Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Jesteś nowy? Przedstaw sie, a my Cię powitamy!
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Poznajmy się
 Drukuj temat
Jesteś nowy? Przedstaw sie, a my Cię powitamy!
Przemistrz
Witam, mam na imię Przemek, mam 16 lat. Do LF'a niedawno wróciłem po dłuższej przerwie. Nie potrafię stwierdzić, którą postacią najlepiej mi się gra, aczkolwiek ostatnio dużo trenuję Davisem. W moim środowisku (ja i kilku kolegów grających w LF'a) gram całkiem dobrze. Chętnie spróbuję sił w jakimś turnieju.
 
HUBI898
Witam wszystkich nazywam się Hubert mam 17 lat. O lf2 dowiedziałem się jak miałem jakieś 6,7 lat. Do lf2 wróciłem niedawno najlepiej gra mi się Freeze bardzo lubię lodowe postacie. Teraz trenuje grę Dennisem. Wypadłem z formy i trochęlamie.Też czasami dodaje ataki do postaci albo robię. Gram też w lf2 dbz które robi bashscrazy jest tam narazie mało postaci ale opłaca się grać.
I to chyba tyle na mój temat.
 
Ananasik
Hubich dwóch! :D
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Hubi
Nawet wiek ten sam kappa.
 
The_Destroyer
Siema dołączyłem niedawno, Mam na imię Mateusz. LF 2 to moja gra dzieciństwa odkąd pamiętam zawsze z kuzynem męczyliśmy klawiaturę, grając w tą oto grę kiedyś zajmowałem się tworzeniem postaci do tej gry ale jest to dla mnie zbyt czasochłonne :D Chętnie z kimś pogram (przez multi oczywiście :V) w Little Fighter!lol aha i moje ulubione postacie to:
-firen
-freeze
-bat
-firzen
-louis
-davis :3
 
AceHyper
Cześć.
Jestem Kacper i mam 17 lat. LF'em interesuje się już od kilku lat z przerwami.
Jestem raczej osobą mało komunikatywną, lecz mam nadzieję że zostane przyjęty do grona graczy lf.
 
Gadomek19
Witaj Kacper xD
Mam(y) nadzieję, że długo zostaniesz na scenie ;P
Masz GG?
Pytam, ponieważ na GG idzie się szybciej dogadać itp, ogólnie prawie cała scena korzysta z Gadu-Gadu xD
Si vis pacem, para bellum
---------------------------
Zacytuję coś z książki którą przeczytałem kiedyś tam(...)
Ja mam fajny cytat
"chuj kurwa wyłączam laptopa bo nikt nie chce ze mną grać w lfa"
 
adamkita
witam wszystki nazywam się adam i jestem w lf2 mistrzem :D
 
Gri
Gratulujemy!

Cześć! ;d

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Dark SoR
Witam jestem Dark i chu* w BB !
 
DanielS
Panie nie obrażaj pan, dobre ?
 
Godlike
Cześć!
Jestem Paweł, mam 16 lat, LF'em interesuje się od niedawna, ale czuję, że jestem na tyle dobry, by móc używać tej strony :)
 
Murmur
Siemanko
Tu Artur mam 20 lat w lfa gram juz kilka ładnych lat i myśle że też mogę zabłysnąć.

Murmur - (Murmus) niegdyś anioł chóru tronów i chóru aniołów, obecnie wielki książę dowodzący 30 legionami złych duchów. Przywołany, ukazuje się pod postacią wojownika w książęcej koronie, dosiadającego gryfa i otoczonego grającymi trąbami. Naucza filozofii i przymusza dusze zmarłych, by odpowiadały na jego pytania.
 
Shade
Witamy Cię Marmur.
x1
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Broda
Siemano Nazywam się Bartek LF2 interesuje się 5 lata moją ulubioną postacią jest Woody, a tą stronę pokazał mi pudzian którego poznałem na izraelskim serwerze hamachi to długa historia... :D
 
Sirrah
Siemaaaaaaaaaaaaaaa
Per Survival Ad Astra...
 
Alladyn
Broda to nie były Izraelskie servery a tajwańskie. Dzisiaj to odkryłem :D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
KINGAdijanko
Dzień dobry. Kolekcjonuję mangi. Do widzenia.
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Tokagero
Siema, jestem Tokagero, dla znajomych Toka. Mam 17lat, w lf2 zacząłem grać gdzieś w 2006r, znalazłem tą grę na jakiejś płycie. Czasami w nią pogrywałem przechodząc Stage. Po sporej przewie gdzieś w 2011r( pierwsza gim) znowu zacząłem grać, tym razem ze znajomymi na przerwach w bibliotece szkolnej, jednak nadzwyczaj dużo nie grałem i wątpię by mój skill był na jakimś wysokim poziomie. Kilka dni temu szukając lf2 do pobrania na kompa na infę (zrobiłem cały materiał jaki miałem zrobić na lekcji i się nudziłem) natknąłem się na tą stronę. Moją uwagę zwrócił znajomy nick "Indiger"(#ThisFame) i pomyślałem, że skoro on tu jest to strona pewnie nie jest zła. Okazało się, że jest dość żywa i postanowiłem, że na trochę tu zostanę.
 
Verleo
Witamy serdecznie i zapraszamy! Strona nie tylko nie jest zła, a rzekłbym nawet, że jest dobra! :D osobiście Cię zachęcam żebyś nie zostawał tylko na trochę, ale może i na trochę dłużej! :D
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018