Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ograniczenia
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Zasady gry LF PC
 Drukuj temat
Ograniczenia
Ramper
Nikt chyba tego płaczu zaczął, więc ja to zrobię. Woody dostał po pupie więc czemu nie deep który spamuje wszystkimi skillami, które mają dosyć wysoki Dmg.
Nie oddamy krzyża! Przez tyle lat regulamin był dobry, nikt nic nie mówił, nie skarżył się, a tu znikąd ograniczenie do 4 tiger dashów. Teraz żądam/y zniesienia ograniczenia lub zrobienia nowego regulaminu ew. dodanie ograniczeń innym postaciom. Zróbmy ograniczenia na zwykłę dashe >.< i kulki freeza
 
paiN
jak dla mnie cale to ograniczenie jest bezsensowne, poniewaz woodym mozna skladac combosy jak kto lubi i zeby wykonczyc przeciwnika nie potrzebne jest uzywanie td ani razu, rozumiem ze kazda inna postacia da sie wygrac bez uzywania specjalnej techniki ale wiadomo chyba, że woodiemu takie ograniczenie nie jest potrzebne, z racji tego, ze to chyba jedna z najlepszych postaci ktora opiera się głownie na szybkim ataku i zadawaniu obrazen ilosc/czas .
 
Oko
Moim zdaniem ograniczenie Woodiego jest słuszne, bądźco bądźnikt nie zaprzeczy że nim po prostu łatwo się gra, a gdy nie ma ograniczeń na TD po prostu można czekać na naładowanie mp i znowu TD. Ograniczenie strzałów bezsensowne, to tylko strzały które są łatwe do uniknięcia i wolne. Co od Deepa to jega szarża jest mocna ale ma krótki zasięg oraz da się uniknąc po jednym uderzeniu mieczem. Natomiast ograniczenie Dennisa są śmieszne, przecież kula samonaprowadzająca bierze mało HP, proponowałbym znieść ograniczenia tylko do 1 kuli na planszy.

@UP
Napisałeś że do comba TD jest niepotrzebne ale też napisałeś że jest bezsensowne ograniczać to. To w końcu wychodzi na to że dla kogoś kto gra technikom niepolegającą na TD ograniczenie nie przeszkadza.
Edytowane przez Oko dnia 30-08-2011 21:37:52
 
http://sorforum.darkbb.com
Ramper
Dostaniesz 3 razy z pięści kulka full combo i nie ma 40% hp jakiegoś hmm dziwne nie ?
 
Oko
Teoretycznie to jest dozwolone, tylko że ciągle tego robić nie można bo to spam, a zgodnie z nowym regulaminem tak nie wolno.
Edytowane przez Oko dnia 30-08-2011 22:33:16
 
http://sorforum.darkbb.com
Kozi
Jezuu jeśli jeszcze kogoś ograniczycie odchodzę z sceny ! Ile można, przeniosę się na martwą scenę niemiec ... tam chociaż można z spokojem pograć :)

A nie tu będzie trzeba będzie podczas walki niedługo liczyć kroki ...
 
bleeq
No wiesz, zmartwię Cie bo niedługo mamy w planach ograniczyć pięści Template'a. :X
 
Fioletix
no kurde mogli by temu templatowi ograniczyć te skille... :/
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
bleeq
No!


A tak właściwie to dlaczego Template nie jest dozwolony w zasadach LF PC?
Jak ktoś by chciał upokorzyć przeciwnika to by mógł nim grać.
Może by go dodać? Co wy na to? : O
 
Kozi
Za dodaniem tak, ale wiesz myślę że max 20 kroków na walkę nie więcej ....
 
Mefju
Szczerze mówiąc, gdybym to ja robił regulamin to nie byłoby żadnych ograniczeń jeśli chodzi o ataki :D
 
Oko
A mi tam ograniczenia pasują, zwłaszcza Johna. Shiryu, gdyby nie było ograniczeń to troche lipa by była że się tak grzecznie wyraże, co prawda ograniczanie większej ilości postaci jest bezcelowe to te które sa ograniczone wg mnie powinny takie zostać.
 
http://sorforum.darkbb.com
Mefju
Imo jedynie Davis mógłby mieć ze 3 DP, John podobnie z uleczeniami. Więcej nie widzę potrzeby.
 
bleeq
Mefju, gdyby tak ograniczyć jak mówisz, żeczywiście zostałby wyrównany poziom postaci Davis, Dennis, Woody.
Tylko w tym przypadku reszta postaci byłaby dużo słabsza i prawie nie używana.
A regulamin LF PC jest zrobiony, żeby wyrównać możliwie wiele postaci aby były na mniej więcej jednym poziomie.
I dlatego regulamin osłabia Davisa, Dennisa i Woodyego, aby Freeze, Deep, Firen czy John mieli z nimi szanse.
 
Kozi
Według mnie dobry gracz nie widzi postaci słabszych, na innych scenach grają bez ograniczeń i jest dobrze, ale jak zawsze Polska dziwny kraj ;)
 
bleeq
Dobry gracz.... właśnie o to chodzi, że w tej Polsce jest dużo dosyć słabych graczy lub nie aż tak dobrych.
 
Mefju
To dlaczego John jest taki ograniczony? Poza tym zgadzam siÄ™ z Kozim.
 
Zakuba
Jeżeli w Johnie będą ograniczenia ED to ja sie zabije.
(Jeżeli już są to pisze z wami z poza grobu).
Ciekawe czy Firen ma ograniczenia Explosion.
Albo Freeze Whirdwind.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
bleeq
No może racja, ze Johny jest dosyć słaby i nie powinno się go ograczniczać, ale nie może być przecież takiej sytuacji, że jakaś postać ma nieskończoność naprowadzających ataków, które zabierają sporo HP.

Właśnie dlatego postanowiliśmy podnieść 2 dyski do 3.
Czyli na pewno w złym kieruku nie idziemy.

Co do reszty to tak jak wyżej napisałem.
Szwaby niech se grają nierównymi postaciami, ale u nas musi być wszystko ładnie. :D
 
Son Koczko
niech jest jak jest.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018