Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Stare dobre czasy...
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Poznajmy się
 Drukuj temat
Stare dobre czasy...
Riki
Jak tu był rekeen to nie widział ostatnio ich (założycieli), bo nie wbijali, wiec nie widział "starszego" użytkownika. Gri jest tu najdłużej z tych co jeszcze odwiedzają regularnie stronę.
 
bleeq
Gi napisał:
Rekken


Riki napisał:
rekeen


A użytkownik to Rekenn.

Chociaż, że w składzie na stronie PzŁ ma Raken.

Ale w newsach podpisuje się jako Reken.

A ja nazywałem go Rakenn.

wut dead
x1
 
Gri
Haha ; D No faktycznie, ciężka sprawa z tym nickiem ; d

Ok, sorry Rekenn, pomyliło mi się ;) teraz już zapamiętam!

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
plef
Nazwijmy go Zuzia.
Edytowane przez plef dnia 12-11-2013 19:58:42
x3
 
Reken
Oficjalnie stwierdzam ,że jestem Reken ale miałem problemy przy rejestracji więc dodałem jedno "n".
 
sany
Odgrzebuję temat ale dobre czasy były ;) Najpierw Rain Soldiers, za drugim razem przebyłem drogę od jakiegoś małego klanu który nie wytrzymał miesiąca, lądując w Hell Heroes z Shiryu i Dankenem. Grałem chyba z większością znanych Wetów i dostawałem konkretny wpierdol :D

 
bleeq
Wróg z Hell Heroes!
Hm.. pamiętam, że chyba byłeś w WaR i po fuzji z HH powstało nowe HH.
A po jakimś czasie nagle znikłeś, oho!

Witamy z powrotem po latach. :D
Niestety HH już padło, jeśli pamiętasz to DL też padło. No ale Danken i Mefju wpadają to czasem, więc można się zgadać jakoś. :)

Okazjonalnie można zobaczyć też Oko czy fatality.
Stara ekipa się trzyma. :)


EDIT: Pamiętasz? :D

Rady dla początkujących
Witam.
Od razu zacznę, że to jest artykuł dla początkujących i głównie do nich go kieruję... Często początkujący gracze popełniają błąd i od razu chcą stać się pogromcami polskiej sceny lf2. Oczywiście z psychologicznego podejścia jest to dobra opcja. Gorzej jednak z wykonaniem, gdyż tacy młodzi gracze parę razy wygrają z totalnymi n00bami, potem nastąpi pasmo porażek po których odchodzą. W tym arcie przedstawię ścieżki jakie może wybrać młody adept chcąc stać się lepszym.
Najlepszym wyjściem na początek będzie zapisanie się do jakiejś szkółki gry. Na Polskiej scenie istnieją dwie takie szkółki, przedstawię w skrócie ich założenia i cechy.

- LF2cup school: http://lf2cup.darkbb.com/.
Jest to szkółka z profesjonalnymi trenerami, którzy są najlepszymi graczami polskiej sceny lf2. Szkólka działa bardzo prężnie, trenerzy są rzetelni i pomocni. Ogólnie ta akademia jest godna polecenia, dobrze prowadzona i przez znających się na rzeczy ludzi.

- Akademia Darkness Lords: http://www.akademiadl.tk/
O tej szkółce nie wiem za wiele. Jest to akademia klanu Darkness Lords prowadzona przez dobrego gracza Darka. Będąc jego byłym uczniem mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że po jego treningach nie oberwiesz żadnym
pociskiem, butelką lub inną rzeczą. Aktualnie na stronce niewiele się dzieje, ale liczę, że wkrótce się rozkręci.



Jeżeli już jesteś pod opieką trenera, pozostaje wybór klanu. Znów są dwie możliwości - próbować w klanie ze szpicy czołówki, lub do jednego z klanów z końca stawki. Każdy na początku pomyśli - pójdę do najlepszego klanu! Czemu miałbym iść do słabszego klanu, jeśli mogę do najlepszego? Za wyborem tego słabszego klanu według mnie decyduje kwestia rozegrania. W słabszych klanach gracz rozgrywa wiele klanówek, może się zdarzyć, że bardziej doświadczeni gracze będą mu pomagać. W klanie gdzie są sami PRO można liczyć na taką pomoc, ale gorzej z ograniem w klanówkach. Do lepszego klanu trudniej także się dostać i przy próbach można się zniechęcić do gry. Każdy jednak powinien o tym sam decydować, nie ma jakiegoś wzoru na to, do którego klanu skierować swe kroki.



By się ograć i wypromować nieco swoją osobę na starcie można brać udział w turniejach. Nie polecam OPC na sam początek, jednak jest kilka ciekawych turniejów dla początkujących. Na pewno godny polecenia jest Free Tournament organizowany przez witrynę lf2-Forest (http://www.lf2-forest.yoyo.pl/news.php). Wiele klanów prowadzi także własne turnieje, wystarczy się trochę rozejrzeć.

To tyle ze słowa wstępu, myślę, że ten artykuł choć trochę pomógł. Jeśli się spodoba lub okaże przydatne, to napiszę następne części.
 
sany
OMG xD Skąd to wziąłeś? :D Stare dobre czasy jak z Shiryu i Dankenem rozkręcaliśmy klan...

 
trickster
stare czasy to jak et i bf istniało , jak legenda grała Berserker. To były czasy....
 
bleeq
To były te same czasy. :O
Tzn. DL, HH i WaR powstało jak jeszcze ET i BF instniało i grał BerserK.
 
sany
Dokładnie tak :)

 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018