie były postacie dystansowe / tutaj musisz się zdać na opnie ybanana.
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018