Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Dota 2
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Gry
 Drukuj temat
Dota 2
Riki
Gra ktoś w DOTA 2 ( Defense of the Ancients 2 ) ? Chętnie zagram z kimś normala lub Wraith Night. Piszcie na pw nick na steam lub tutaj w temacie.
Edytowane przez Riki dnia 19-12-2013 22:18:22
 
Caesar
A w Dote jedynke grasz? Bym Ci pokazał jak wpierdol dostajesz, jak masz teammate'a to z ybnn bym Ci pokazał :P


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Riki
Musiałbym pobrać chyba, normalnie przez W3 czy garena? Kiedyś graliśmy w 5++ osób na W3, ale teraz już nie gramy. Zresztą parę gra, ale w dwójkę na steamie.
 
Hubi
w jedynke mogę przez garene zagrać, wpierdol dostane ale szczegół. ^^
 
Caesar
My z bananem gramy przez GameRanger, ale obojętne nam jak i gdzie, byleby w jedynkę. Można wbić na skype, byłoby spoko.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Hubi
Tak w ogóle czemu w dwójeczkę nie gracie?^^
 
Riki
Wnioskując po screenach ybnn to ma słaby sprzęt :> Ale to tylko moje domysły. : p
 
ybnn
Nie mam windowsa 98 xDdddddd #genius
 
Caesar
Zaraz mogę zrobić screena, który pokaże że używam windowsa 95


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Riki
Ja bym preferował normalnie przez W3 wbić 1 vs 1 czy tam 2 vs 2, choć nie mam z kim za bardzo, albo też razem w jednej drużynie :O Ale jakby versus grac to dziwnie przez skype grać razem z przeciwnikiem do tego jeśli byśmy grali to 2 vs 2.
Co do screena co za różnica, nie możecie po prostu powiedzieć, że nie i odpowiedzieć? :D Na co drążyć temat na temat tego skoro możesz odpowiedzieć, a to tylko domysł był.
 
Caesar
Domysły trzeba schować dla siebie :)
Jak ktoś chce pyknąć w Dotę 1teraz to na gg zapraszam 7726129 lub na skype lepiej caesardp


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Hubi
csr, ja bym mógł w weekend jakąś zagrać, jak coś napisze,
 
raveN
Dota to gowno, LOL lepszy pod względem:
-graficznym
-LoL wciaga poniewaz zbiera sie hajs na roznych bohaterow, a w docie mozna grac wszystkimi od razu, dlatego tez dota szybko sie nudzi.

Można wymienić jeszcze wiele szczegołów. :)
Założyciel AF
2 miejsce Easy Cup #8
 
Caesar
Grafika nie jest ważna, zwłaszcza że aż takiego przeskoku nie ma, nie przesadzajmy.
Co do bohaterów, fakt, że można grać każdym, ale trzeba umieć każdym, a to wymaga praktyki. W LFie też można grać od razu każdym, a nie wszyscy umieją KAŻDYM :)


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
plef
Raven, pierwszy raz widzę typa, który cieszy się, że musi kupować bohaterów, bo "tak się nie nudzi".
Oszołom. :D
Edytowane przez plef dnia 20-12-2013 15:40:48
 
Riki
Grałem w: DOTA(W3), DOTA 2, LOL, HON (Heroes of Newerth)
Dlatego mam porównanie.
-Graficznie LOL wyglÄ…da jak jakaÅ› bajka dla dzieci.
-Kupujesz runy i jesteÅ› lepszy.
-Zbieranie parę lat na bohaterów jest dla ciebie fajne. facepalm
-LOL jest casualowy czyli dla takich jak ty.
-Riot już dawno nic wielkiego nie wprowadzał, bo ma już tyle kasy, że ma w dupie ludzi. W DOCIE 2 ciągle robią aktualizacje.
-LoL jest totalnie smieszny tam każdy, może być carry.
-LoL: Worst community I have ever seen
Zagrałem też parę razy z kolegą w LOL'a to mi się śmiać chciało. Ktoś kto się uczył grać na LOL'u nie radzi sobie w DOCIE, bo jest "gówniana", a w rzeczywistości nie potrafi grać. Natomiast kto uczył się grać na DOTA/HON spokojnie poradzi sobie po paru grach w LOL'a.
Edytowane przez Riki dnia 20-12-2013 16:00:31
 
Hubi
Riki napisał/a:
Zagrałem też parę razy z kolegą w LOL'a to mi się śmiać chciało. Ktoś kto się uczył grać na LOL'u nie radzi sobie w DOCIE, bo jest "gówniana", a w rzeczywistości nie potrafi grać. Natomiast kto uczył się grać na DOTA/HON spokojnie poradzi sobie po paru grach w LOL'a.

A ja przyznam temu racje, kolega który grał w dote z 5 lat, jak zaczął grać w lola od razu po wbiciu 30 wbił golda, a ludzie którzy grają tysiące normali i rankedów dalej siedzą w brązie. lols
 
Reken
Riki nie zgodzÄ™ siÄ™ co do tekstu "kupujesz runy i jesteÅ› lepszy". W lolu liczy siÄ™ tylko skill,
wiadomo ,że jak ktoś ma runy ,a Ty nie ,jest trochę ciężej ale to nie daje większej różnicy.

Hubi ktoś kto wbił 30 lvl i od razu golda to znaczy ,że po prostu dobrze gra w tego typu gry, a Ci którzy są w brązie po 2 sezonach po prostu nie nadają się do tego :P
 
Ramper
Dla mnie to dota 2 jest bardziej śmieszna.
kurier-"nigdy" nie schodźz linii
postacie, które dosłownie same mogą wygrać gre bez większoego "feeda"

-Riot już dawno nic wielkiego nie wprowadzał, bo ma już tyle kasy, że ma w dupie ludzi. W DOCIE 2 ciągle robią aktualizacje.

Tutaj tylko udowadniasz, że nie wiesz o czym mówisz.
Jakie sÄ… aktualizacje w docie?
Tekst o runach rozłożył mnie na łopatki... kto na 30 lvl nie ma run? Runy są po to, żeby nawet takie same postacie mogły być różnie prowadzone albo żebyś mógł mądrze kontrować(widzisz, że twój przeciwnik "pikuje" ap to wybierasz strone, na której masz więcej mr.)
Co do carry, to kazdy może być, ale nie każdym się to opłaca(coś jak Cezary mówił o postaciach x D).
Jeżeli chodzi o grafikę, jest baśniowa, ale co z tego? Wiele osób mówi, że pokemony(gra, nie anime) są dla dzieci, a większość osób, z którymi miałem styczność i grają w poki są 17+, ale mniejsza z tym.

Hubi, jeżeli lol jest casualowy to gdzie twój chellenger?;,,;
 
Caesar
@Ramper, załóż sobie temat o LoLu i tyle :)


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018