Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: PogadajmY! ;d
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
 Drukuj temat
PogadajmY! ;d
Indiger
Zebrać wszystkich mistrzów OPC i starych wyjadaczy jakich się tylko da i zrobić turniej o tytuł Niekwestionowanego Mistrza Wszechczasów i tym samym dobić trupa :/

Btw. Ja nadal czekam na wywiad z Destroyerem. Nie umrę dopóki go nie wysłucham.
 
As098
Ktoś zrobi zwykły cup to znajdą się gracze - tyle że to nie będę ja po tym co odwalili na moim ostatnim cupie.
Może wywiad ze mną lub Forte bo tylko my tu żyjemy. cool
Powstańcie wojownicy, zamarznięte pustkowie.
 
Mefju
W sumie pożegnalny turniej nie byłby zły. Raczej mało prawdopodobne, że byłby on pożegnalnym tylko w nazwie tak jak ten sprzed lat, bo jednak wtedy ci "starzy wyjadacze", którzy nabrali ochoty na grę byli nastolatkami mającymi mnóstwo czasu, a teraz takiego potencjału chyba nie ma. No, ale gdyby efekt był nawet choć w jakimś minimalnym stopniu tak pozytywny jak te 8 czy ile lat temu, to chyba nie byłoby powodów do narzekania? :D

A gdyby nic nie ruszyło, to znaczyłoby, że był to właściwy czas na pożegnanie. Zapału do gry już za bardzo nikt nie ma, a potencjału na zainteresowanie kogoś nowego niestety LF2 (przy całej mojej wielkiej sympatii do tej gry) nie posiada. Jedyną moją obawą jest to, że żaden starzy dziadek nie zechciałby zagrać sobie ten ostatni raz, to byłoby przypałowe w chuj xD

Ehh, spoko byłoby, gdyby zapisało się choć kilku graczy z czasów kiedy ja zaczynałem przygodę na scenie lub nawet starszych i pooglądać breakdowny Darka i Fiola z meczów pomiędzy starymi wyjadaczami a tymi "nowoczesnymi" :D

@Gri
No ja tam lubię i Chelsea i Arsenal więc spoko. No i Sarri już nie jest 'mister zero tituli' xD. W sumie to jak zapatrujesz się na tego typa? Beton taktyczny i arogant czy raczej uważasz, że z tym potencjałem ludzkim i tak sporo ugrał? Opinie są różne, a media we Włoszech trąbią nie od dziś, że ma zastąpić Allegriego w Juve, co tak średnio mnie jara i chyba już wolałbym, żeby ten wypalony Max został :D
Edytowane przez Mefju dnia 01-06-2019 10:27:30
 
Alladyn
bleeq napisał(a):

To będzie One Last Time Tournament #2 czy może bardziej Two Last Time Tournament #1?


One Last Time Tournament- Remake bo ostatnia edycja odniosła porażkę w swoich założeniach xD
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
As098
Dajcie mi link do chińskiej sceny LF2
Powstańcie wojownicy, zamarznięte pustkowie.
 
Fioletix
A co to za off-top?
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Alladyn
https://tieba.baidu.com/LF2

ale oni chyba głównie ogarniają większość na QQ nasz odpowiednik GG i Discordzie
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Fioletix
One Last Time Tournament- Remake bo ostatnia edycja odniosła porażkę w swoich założeniach


Nooo xD Ale dlatego tu jesteśmy.
Taki turniej jest niepowtarzalny i być może mało ludzi się zapisze na OLTT bo nie wystarczy ogłosić że to koniec sceny by ludzie wpadli tu z sentymentu. Sceny nie podtrzymują same turnieje ale też ogólna aktywność na stronie np w komentarzach, albo ciekawe tematy na forum. Dla ludzi wchodzenie tutaj musi być frajdą a nie odhaczeniem cupa i wejście by wynik wstawić.
Apacz, jak robisz jeszcze wywiady to może zrób z Asem? :D Ostatnich fajnie się słuchało a As sam się wyrywa. :D
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
adis
PogadajmY! ;d
 
KINGAdijanko
***

@bleeq: ost. nie wyzywamy
Edytowane przez bleeq dnia 19-09-2019 00:05:26
 
Gri
No jak tam, co tam u Was, jak leci?

U mnie spoko! Trzeba jakiś urlop wziąć tylko, bo jeszcze wakacji nie miałem :<

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Shade
Hejoszka. Jaka praca Gri?
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Son Koczko
A ja na chorobowym
Argggh motherfuckers!
 
Gri
@Shade - automatyk, dokładniej to głównie programista PLC.

co do chorobowego, rok temu, w lipcu, miałem 3 tygodnie zwolnienia z pracy. Najdłuższe wakacje od lat! ;D Do tej pory miło wspominam. Polecam operację na przegrodę nosową wszystkim! ;D

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Gri
Jak tam siÄ™ trzymacie w czasie epidemii?

Ja miałem/mam wyjazd do Szkocji z pracy, zamknęli granice i nie mam jak wrócić za bardzo ;D

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
bleeq
U mnie sytuacja taka, że jak się pracuje to większych różnic nie ma. Gorzej jak ktoś musi siedzieć w domu.

A powiedz jak tam z powrotem do Polski, poradziłeś sobie jakoś? Jak to się odbywa, jeśli loty odwołane, a lądowo zablokowane granice dla cudzoziemców?
 
Fioletix
Ja prócz pracy to studiuję zaocznie, więc mam weekendy wolne chociaż. :D Ale patrząc na wiadomości, to lepiej nie będzie bo liczba zarażonych z dnia na dzień się powiększa. Ale skoro w Chinach już ogarnęli tego wirusa to prędzej czy później u nas też się polepszy tylko musimy przeczekać to apogeum.

@Gri, no to trochę przewalone masz bo w Polsce sytuacja wygląda dużo lepiej niż w zachodnich krajach Europy. xD
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Zakuba
Cześć wszystkim! Jak wam życie mija?
U mnie na uczelni wprowadzili e-learning, więc nawet jeśli siedzimy w domu, to zajęcia i tak się odbywają w formie webinariów. To chyba jedyna różnica, bo do pracy i tak się chodzi. W całym naszym akademiku z dziewięciuset osób zostało raptem 70, bo wszyscy pojechali do domu, a jeśli ktoś chciał zostać lub wrócić w czasie kwarantanny, to musiał osobistą zgodę prorektora dostać xD
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
2Fast
miesięczne L4 pozdro mordeczki
nie, nie złapałem :v
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Gri
bleequ - tak, udało się wrócić, chociaż z przygodami. Ostatecznie dorwałem lot do Niemiec (Niemcy wtedy miały otwartą granicę normalnie). Co prawda na lotnisku już będąc, nie chcieli mnie puścić :D Mnie i takiego innego Polaka co też wracał. Oznajmili, że nie może lecieć nikt, kto nie ma zameldowania w Niemczech, bo zgodnie z przepisami nie można byłoby spędzić nocy w Niemczech nie mieszkając tam. A lot był o 20, więc wszyscy co mieli loty łączone (ze Szkocji do Niemiec, z Niemiec gdzieś tam dalej) to zostali nie wpuszczeni, bo każdy z nich ten drugi lot miał na następny dzień ;d
Nam się udało wejść, bo powiedzieliśmy, że mamy auto na parkingu czekające na nas (to prawda była akurat) i od razu wyjedziemy. Pokazaliśmy foty tego auta (też dobrze, że osoba co nam je podstawiła to zrobiła te zdjęćia), oni gdzieś tam zadzwonili i udało nam się wejść.

A tak to luks się żyje, 2 tyg kwarantanny zleciało, teraz pracuję w sumie prawie normalnie, może trochę częściej z domu. Póki przemysł nie stanął kompletnie, to jeszcze pracę mam :D

2fast - jak tam po l4? ;D

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018