Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: PogadajmY! ;d
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
 Drukuj temat
PogadajmY! ;d
bleeq
Do LionSpata i Volta ; D
 
Shade
Przed telewizor. xD
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Gri
domówka u znajomego.

Chyba że jest jeszcze miejsce w piwnicy u Brody, to rozważam zmianę planów ;D

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
plef
Broda wpuścisz? Przynoszę balantajsa! :P
 
Broda
Sory... ale wszystkie miejsca już są zarezerwowane od 3 lat
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Verleo
i.imgur.com/jxjgJAB.gif

Polecam. Sylwester życia.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
x3
 
Shade
Zajebiste. :D Kto jest autorem gifa?
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Verleo
Pomysł mój, nagrałem też repka, reszta wykonania -> Bjori. :D
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Shift
Sylwester lepszy od sylwka z Andrzejem :D
 
Gri
y0y0yy0y0y0y0!

Słuchajcie, potrzebuje pomocy! pytanie prawdopodobnie do tych starszych graczy, ale kto wie!

Właśnie odbyłem rozmowę z użytkownikeim XPT (Kubuś!) którego co po niektórzy z bardzo starych graczy mogą kojarzyć (p0wned? frecel? może plef?). XPT będzie w moich okolicach (Kraków) za dokładnie 2 tygodnie. I teraz moje pytanie, czy ktokolwiek z Was ma jakiś kontakt do użytkownika o nicku Loozny? Udzielał się on ładne pare lat temu, ale nadzieja jest! na imię miał Karol (tak na 99%), nazwiska niestety nei pamiętam. Fajnie by bylo jakby mi i XPT udało się ogarnąć Looznyego na spotkanie, ale mamy te max. 2 tyg, więc jak ktoś ma jakieś info to dawać!

No, to pozdrawiam wszystkich i jesli ktoś coś wie, to liczę na pomoc!

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Gad
Niestety z looznym aka draconem żadnego kontaktu nie mam. Jeśli chodzi o okolice Krakowa to Mortor czyli Jakub Madzia mieszka w Rybniku, całkiem niedaleko. Pamiętam że chyba jeszcze Wandi mieszkał w Wieliczce, a to chyba pod samym Krakowem

Natomiast jeśli zobaczysz się z expitem to Pozdrów go od jednego z moderatorów Julians Gate
 
Gri
Natomiast jeśli zobaczysz się z expitem to Pozdrów go od jednego z moderatorów Julians Gate


Jeśli spotkanie dojdzie do skutku, to na pewno pozdrowię :D

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Gri
@Gad - pozdrowiłem ;D Ale kurde, XPT to teraz wygląda zupełnie inaczej xD trochę się bałem podejść, bo zrobił się większy + brodaty + jeszcze był w stroju motocyklowym. Nie byłem pewien, czy mnie nie pobije, ale jednak nie.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Alladyn
Co tam maniacy LFa ? ;D Jak mijają wam wakacje ? Ktoś jeszcze gdzieś jedzie czy czekacie w domu żeby zapisać się na nowy turniej na LFPC? xD
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
plef
W ogóle co to ma znaczyć, że szkoła zaczęła się 4 września? Za moich czasów nie było tak dobrze! :P
 
Gri
Wiecie co jest najgorszą tragedią tego forum?

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Gri
Największą tragedią tego forum jest to, że ten temat jest tak nisko w "ostatnich tematach". To ma być dusza tego forum! Jak PogadajmY! umiera, to umiera scena!


Moi kibicujący koledzy! Chelsea rozjeba*a finał! JA JESTEM WESOŁY MOCNO! KTO SIĘ CIESZY ZE MNĄ?!?!?!?!?!

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
As098
Aktualnie zostałem sam na forum....xD
Powstańcie wojownicy, zamarznięte pustkowie.
 
Alladyn
Ja bym zrobił symbolicznie jakiś Last time Tournament na defaultowych zasadach i zostawił tak scenę do opc za rok jeśli nic się nie rozrusza.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
bleeq
Druga edycja turnieju pożegnalnego? :P

To będzie One Last Time Tournament #2 czy może bardziej Two Last Time Tournament #1?
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018