Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Skop tyłek nowicjuszom
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Wyzwania
 Drukuj temat
Skop tyłek nowicjuszom
Alladyn
Jako że M&M się skończyło a co słabsi (lub gorzej losowani) odpadli z Summer Cup i MoC to mam dla was wyzwanie aby trochę ożywić scenę. Ostatnio średnio jest z kim się podszkolić oprócz Brody (i Verleo :D) to rzucamy wam wyzwanie. Będzie ono polegać na pokonaniu mnie i wcześniej wspomnianego Brody w pojedynku 2 vs 2 lub 2 vs 1 (jeśli czujecie się na siłach). Zasady to LFPC z możliwością 1-krotnego rewanżu. Spotkać nas można zawsze około 21 lub umówić się na dowolny inny termin z Brodą lub ze mną na GG. Mam nadzieję że to pozwoli my zyskać trochę skilla ;). A więc kto idzie na pierwszy ogień ?
 
Alladyn
SirApczu&Broda vs Pudzian 3-2
 
Broda
Pudzian rzucił się na głęboką wodę postanowił zagrać 1vs2 prawie przegraliśmy... w pierwszej rundzie przesadziliśmy z combosem, a w ostatniej wykosił nas jeden po drugim. wyczuwam nadchodzący rewanż :D
 
Alladyn
Ciekawe czy Verleo który nie chciał być w teamie z Pudzianem nadal zaryzykuje 2 vs 1 :D. A co do rewanżu to modlę się tylko abyśmy nie przegrali 0:5.
 
Pudzian
Jeśli mam być szczery, to zrozumiałem, że 2vs1 będzie polegało na dwóch walkach 1vs1. A tu jednak nie.. :P
Grać jednocześnie na dwóch żywych graczy jest niesamowicie ciężko. Szczególnie na takich lagach jak dzisiaj, kiedy dashe nie wchodziły :D A grając na dwóch przeciwników jednak nie można sobie pozwolić na pojedynczy skok, bo dużo hp przez to się traci (kiedy Firen i Freeze postanowią sobie zrobić combo).
 
Verleo
Ja to bym repki chciał zobaczyć! :D i tak, nadal chcę zaryzykować 2vs1. Tymbardziej chcę zobaczyć repki, żeby się lepiej przygotować. xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Broda
Pudzian ma racje mało kto potrafi ugrać 1vs2 także lepiej znaleźć sobie pare :)
 
Shift
Ja chętnie bym z wami zagrał, ale nie mam pary ^^
 
DanielS
MogÄ™ ?
 
Broda
Ustalcie z kim gracie i napiszcie mi kiedy chcecie grać :)
 
Alladyn
SirApczu&Broda vs Verleo 4:1
 
Broda
Razem z SirApaczu zrobiliśmy sobie przerwa ale już wróciliśmy także jakby ktoś chciał podjąć się wyzwania zapraszam! :)
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Broda
NaprawdÄ™ nikt nie chce wyzywania :(
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Son Koczko
Ja moge
Argggh motherfuckers!
 
Broda
Więc tak Broda & SirApaczu : Koczko 3:2 5:0 5:0 2:3 1:4 2:3 1:4
Przyjemnie się grało, w 1 meczu koczkowi udało się ugrać 2 punkty według mnie nieźle ale wciąż było mu mało więc żądał rewanżu przez wściekłość przegrał 5:0 2 razy a później chciał rewanż znowu i znowu... i tak się mają wyniki nie wiem kogo będzie to interesować ponieważ to tak jakby finał grali 7 razy ale wystawiam :P
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Broda
Dawajcie ludzie poza ligą nie ma co do roboty znajdźcie sobie parę i zagrajcie z nami dla zabawy punkty się nie liczą! :)
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Fear
Może za tydzień? :'V
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Broda
no czemu nie tylko znajdź sobie parę ;)
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Fear
Ze mną to każdy będzie chciał grać ^^
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Verleo
Broda! Na reszcie żyjecie! Jak tylko wrócę z wakacji rzucam wam wyzwanie! Muahahaha! :D fear, Ty też żyjesz! Zagramy w końcu? xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018