Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Poszukuję osób z dawnej sceny LF2
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » OgÅ‚oszenia
 Drukuj temat
Poszukuję osób z dawnej sceny LF2
winscarf
Cześć wszystkim!
Zaznaczam z góry, że temat jest dla mnie bardzo poważny.
W latach 2000 - 2004 prowadziłem najpopularniejszą w Polsce stronę o LF: TPOCO.
Poznałem wtedy wielu wspaniałych ludzi, niestety kontakt z wieloma się urwał.

Poszukuję osób, które w tamtym czasie przedstawiały się nickami: Slimak78, Sznycel, Deepur.
Każdy, nawet najmniejszy trop jest dla mnie ważny,
dziękuję wszystkim z góry za pomoc.
Pozdrawiam! :)
Edytowane przez winscarf dnia 14-01-2014 01:29:18
x1
 
Gad
hohoo
Obawiam się ze aż tak starych tutaj nie ma...
Ja zacząłem w 2005 się udzielać, a w ogóle Deepur i Sznycel nic mi nie mówią. Twój nick także nie wzbudza żadnych wspomnień. Ślimaka pamiętam, chyba nawet raz z nim gadałem.
Możesz rozwinąć skrót TPOCO?
 
Dark SoR
Ślimak to był gość z mało znanego klanu MF prawdopodobnie był on tam liderem, może ten link ci lekko pomorze :

http://www.bestfighters.fora.pl/kosz-trash-187,20/slimak,1708.html

GG Åšlimaka nie wiadomo czy aktywne : 1217938

Reszty nicków nie znam ale możliwe że któryś z nich był kiedyś w MF, pamiętam że logo ich klanu to była taka skamielina prehistoryczna.
Edytowane przez Dark SoR dnia 14-01-2014 12:44:58
 
Bukorl
Dark SoR napisał/a:
Ślimak to był gość z mało znanego klanu MF prawdopodobnie był on tam liderem, może ten link ci lekko pomorze

Zachodnie, czy kujawskie :)?
EDIT: Sorry za offtop ;p.

Ost słowny.
Ost pisemny.
Ost migowy, chuju.
Edytowane przez Caesar dnia 14-01-2014 18:18:50

 
Destroyer
Cześć,

Pamiętam Ciebie jak i wszystkie osoby, które wymieniłeś, nawet rozmawialiśmy jakieś 13 lat temu, kiedy LF2 było młode.
Jestem właściwie jedynym "Dziadkiem LF2", jaki pozostał i czasem tu zagląda.

Jeśli chodzi o stronę, którą wymieniłeś w Shoutboxie, to tak naprawdę ta sama strona, na jakiej obecnie się znajdujesz. Nie chciałem by LF2-Zone umarło.

Ale wracając do meritum, wszystkie potrzebne Ci kontakty jakie mam, podeślę Ci za chwilę na PW, ale nie wiem, na ile są aktualne, bo z większością tych osób, rozmawiałem ostatnio jakieś 10 lat temu, z Black-Angel'em może z 6.

Nie wiem, czy wobec tego, co napisałem powyżej, jest to dla Ciebie ważne, ale ranking jest obecnie w moim posiadaniu.

P.S. Z tą popularnością to było różnie, każdy mówi, ze jego strona była najlepsza :) DominiX, że LF2-Zone, Larva (LarvaExotech), że Maximal-LF2, reszta, że Bijatyka-LF2 :)

Pozdrawiam,
Destroyer
Edytowane przez Destroyer dnia 14-01-2014 17:30:37
lf2.pl
x1 x1
 
https://lf2.pl
DominiX
Witam, witam... :)
Ludzie byli pyszni nim wyszli z raju...
 
www.nicdobrego.prv.pl
Walsemore
Ślimak? Ta nazwa dopiero w najgłębszych odmętach mojej pamięci została odnaleziona xD. Kurczę, a myślałem, że to ja tutaj trącę starością...
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
slimak78
Cześć,

trafiłem dziś na jakiegoś mema związanego z Little Fighter 2 i nabrałem ochoty by trochę powęszyć.

Trafiłem na ten post i cieszę się, że jeszcze te kilka lat temu ktoś mnie choć trochę kojarzył.

Faktycznie, trochę lat minęło. Zaczynałem z LF2 jeszcze w wersji 1.6, a to był styczeń 2002 roku. Potem była Bijatyka, wersja 1.9, nowe postacie i mnóstwo czasu spędzonego na relacjach z tymi wszystkimi ludźmi. Kawał fajnych wspomnień.

Ślimak, o którym wspomina Dark SoR był inną osobą. Kojarzę, że ktoś taki był i faktycznie brał udział w różnych turniejach. Ja zawsze byłem nogą w lf2 ;)

Trudno uwierzyć, że to było 17 lat temu.
 
Gri
Haha, ale historia ;D

KtoÅ› 5 lat temu pisze posta, ze szuka kogoÅ› sprzed (wtedy) 12 lat i ten ktoÅ› znajduje ten temat po tych 5 latach ;D

Tylko lipa bo i tak do siebie kontaktu nie zostawił, więc pewnie się nie skontaktowaliście :<

Fajny ten lf2, jakoś w głowie siedzi wszystkim co trochę dłużej się w niego wkręcili ;D

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018