Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Jesteś nowy? Przedstaw sie, a my Cię powitamy!
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Poznajmy siÄ™
 Drukuj temat
JesteÅ› nowy? Przedstaw sie, a my CiÄ™ powitamy!
bleeq
Markham, Lubuskie moje rejony! Z jakiego miasta jesteÅ›?
 
oglamen999
Ja jestem Ryszard z Wielkopolskiego :) Jak coś, to na forum DSS się przedstawiałem kiedy składałem podanie do klanu :P

Zapodam linka, lepiej będzie - Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
Abbes
Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi i przywitania. Być może coś nie długo wrzucę ze swoich rysunków.
W sumie ja nigdy nie twierdziłem że wiem wszystko, i to mnie utrzymuje przy takich stronach. Udziałem w różnych turniejach nie jestem zbytnio zainteresowany, bo absolutnie nie umiem grać w lf2.

I widzę, że nawet spory ruch tutaj jest, wczoraj mnie jedna osoba uprzedziła w przedstawianiu się, a jakoś posta Markham'a nie zauważyłem (mimo że dosyć szybko się uwinąłem z przedstawianiem się) i dziś już kolejna się prezentuje. Pozytywnie, aż co raz bardziej mam ochotę odwiedzać to miejsce.

Markham, to może powiesz coś więcej o Twoim zainteresowaniu filozofią? Jakie nurty jakich filozofów Cię interesują? I czy to jakoś wpływa bardziej na Twoje życie? Ja też troszkę się interesuję, bo w szkole trochę się przerabiało i niektóre rzeczy naprawdę wciągają jak człowiek się zaangażuje. I widzę, że kolega wyżej też się psychologią interesuje, to może jakaś większa dyskusja się zapowiada?
Edytowane przez Abbes dnia 02-06-2014 17:54:08
 
Markham
Witam Abbesa.
@bleeq, jestem z Międzyrzecza.
@Abbes, czytam o podstawach - sentencje i takie rzeczy typu: czym jest czas itd. Za bardzo jeszcze w to nie wsiąknąłem, ale na wakacje się zajmę tym. Zawsze miałem tendencje do rozmyślań nad pewnymi kwestiami.
@Pudzian, ja tam nie mam trudnego okresu w życiu. Jedynie spadłem z nauki. Teraz wyszedłem bardziej zdeterminowany, pewny siebie z celem i własnym systemem wartości oraz dokonałem wcześniej dla siebie rzeczy niemożliwych. Dopiero w tym roku zacząłem startować na poważnie, wcześniej tylko tradycyjne olimpiady historyczne bez większych sukcesów. Teraz startowałem w historii, niestety finalista. Piszę niestety, ponieważ dużo czasu poświeciłem na przygotowania i dużo w tym siedzę, ale pojawił się okres historii którym się nie interesowałem. Ironicznie z historii sztuki zostałem laureatem. Z tych mniejszych to mistrzem szkolnym dat historycznych, teraz walczę o mistrza czytelnictwa. Za pół roku jak będę w LO, to zamierzam startować z historii, WoS'u, wiedzy o kulturze. Nie pisząc o tych mniejszych. Też postaram się zorganizować jakąś sesję naukową, zamierzam walczyć o stypendium na książki oraz pojechać na udawany Sejm Dzieci i Młodzieży by wygarnąć nieco.
Edytowane przez Markham dnia 03-06-2014 18:30:05
 
http://heroes.vot.pl/
Marcin3003
Cześć nazywam się Marcin i mieszkam we wsi Marszałki w województwie wielkopolskim. Interesuje się zaawansowanymi grami planszowymi i grami na kompie wśród nich jest lf2. Otóż najlepiej gra mi się firenem firzenem i julianem. LFem interesuje się odkąd nudziło mi się na necie bo był za wolny. Na strone trafiłem bo chciałem się więcej dowiedzieć o LFie choć i wtedy miałem go od kilku lat. Pozdrawiam wszystkich na forum i już nic nie napiszę na tym temacie a więc kończe pisać.
 
Ninja
Witam, jestem Paweł, mam 18 lat i pochodzę ze Świętokrzyskiego. Mam dość szeroki zakres zainteresowań, m. in.: kosmos (tak ogólnie), języki, angielski i hiszpański informatyka (programowanie, grafika, sprzęt komputerowy), geografia, ekonomia, muzyka i statystyki.W LF'a gram tak gdzieś... 7 lat? Ale nie tak bez przerwy tylko wracam do niego np. po rocznej przerwie i nigdy nie grałem w niego tak na poważnie (turnieje, rekordy survivalowe, treningi), ale teraz zamierzam się za niego wziąć i poćwiczyć na turnieje :P Kończąc już ten wywód o mnie powiem Wam jeszcze, że BAAARDZO dbam o orto i jeśli już coś robię, to robię to solidnie. To tyle ode mnie.

Pozdro ;)
Ninja
 
Indiger
Cześć jestem Krystian w LFa gram około 10 lat z przerwami. Ogólnie interesuję się siatkówką,motoryzacją i wojskiem. Nigdy nie walczyłem na poważnie w LF ale chciałbym poćwiczyć i może coś w przyszłości osiągnąć
Edytowane przez Indiger dnia 06-01-2015 13:39:45
 
misyogixd
Witam, jestem misyogi. "Wiem, dziwna ksywa" W LF grałem kiedyś razem z tatą. Obecnie przypomniałem sobie tą grę przez kumpla gdy graliśmy u niego. Mam obecnie 16 lat i uczęszczam do technikum informatycznego. Na forum trafiłem szukając downloadu do tej gry. Widząc to forum postanowiłem się zarejestrować. Mam nadzieję zostać tu na dłużej :)
 
Ananasik
Hej ;D Jestem Ananasik, w LF2 gram od około tygodnia, mam 13 lat, jestem ze Świętokrzyskiego, gram hmm.. najczęściej Louisem, ale lepiej wychodzi mi Deepem, tyle, pozdro :D
 
Shade
Cześć jestem Pub, mam 13 lat, grywam czasem w lf2 jak mi się nudzi i z kolegami o forum i turniejach wiedziałem już wcześniej, ale nigdy mnie jakoś nie ciągnęło tutaj ;p . Gram dobrze Woodym i Freezem, ale chce się nauczyć grać Firenem. To tyle ode mnie.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
plef
Cześć, jestem Plef. W lf2 gram sporadycznie. Pozdrawiam.
 
Gad
czesc plef dawaj na ts jak za starych lat
 
Hubi
Hiho jestem Hubi i jestem zajebisty. To tyle ode mnie.
 
DagerHD
Cześć Jestem DagerHD
 
plef
Chętnie wbiję jak będzie okazja. :D

Siemka Hubi i DagerHD, miło was poznać. x)
Edytowane przez plef dnia 05-01-2015 06:28:34
 
DanielS
Witam mam na imie Daniel mam 20 lat pochodzę z Chełma Woj Lubelskie w Lf'a gram pona 5-6 lat z przerwami do gry mnie namówił Shift moj koleszka który mówił mi że mam szanse coś osiągnąć a więc mój pierwszy turniej do którego już się zapisałem to Trololo Cup to turniej w którym mam zamiar zająć pierwsze miejsce zdaje sobię sprawę ze przeciwnicy nie będą dla mnie łagodni jak na pierwszy raz ale jestem gotów i czekam z niecierpliwoscią pozdrawiam Bombasti'C
Edytowane przez DanielS dnia 06-01-2015 11:45:19
 
Pudzian
Witaj Danielu.
Bardzo cieszymy się, ze do nas dołączyłeś. Gra w LF2 przez 5-6 lat to dosyć długo, ale mniej na uwadze, że niektórzy grają ponad 10 lat. Gra samemu, a w trybie multiplayer różni się znacząco, miej to na uwadze.
Twoja ambicja jest godna podziwu, ale ciągnąc dalej wątek z wcześniejszego zdania- gracze, którzy są tu dłużej od Cb są bardziej przyzwyczajeni do gry z żywym graczem i mogą nieźle za przeproszeniem skopać Ci dupę.
Nikt nie rodzi się mistrzem, dlatego z całym szacunkiem dla Ciebie, ale nie sądzę, żebyś był w stanie wygrać swój pierwszy turniej w życiu. Nie mniej życzę powodzenia i nie wątpię, że wraz z czasem osiągniesz naprawdę wiele. Tego Ci życzę.
 
hucksteR
Witam, Piotr z tej strony, mam 19 lat, w lf'a gram od dzieciństwa, ciężko sięgnąć pamięcią od kiedy dokładnie, ale do tej pory traktowałem to raczej 4fun, sporadyczne chwilowe powroty co jakiś czas, taki klasyk jak heroesy 3, do którego czasem po prostu grzech nie wrócić ^ ^ No, a teraz czas nabrać trochę większych umiejętności, popróbować swoich sił i mam nadzieję, że mi Panowie pomogą jak będzie taka potrzeba;>
Jak tu trafiłem, hmm, no ciężkie to nie jest wpisując lf2 jest to 3cia pozycja, fajnie, że działacie, ale osobiście trafiłem tu chyba z yt oglądając breakdown deep'a i davis'a w wykonaniu ybnn'a, swoją drogą kawał dobrej roboty, przydatny materiał jak najbardziej, tylko szkoda, że nie ma kontynuacji breakdown'ów tego typu (poświęconych dla jednej konkretnej postaci).
Jestem z okolic Gdańska, a co do main'a to naprawdę ciężko stwierdzić, na razie poznaje mniej więcej każdą postać, żeby wiedzieć na co kogo stać ;)

To na tyle, pozdrawiam
 
matajes
Siemka jestem Mateusz, w LFa gram sporadycznie, ostatnio mi się przypomniał i znowu zacząłem grać. Mieszkam w MMz, mam 15 lat. No to chyba wszystko. ;)
Aaa.. gram dobrze(u mnie z kolegów najlepiej) Woodym i Johnem. :)
Pozdrawiam wszystkich i się cieszę, że nadal jest jakaś strona poświęcona tej gierce. :)

Jak ktoś może niech jeszcze powie na której wersji LFa gra się turnieje i na jakim programiku, żebym wiedział co i jak. :)
Edytowane przez matajes dnia 07-01-2015 14:42:00
 
Gadomek19
Turnieje gra się na wersji 2.0a lub 2.0,jeżeli wystąpią jakieś problemy techniczne,gra sie na 1.9c
Programy do grania w lfa:
Hamachi
Tuungle(nwm czy dobrze napisalem)
Lf2Lobby
BTW:Witaj na scenie :D Obyś został tu jak najdłużej xD
Si vis pacem, para bellum
---------------------------
Zacytuję coś z książki którą przeczytałem kiedyś tam(...)
Ja mam fajny cytat
"chuj kurwa wyłączam laptopa bo nikt nie chce ze mną grać w lfa"
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018