Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zlot graczy LF2.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Ogłoszenia
 Drukuj temat
Zlot graczy LF2.
Alladyn
Podobno było dużo planów wstępnych dotyczących tego więc może czas by o tym pomyśleć na poważnie ? Może niech każdy powie co o tym sądzi.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Zakuba
Jeśli chodzi o mnie, to jestem jak najbardziej za.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Mordorianin
Jesli faktycznie zebraloby sie pare interesujacych osob, na pewno bym sie zjawil ;)
 
Sirrah
Możliwe, że też byłbym chętny, ale zależnie od miejsca zlotu. :D
Per Survival Ad Astra...
 
Shade
Ja tak samo jak Sirrah :P
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Wandi
Podejrzewam, że to mogłoby się sprawdzić jedynie na zasadzie takiej, że 2-3 osoby jadą w miejsce, gdzie w miarę niedaleko mieszkają 2-3 osoby, bo inaczej to raczej egzaminu nie zda. Poza tym zgrać się tak, żeby wszystkim odpowiadało graniczy z cudem ;)
 
http://www.bestfighters.yoyo.pl
Son Koczko
Można to zorganizować w miejscowości piątek (województwo łódzkie), bo tam jest geograficzny środek Polski
Argggh motherfuckers!
 
Alladyn
Może lepiej W Łodzi bo to duże miasto :D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Zakuba
Ja osobiście jestem za Poznaniem.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Alladyn
Ja tam mam do przejechania całą polskę :D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Verleo
Bądźmy szczerzy. Nie ma możliwości żeby zjawili się wszyscy. To nawet nie graniczy z cudem. To jest po prostu niemożliwe. xD Fajnie by było, ale nie wierzę w możliwość zorganizowania takiego eventu. xD Co do miejsca, to prawdą jest, że Łódź byłaby najlepszym rozwiązaniem (bo bolisko środka Polski, a i duże miasto, więc dojazd łątwiejszy) jednakże mimo wszystko dla niektórych osób Łódź jest na prawdę daleko. Jeśli chcecie żeby coś takiego wypaliło to każdy musiałby odłożyć trochę hajsu, trzebaby sobie zorganizować nocleg i takowe spotkanie urządzić na 2-3 dni (dwa dni dojazd, jeden faktycznego spotkania) oczywiście dla tych mieszkających bliżej byłby to jeden dzień, ale trzebaby też mieć na uwadze że tym dla których faktycznie mogłyby to być 3 dni przede wszystkim musiałoby pasować.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Indiger
Najpierw pasuje ustalić skąd miej więcej kto jest i ustalić jakiś środek. Bo jeśli np. wszyscy są z południa to lepiej zrobić w krakowie niż w łodzi
 
Verleo
I wtedy zdyskryminujemy naszą północną mniejszość. xD A poza tym, że ich zdyskryminujemy, to Kraków jest zajebisty i popieram ten pomysł! xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Indiger
plusy: mam blisko

minusy: maczety is everywhere
 
PlackozordxRecoome
Pozdrowienia znad morza xD
 
Broda
trochę tak głupio jechać do łodzi jak dużo osób jest ze śląska xDDD
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Sirrah
Ja to bym się z wami nawalił 'mlekiem'. XD
Per Survival Ad Astra...
 
Alladyn
To może wstępnie Kraków a data pomiędzy świętami a sylwestrem ?
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Broda
nie wiadomo ile osób by przyjechało i jak to chcesz zorganizować? A i jeszcze tak jak napisał Sirrah dzieli nas różnica wiekowa :P xD
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Alladyn
Najwyżej się mlekiem nawalimy :D. Właśnie po to zrobiłem wątek aby dowiedzieć się kto przyjedzie. Jak będą 4-5 osób to możemy się spotkać nawet w KFC :D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018