Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Runda 4
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Official Polish Pairs League #2
 Drukuj temat
Runda 4
Dark SoR
arogancki i zadufany byłeś zawsze :) ale od ostatnich wydarzeń przechodzisz apogeum i to nie jest tylko moja opinia na twój temat jak chcesz się dowiedzieć co i jak zapraszam na rozmowę na gg :) ale oczywiście że masz prawo się ze mną kłócić tylko że moje piękne zagranie które zakończyło naszą 2 walkę spowodowało twój gniew i gdybyś wygrał te walkę nie pieprzył byś mi o 40 czy tam 50 aurach miecza i innym ścierwie :) potem zacząłeś mnie prowokować i pluje sobie sam w twarz że się zniżyłem do twojego poziomu i zagrałem po twojemu czyli siła razy gwałt. Hmm to fakt w Drashowaniu jesteś lepszy :) idziesz w ślady Koczko dobry wybór mistrzu :D

O swój swojego zawsze pozna hhahaha Koczko już się za tobą wstawia :D hahaha
Edytowane przez Dark SoR dnia 16-12-2013 17:53:39
 
Son Koczko
Nie wstawiam siÄ™ tylko pisze prawdÄ™. I ty Dark zawsze takie coÅ› piszesz gdy wpierdol dostaniesz.
Argggh motherfuckers!
 
Riki
Cóż wymówka zawsze dobra, dałeś się sprowokować? :D Na co? Na granie normalnie bez spamu?
 
Dark SoR
z całym szacunkiem Koczko :) ale nie znasz dokładnie całej sytuacji a bawisz się w Piłata :)

Koczko - Tak ! bo mnie boli że tacy ludzie jak ty są dopuszczani do turniejów i robią z tej gry łupanke dla gimbów 80 % gry opiera się na szybkim drashowaniu :)

na to Riki że zamiast grać po swojemu dałem się wciągnąć w łupake drashami :)
Edytowane przez Dark SoR dnia 16-12-2013 18:02:14
 
Son Koczko
Odezwał się ten co cały czas stoi Deepem i wymachuje w miejscu mieczem. No i przez te twoje wymachiwanie nie da się inaczej grać jak tylko z dashów atakować. No i cały czas ich nie robię, czasami próbuje normalnie podejść, ale się praktycznie nie da.
Edytowane przez Son Koczko dnia 16-12-2013 18:05:28
Argggh motherfuckers!
 
Dark SoR
no jak się nie da :D ja chce z tobą walki wręcz ! z zwarciu ! w stójce :D jesteś taki PRO szybki tak ? to czemu unikasz ze mnie zwarcia przecież Mistrz Polski powinien se dać rade a nie Drash Drash do bólu :D
 
Son Koczko
Że cały czas w miejscu stoisz. Z Ybnn, Caesarem się normalnie gra.
Argggh motherfuckers!
 
Dark SoR
proste że się gra z nimi normalnie z tym się z tobą zgodzę :) bo gra z ybnn to czysta przyjemność nawet jak się przegrywa 5-0 ...

Ok a gdzie masz napisane w regulaminie że ja muszę biegać ??
ja mogę sobie chodzić przez cały mecz byle bym nie uciekał od walki i nikt nie może mi nic za to zrobić że nie używam biegu :)
 
Caesar
Autor kolejnego postu w tym temacie, który nie będzie zawierał wyniku walki będzie należycie nagrodzony.
@Riki - masz zastrzeżenia co do wyniku walk, pisz do któregoś z adminów formalne zażalenie, a na pewno rozpatrzymy ten przypadek i zdecydujemy jak być powinno.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
ybnn
Obejrzałem repka - i polecam każdemu zrobienie tego samego.
Jakie konkluzje? Momentami Dark łamał regulamin, momentami Riki. I zapewniam, że nie jest tak, że Riki jest święty i się dostosował do pasywnego (defensywnego c'nie?) stylu gry Darka.
Miałem sporo okazji grać zarówno z jednym jak i z drugim i obaj panowie robią to czasem przeciwko mnie.

Dark - prosisz Koczko o walkę w zwarciu, a sam nie walczysz w zwarciu z Rikim (piszę to na podstawie waszego repka). Momentami gdy Riki podchodził odsuwałeś się o krok i robiłeś podbitkę albo odskakiwałeś.
Riki - robiłeś to samo, wrzucasz Darkowi, że ucieka i spamuje, a prawdopodobnie zrobiłeś więcej kulek niż on 'aury miecza', oraz więcej razy kręciołka niż on szarżę.

Wynik walki pozostaje bez zmian, ponieważ obaj panowie łamali zasady. Na przyszłość polecam najpierw patrzeć na siebie zanim będzie się rzucać mięsem w innych, aby uniknąć niepotrzebnej hipokryzji.

Co do sytuacji z piciem mleka - w zasadach jest wyraźnie napisane jak należy z tym postępować.
Nieważne czy ktoś napije się specjalnie (wątpliwe) czy przez przypadek - werdykt należy do jego przeciwnika. Jeśli ma dobre serce może to olać, lub chcieć powtórki walki; jeśli nie - należy mu się punkt.
 
Litmash
Litmash 1;4 Fiol
 
Son Koczko
Zmiana Pudziana na Mientusa.

Zmiana okazała sie niewypałem, więc Pudzian nadal.
Edytowane przez Son Koczko dnia 22-12-2013 21:04:50
Argggh motherfuckers!
 
Pudzian
Pudzian 5:0 Plef (poddanie podczas pierwszej walki)
Pudzian 5:0 Ramper (poddanie po dwóch walkach)
Edytowane przez Pudzian dnia 22-12-2013 21:08:24
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018