Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: LF2 DragonBll Z
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Download » Modyfikacje
 Drukuj temat
LF2 DragonBll Z
HUBI898
LF2 Dragon Ball Z fajna modyfikacja. Narazie jest mało postaci ale koleś nad tym pracuje.

LINK Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Filmik Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Nowa Wersja !!!!!! 0.2.3
Edytowane przez HUBI898 dnia 29-05-2015 21:46:42
 
Ananasik
Spoko nawet :D
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Shade
Nawet tego nie pobrałeś kłamczuszku facepalm
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Ananasik
Jak nie? :O Czm siÄ™ ciÄ…gle czepiasz? ;_;
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Shade
No wiesz trochę z tym nabijaniem postów przesadzasz...

Koniec, jak nie masz nic do powiedzenia o LF2 DB to nie pisz postów pode mną.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Com
No właśnie. Nie grałem, ale na pewno jest fajny.
I wcale nie nabijam postów pisząc bez sensu, albo czepiając się, że ktoś tak robi. getlost

Edit do posta ananasa poniżej żeby spamu nie było:
Obraża mnie!!!
A tak na serio, to ty też nabijasz posty swoimi wypowiedziami bez sensu.
Edytowane przez Com dnia 19-01-2015 17:01:55
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Ananasik
Powiedział największy offtopper jakiego znam, napisał ci chyba Pub, ale nie! Nabije sobie posta mówiąc, że to Ananasik nabija posty. Weź spierdalaj do tej swojej Anglii i nie wracaj

Też się kurwa obronie nie robieniem spamu: Nie, tak na serio to ty robisz coś chujowego a widzisz to w innych
Edytowane przez Ananasik dnia 19-01-2015 19:17:15
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Kuba4ful aka Senpai
Widziałem tylko filmik, nie przepadam za Dragon Ballem, a pare skilli jest przesadzone
@Ananasik - Największy offtoper to Megatron (szkoda, że odszedł).
 
Shade
@Hubi898
Gdzie znalazłeś tą modyfikację?
 
http://supremesquad.forumpolish.com
HUBI898
http://dbzlf2.blogspot.com/ masz tu link do storny
 
Shade
Dzięki, zawierzam zrobić coś specjalnego ;D
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Kuba4ful aka Senpai
Cofam moją poprzednią opinię (hehe). Pewnego dnia leżałem chory w łóżku, a przy łóżku nie ma kontaktu by podłączyć starego laptopa, którego jak się nie ładuję to nie można na nim grać, a z łóżka nie mogłem wstać więc włączyłem tv i przeskakiwałem po kanałach. Zobaczyłem, że na AXN Spin HD idzie DBZ Kai, nie lubiłem wtedy Dragon Balla, ale że nie było niczego innego do oglądania, postanowiłem zobaczyć dlaczego wszyscy tak przepadają za DBZ. Był akurat 3 odcinek walka Goku i Piccolo z Raditzem. Walka mi się nawet spodobała, na początku myślałem, że Raditz to ta słynna przyprawa do zup Vegeta xD. Oglądam dalej, 1 odcinek i śmierć głównego bohatera?! Pomyślałem, że to anime jest jakieś dziwne, ale mimo tego chciałem oglądać dalej. Dowiedziałem się o smoczych kulach, oraz, że przyprawa do zup razem z przyjacielem Nappą (to imię wryło mi się w pamięć (thx TFS)). Następnego dnia rano znowu włączyłem tv i oglądałem, pominąłem parę odcinków bo musiałem iść do szkoły (np. to jak Gohan zamienił się w Wielką Małpę podczas walki z Vegetą). Jakiś czas później znowu jestem chory więc włączam tv, patrzę co teraz i widzę jakiegoś białego typka który walczy z Vegetą, Gohanem i Krillinem. Pomyślałem sobie "dlaczego oni współpracują z tym podłym Vegetą?!", oglądam dalej i stwierdzam, że nawiązanie współpracy z przyprawą do zup to był dobry pomysł. Oglądam dalej parę odcinków, chciałem wiedzieć czy Goku powstrzyma Frezzera, czy raczej nie uda mu się samemu. Później nadchodzą ferie, czyli 2 tygodnie z DBZ <3. Jestem przy momencie jak wszyscy są na Ziemi i jest tu masa Namecianinów. Byłem bardzo ciekawy co się wtedy działo, ale nie chciało mi się oglądać odcinków na necie, więc pomyślałem, by poszukać jakiegoś streszczenia dbz. Wpadłem na parodię DBZ Abridged, która jest teraz moim ulubionym abridged. Zaczynam interesować się dbz, jest koniec ferii i przerwa. Przerwa trwała długo, niedawno se o tym przypomniałem i chciałem oglądać rano, ale patrze nie ma dbz, byłem smutny więc postanowiłem oglądać na necie, pomyślałem jaki odcinek był kiedy poprzednio oglądałem, pomyślałem że chyba 80-któryś, i przeskoczyłem całą sagę androidów do walki z perfect-cellem. Dalej oglądałem (6 odcinków jednego dnia), nagle na yt wyskoczyło mi filmiki polecane dla cb i filmik A new hope - anime MV. Spodobała mi się piosenka i to AMV które zrobił koleś, to było o Naruto więc postanowiłem takiego poszukać o dbz. Znalazłem takie słuchałem, oglądałem wiele razy i strasznie nabrałem ochoty na więcej smoczych kul i więcej. Ściągnąłem tego moda i bardzo się rozczarowałem. Stage w ciul nudny, postacie ładnie wyglądają i mają fajne skille wzięte z anime, ale te skille biorą ZA DUŻO many, brak muzyki, poprostu masakra. Przez tego moda zniechęciłem się do większości gier DBZ, tera gram tylko w Budokai Tenkaichi 3 i w mugena (pozdro dla tych co znają). Nie polecam tego moda 3/10
 
HUBI898
Kuba ten mod się dopiero rozwija koleś teraz będzie robił Gohana. Mane możesz ładować DJA AAAA
 
Kuba4ful aka Senpai
Wiem, że ten mod nadal jest robiony, ale to nie zmienia faktu, że twórca mógł podrasować stage od 1 do 4 używając chociaż postaci co do tej pory zrobił. Zapomniałem wspomnieć, że jak chciałem raz podładować manę to zamieniłem się w SSJ Vegete xD.
 
HUBI898
Mane Å‚adujesz DJA AAA a zmieniasz sie DJAJ
 
Uirro
Y Y TO TAK: podziękowania dla twórcy ... trudno teraz o ludzi tworzących i kończących to co zaczynają :D i powodzenia ... chętnie będę grał ! o ile jest dobrze zrobiona ;D skile niech będą przesadzone wyglądem, ale niech nie zabijają -_+ tak jest w DB :D (jestem na 20odc. <3) ps bez spoiler plis... jakiś wirus mały jest :[
Edytowane przez Uirro dnia 21-04-2015 19:48:14
Jak rozpoznać ludzi, których już nie znamy... jak pozbierać myśli z tych nie poskładanych...
 
HUBI898
Nowa Wersja !!!!!! 0.2.3 link Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
neutron99
xD xD xDxD xD xD xD xD xD xD
 
Piotro165
Pobrałem i nie mam tych postaci co mam robić? tak szukałem w tej pobranej części
 
HUBI898
Szczerze mówiąc nie wiem jak on to zrobił że nie ma spriteów postaci a wszystko działa.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018