Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Wyniki
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Survival Tournament #7
 Drukuj temat
Wyniki
Gad
Banan jak zwykle z igły robi widły... Aż szkoda, że taki utalentowany gracz jest takim społecznym braindeadem.

A tak poza tym, to trochę opóźniony zapłon, bo ja niejednokrotnie już o tym wspominałem i to podczas pierwszych konkursów survivalowych.

Pewne rzeczy są oczywiste. Mogę się przypieprzyć do regulaminu LFPC:
https://lf2.pl/viewpage.php?page_id=59
o który tak doskonale zadbaliście.
- nie ma nic o dodawaniu botów do gry
- nie ma nic o graniu na dwóch postaciach na raz (np. sterowanie dwiema postaciami przy tych samych kontrolkach)
- nie ma nic o tym, co się stanie, jeśli gracz specjalnie wyjdzie w trakcie przegrywania walki
- nie ma nic o zbyt długich nickach (grzebanie w plikach moze wywolac niku nawet czterokrotnie dluzszego niz teoretycznie mozliwy, co skutkuje czesto crashowaniem gry przy wczytaniu planszy)
- nie ma nic o tym skąd biorą się punkty na kontach zawodników

W związku z tym mogę sobie dodać bota do finałowej walki i potem mówić, że była fair, bo wcale regulamin tego nie zabrania.
Poprzez niedokładny regulamin nie wiem też, kiedy otrzymuję punkty w normalnej sytuacji (są tylko te 'niezwykłe' opisane). Czy punkty zdobywa się za podniesienie broni, śmierć, a może za wykonanie skoku?
Wszystkie mecze są teraz nieważne, bo ja myślałem, że chodzi o najmniejszą ilość wykonanych kroków dopóki przeciwnik nie umrze.

ŻADEN REGULAMIN NIE BĘDZIE DO KOŃCA KONSEKWENTNY. Liczcie się z tym. Wasz też zawiera luki.
Przyganiał kocioł garnkowi.

Tyle ode mnie i ogarnijcie siÄ™.
Edytowane przez Gad dnia 17-06-2014 01:40:08
x1
 
Riki
Gad, +.

Zobaczmy na regulamin lf2cup'a, którego "patronem" jest ybnn, Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.. Też nie ma nic o kodach i wciskaniu przycisku F7, przecież mogę sobie klikać cały czas odnowę hp i grać cały dzień, aż przeciwnik zrobi 'rage quita'. #Hipokryta #yybnn
No, ale nikt tego nie robił, bo każdy wiedział, że jest to oszustwo, ale znalazł się pierwszy braindead, ybnn. Gratulacje.
 
ybnn
Riki opanowałeś ironię do perfekcji.. xD

To, że regulamin LF PC (stworzony i edytowany tylko przez koziego swoją drogą..) miał luki to znaczy, że jestem hipokrytą?
Większy procent regulaminów ma luki, pewnie te które ja tworzyłem również je miały, ale tutaj nie o to chodzi.
Tutaj chodzi o to co się stanie, jeśli ktoś te luki wykorzysta.
Tak samo było z regulaminem OPC, lub LF PC dla świeżaków.
Zabronione było 'reset random' po wybraniu losowej postaci, lecz 'reset all' było 'legalne'
Ograniczone było DvJ Johna, lecz D^J było 'legalne'
Dozwolone było wciskanie F1 w dowolnym momencie, yadda yadda.
Gdyby ktoś kiedyś po raz pierwszy tego nie wykorzystał, to te luki do dziś pozostałyby w regulaminie i ktoś mógłby z nich skorzystać np. w finale OPC i wygrać w ten sposób...
Kiedyś przynajmniej, jak za turnieje odpowiadali ludzie jak Podły, Wandi czy chociaż Danken - potrafili przyznać się do błędu i poprawiali regulamin jeśli okazał się być niekompletny. Teraz natomiast Bleeq powołuje się na jakieś zasady, których po prostu nie ma w regulaminie turnieju.
 
Gad
Mówimy też od Twoim regulaminie na LF2 cup, też jest pełen dziur. W dupie mam kto go i kiedy edytował, to Ty zawsze byłeś ikoną i patronem tego konkursu. Pragniesz, żeby ludzie przyznawali się do błędów, a sam nigdy tego nie robisz. Zawsze znajdujesz jakieś chore wymówki, jak dziecko. Do tego łapiesz się każdego najmniejszego błędu, jaki ktoś popełni, a sam próbujesz się wycwanić. To jest hipokryzja. Jak ludzie muszę Cię nie lubić.
x1 x1
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018