Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Faza grupowa
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Easy Cup #2
 Drukuj temat
Faza grupowa
ybnn
Co do 'po piewsze' - czy pozycja 'Bukorla' jest taka sama? Czy pozycja Dennisa jest taka sama? Nie.. odległość może i jest identyczna, ale na jednym screenie Dennis ma nogę w innym miejscu niż w drugim, to spora różnica ponieważ całkiem to zmienia moment, w którym zadany zostanie dmg.

Co do ' po drugie' Właśnie udowodniłeś jak kiepsko grasz i jak słabo się znasz na grze. Jeśli zatrzymasz się Dennisem po zablokowanym trzecim kopnięciu kręciołeczka w odpowiednim momencie to przeciwnik NIC nie zdąży zdrobić, kropa.
 
Riki
No i zatrzymasz się i co? Co to ma do tego, że może zblokować i to nie jest DOP?
 
Hubi
ja 5 - 1 riki
ja 1 - 5 bukorl
gg thx
Edytowane przez Hubi dnia 09-11-2013 23:00:27
 
Bukorl
Bukorl 5-1 Hubi - Hubi mówi, że dla niego za szybkie tempo (bo fakt - prawie w ogóle nie było lagów ;p, ale ja to lubię :))

 
Hubi
ja 3 - 3 alhdaron
 
Alhdaron
Aldaron 3-3 Riki
Aldaron 4-2 Litmash
Aldaron 3-3 hubi
 
bleeq
Mam taką prośbę.
Czy moglibyście wrzucać nowe wyniki jako nowy post?

Bo obecnie połowa ludzi edytuje stare posty, a połowa dodaje nowe i kompletnie się gubię, kto jakie walki rozegrał i kiedy nowe dodał.

Z góry dzięki.
 
Bukorl
Bukorl 2-4 Aldaron
Gdyby nie to, że w jednej z walk wcisnąłem F1, bo domofon zadzwonił, to byłby remis ;/.


3.10. Używanie klawisza F1 (pauza) podczas wykonywania ataku jest zabronione.
Starczy odskoczyć w róg mapy albo odsunąć się od przeciwnika i można pauzować. Byleby nie wtedy gdy ktoś kogoś atakuje bądźrobi combo. ;P

EDIT: Tzn. to było w momencie, gdy Alhdaron leżał, a ja Deepem byłem w powietrzu (więc nie mogłem odskoczyć) ale chyba nie ma repów, więc i tak mi nikt nie uwierzy i nie ma sensu wszczynać kolejnej kłótni... Sytuacja po prostu była pilna, bo nie chciałem, aby ktoś przez ten cholerny domofon się obudził :/. No trudno... Zresztą pauzy na repach nie widać.
Edytowane przez Bukorl dnia 11-11-2013 17:46:32

 
Alhdaron
Aldaron 4-2 Bukorl
Kordian nie dał znaku życia od kiedy do niego napisałem
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018