Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Faza grupowa
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Easy Cup #7
 Drukuj temat
Faza grupowa
Skiba
Skiba 5:1 zakuba
http://www.sendspace.com/file/c560q3
 
xLeo
xLeo 6 - 0 Adijanko
 
Skiba
Skiba 6 : 0 Adijanko
 
KINGAdijanko
Patyk Wam w morde! :P
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
trickster
trickster 6 : 0 adijankoJaJekMacanko

mój własne rozsądek nakazał mi dołączyć do dyskusji aby uświadomić pyskatego małolata, że nie jesteś pępkiem świata i nie do Ciebie należy ostateczna decyzja w sprawach administracyjnych, organizacyjnych , porządkowych na tym forum! Mówiąc po twojemu, zamknij mordę jak nie masz nic ważnego do powiedzenia!
 
KINGAdijanko
@trickster, Po co się wtrącasz, skoro to nie Twoja kłótnia? Jakbyś wiedział to była to moja, bleeqa i Prikosa(Który jest lepszy od Ciebie :D) kłótnia i nie miałeś żadnego prawa się wtrącać. No chyba, że ktoś wspomniał Cie w tej kłótni ale tak nie jest. Czy w moich wypowiedziach rozumiałeś tylko jedno czyli "Zamknij mordę jak nie masz nic ważnego do powiedzienia"?
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
trickster
własnie w tym momencie nie masz nic ważnego do powiedzenia, a dwa skoro kłócisz się na forum dyskusyjnym to mam prawo dołączyć do dyskusji , ponieważ nie posiada ona charakteru prywatnego, lecz publiczny. Ponaglam swoją prośbę, zamknij mordę! Masz przeogromny ból dupy i nagle wszystkim dajesz w/o. Jesteś kwintesencją gimbazy. Dziękuje , dziękuje
 
Hubi
adijanko123 napisał(a):

@trickster, Po co się wtrącasz, skoro to nie Twoja kłótnia? Jakbyś wiedział to była to moja, bleeqa i Prikosa(Który jest lepszy od Ciebie :D) kłótnia?


lol jebłem... mam wrażenie że cieszysz się że uczestniczysz w bezsensownej kłótni, w której nie masz racji.
Imo przyznaje rację (chociaż raz ^^) Trisksterowi, dobrze gadasz!
x1
 
KINGAdijanko
@trickster, Oddaje w/o bo jak się straciło formę i chce się ją odzyskać to nie wiem w czym problem. A tak wgl nie lubię się wypowiadać bo zajmuje mi to wieczność(:P), ale skoro uważasz, że to kwestia mojego "bólu dupy" to spoko mi to nie przeszkadza
PS. Ja kończę już spamować a nie tak jak Ty ciągnąć to dalej
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
x1
 
trickster
trickster 6 : 0 Prikos
 
Prikos
Prikos 6-0 adijanko123
 
KINGAdijanko
ja 4-2 zakuba
Edytowane przez KINGAdijanko dnia 23-05-2014 20:56:24
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Riki
"kubus"? Kto to niby jest?
 
Zakuba
Ja. Pisz normalnie Adijanko.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018