Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Dota 2
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Gry
 Drukuj temat
Dota 2
Hubi
Ramper napisał/a:
Hubi, jeżeli lol jest casualowy to gdzie twój chellenger?;,,;

To riki napisał że lol jest casualowy, po części się zgodzę, bo żeby wbić wyższą ligę, wystarczyło grać i trzymać jakiś tam poziom, wygrywasz ok. 50% gier, ale dostajesz 2 razy więcej punktów, so hard.
 
Reken
@Ramper ja nie mam run na 30lv na ap tylko pod ad.
 
raveN
Reken napisał/a:
@Ramper ja nie mam run na 30lv na ap tylko pod ad.


Kogo to obchodzi jakie masz runy ?! getlost
Założyciel AF
2 miejsce Easy Cup #8
 
Hubi
Raven napisał/a:
Reken napisał/a:
@Ramper ja nie mam run na 30lv na ap tylko pod ad.


Kogo to obchodzi jakie masz runy ?! getlost


Kogo obchodzi jakiÅ› lol?
 
KINGAdijanko
hubi a sam w niego grasz facepalm
 
Hubi
Nie zmienia to faktu że dota jest lepsza... facepalm
A gram w lola tylko dlatego że większość moich znajomych grają w lola, bo dota jest za "trudna". Samemu mi się po prostu nie chce grać w dotke.
 
plef
LoL jest fajny jedynie pod tym względem, że grają w niego dzieci i nieogary i mniej jest ich w docie. ^^
 
brejnless
dzieci pls opanujcie najpierw legendarne techniki minesweepera a potem mozecie sie wypowiadac na tematy dla doroslych.

Minesweeper > fszystko

Beginner 15s, intermediate w minute i 12s, a co wy w zyciu osiagneliscie?

HOT NEWS EDIT!: Beginner w 10s
Edytowane przez brejnless dnia 21-12-2013 03:36:45
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
plef
Pls, osiągnąłem więcej w docie niż ty w życiu. ;_;


 
Riki
Ja mam 20 sekund na beginner : D Jeszcze trochÄ™.
Edit: 15s.
Edytowane przez Riki dnia 21-12-2013 05:27:18
 
Caesar
ybnn ma bodajże 7 sec na beginner, więc ssijta :P


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Reken
Raven nie chodzi o to jakie ja mam runy tylko chodzi o to że nie każdy ma na 30lv runy :)
 
Riki
@Ramper Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
Ramper
Riki napisał/a:
@Ramper Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Mi nie chodzi o to ile ich jest tylko co one dają? W lolu wydają chociaż jedną postać na miesiąc przy czym balansują rozgrywkę zmieniając staty innych champów itp. Ostatnio zmienili ustawienie krzaków, wygląd wardów, masteriesy i jeszcze kilka rzeczy. Mówiłeś też o tym, że riot ma wszystko w dupie bo ma kase... Ludzie prosili o tryb 1vs1 i 2vs2, więc posłuchali się ludzi i wprowadzili takie tryby. Twój argument, ze w docie są aktualizacje, a w lolu nie- bez sensu. Jednym z większych minusów doty 2 jest właśnie steam, który jest chyba największym złem w grach. Sklep-spoko, ale czy to musi mi chodzić wtedy kiedy gram?
Edytowane przez Ramper dnia 21-12-2013 13:04:59
 
Riki
Nie chce mi się czytać :D np. Dodali nowego bohatera i nowy tryb gry: Wraith Night. W większości to poprawy balansu, bugów itp. Zmienili ustawienia krzaków i już ludzie się cieszą? facepalm W docie nie muszą zmieniać wyglądu wardów, bo jest dobry i co najlepsze, możesz sam sobie wybierać wygląd większości rzeczy. Jakoś mi nie przeszkadza, że jest włączony steam, zresztą można wyłączyć dostęp do społeczności steama kiedy grasz.
Edytowane przez Riki dnia 21-12-2013 13:59:03
 
Ramper
Riki, zbyt płytko jak dla mnie, więc kończę dyskusje ;)
 
brejnless
to w takim razie tylko ybnn moze sie tutaj wypowiadac, won.
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Caesar
Nie, gdyÅ› saper jest grÄ… na farta, ciole :>


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Riki
Cóż prawda boli? Podniecając się zmianą wyglądu wardów itp.
Masz tu cytat z mmorpg.org.pl:
"Ciężko się powstrzymać, gdy ma się przed sobą firmę, która pomimo olbrzymiej ilości graczy i kasy z nich nie robi absolutnie nic oprócz aktualizowania Item Shopu.

Nie potrafią zrobić konkretnego klienta i na wczytanie się niektórych drewniaków czekamy czasem po 15 minut, nie potrafią nawet zmodyfikować mapy ani modeli mobów i "nowy camp" w S4 to powiększona zjawa na środku ścieżki.
Wprowadzenie nowej skórki dla bohatera jest wydarzeniem niczym narodziny zbawiciela, podczas gdy w DOTA 2 dostajemy kilkadziesiąt przedmiotów tygodniowo, które do tego możemy zdobyć za darmo.
Ponadto po kilku latach uczestnictwa w e-sportach League of Legends wciąż nie ma możliwości zapisywania i oglądania replayów, nie mówiąc już nawet o statystykach i komentatorach dostępnych z poziomu klienta, które to narzędzia DOTA 2 ma już od dłuższego czasu.

Krótko mówiąc: Riot śpi na kasie i ma wyjebane, ale któregoś poranka się obudzą i zobaczą, że już za późno na ratowanie tego tonącego statku. Statku, który zatapiają przez własne lenistwo i skąpstwo."

edit: Co do sapera to racja :D Trzeba mieć farta i trochę szybkości.
Edytowane przez Riki dnia 21-12-2013 14:33:50
 
brejnless
jesli grasz na czas to tak. Co nie zmienia faktu ze 7s to niezly wynik.

@topic

dota1>dota2>smite>hon>lol
Edytowane przez brejnless dnia 21-12-2013 19:25:30
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018