Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: PogadajmY! ;d
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
 Drukuj temat
PogadajmY! ;d
Indiger
Zebrać wszystkich mistrzów OPC i starych wyjadaczy jakich się tylko da i zrobić turniej o tytuł Niekwestionowanego Mistrza Wszechczasów i tym samym dobić trupa :/

Btw. Ja nadal czekam na wywiad z Destroyerem. Nie umrę dopóki go nie wysłucham.

As098
Ktoś zrobi zwykły cup to znajdą się gracze - tyle że to nie będę ja po tym co odwalili na moim ostatnim cupie.
Może wywiad ze mną lub Forte bo tylko my tu żyjemy. cool
Powstańcie wojownicy, zamarznięte pustkowie.

Mefju
W sumie pożegnalny turniej nie byłby zły. Raczej mało prawdopodobne, że byłby on pożegnalnym tylko w nazwie tak jak ten sprzed lat, bo jednak wtedy ci "starzy wyjadacze", którzy nabrali ochoty na grę byli nastolatkami mającymi mnóstwo czasu, a teraz takiego potencjału chyba nie ma. No, ale gdyby efekt był nawet choć w jakimś minimalnym stopniu tak pozytywny jak te 8 czy ile lat temu, to chyba nie byłoby powodów do narzekania? :D

A gdyby nic nie ruszyło, to znaczyłoby, że był to właściwy czas na pożegnanie. Zapału do gry już za bardzo nikt nie ma, a potencjału na zainteresowanie kogoś nowego niestety LF2 (przy całej mojej wielkiej sympatii do tej gry) nie posiada. Jedyną moją obawą jest to, że żaden starzy dziadek nie zechciałby zagrać sobie ten ostatni raz, to byłoby przypałowe w chuj xD

Ehh, spoko byłoby, gdyby zapisało się choć kilku graczy z czasów kiedy ja zaczynałem przygodę na scenie lub nawet starszych i pooglądać breakdowny Darka i Fiola z meczów pomiędzy starymi wyjadaczami a tymi "nowoczesnymi" :D

@Gri
No ja tam lubię i Chelsea i Arsenal więc spoko. No i Sarri już nie jest 'mister zero tituli' xD. W sumie to jak zapatrujesz się na tego typa? Beton taktyczny i arogant czy raczej uważasz, że z tym potencjałem ludzkim i tak sporo ugrał? Opinie są różne, a media we Włoszech trąbią nie od dziś, że ma zastąpić Allegriego w Juve, co tak średnio mnie jara i chyba już wolałbym, żeby ten wypalony Max został :D
Edytowane przez Mefju dnia 01-06-2019 10:27:30

Alladyn
bleeq napisał(a):

To będzie One Last Time Tournament #2 czy może bardziej Two Last Time Tournament #1?

One Last Time Tournament- Remake bo ostatnia edycja odniosła porażkę w swoich założeniach xD
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17

As098
Dajcie mi link do chińskiej sceny LF2
Powstańcie wojownicy, zamarznięte pustkowie.

Fioletix
A co to za off-top?
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS

Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach

Alladyn
https://tieba.baidu.com/LF2

ale oni chyba głównie ogarniają większość na QQ nasz odpowiednik GG i Discordzie
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17

Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018