Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Runda 5
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Official Polish Clans League #8
 Drukuj temat
Runda 5
ybnn
Totalna wyjebka ;d
Przynajmniej BB jest rozjebane przez nas kilka dni dłużej :)
 
brejnless
ja dziekuje, czytam te cale smutki na temat pp to rzygac sie chce ; D Wy juz chyba gracie w ta gierke tylko dlatego zeby sie nienawidzciec na forum.
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Dark SoR
Ludzie :) zaskakujecie mnie że jeszcze rozdrapujecie ten temat ... ja wiem że jak bym dostał od was 2x po 5-0 to była by cisza na forum, ale cóż przywykłem już do tego że zawsze łamie regulamin w oczach ybnn i csr :) ... jak mogę robić PP skoro jestem w walce cały czas przy was !? nie lubię za kimś biegać wiec logiczne jest to że wole stanąć w miejscu pod kimś lub nad kimś i próbować walki wręcz i o to cały hałas bo trzeba się trochę namęczyć ze mną ... i najciekawsze nikt przez całe OPCL nie miał z tym problemu tylko oczywiście nasi mili ybnn i csr herszty klanu IH :D hehe
 
Roxi
ybnn napisał/a:
Totalna wyjebka ;d


Jakby była "totalna wyjebka" to bym nie prosił o przedłużenie Dankena, nie moja wina że mam takie życie a nie inne i inni mają takie życie a nie inne.
Denerwujesz (żeby nie powiedzieć brzydko) mnie takim gadaniem, bo jestem osobą której to bezpośrednio dotyczy bo nic nie rozegrałem. Stul pysk i ciesz się tytułem.
Edytowane przez Roxi dnia 24-11-2012 10:15:35
 
Oko
Oko 3:2 Roxi
 
http://sorforum.darkbb.com
ybnn
Roxi, nie bądźżałosny. Nie dość, że w pierwszej rundzie nie rozegrałeś nic ;x... nawet nie o to chodzi.
Po chuj piszesz :
Odnośnie moich gier w tej rundzie: dzisiaj będę dopiero kolo 22 jutro od 16:20 (taki plan)

Zamknij mordę jeśli nie jesteś czegoś pewien, bo po 22 Cię nie było, a od 16:20 byłeś około 2 godzinki online.
Poza tym po co pierdolisz o 'takim życiu' innych. Nie wypowiadaj się za innych, wypowiadaj się za siebie ignorancka pało. I w reszcie przejdźmy do sedna. Skoro używasz 'takiego życia' jako wymówki, to po chuj się w ogóle pchasz do tego turnieju, w którym na dobrą sprawę wystarczy poświęcić około pół godzinki w tygodniu, żeby rozegrać wszystko w terminie.

Btw, cieszyłbym się tytułem bardziej, gdyby była większa konkurencja, ale wszyscy jesteście chujowi :)
 
Roxi
Tą wypowiedzią pokazałeś jaki poziom reprezentujesz swoją osobą. Nic dodać nic ująć.
1) Morde ma krowa i jak widać ty w dodatku niewyparzoną
2) Po 22 i po 16 byłem, nie muszę ci nic udowadniać, ci z którymi miałem grac mogą potwierdzić że byłem
3) Używanie przekleństw i innych ekspresyjnych wyrażeń dodaje ci pewności siebie?
4) Jak cie nie cieszy wygrana to po co sam się pchasz do tego turnieju?
5) Twoje wszystkie wypowiedzi są beznadziejne, jesteś żałosny i jak widać strasznie zakompleksiony, uważasz się za gwiazdę? Nie dość że narcyz to zakompleksiony
PS:
Roxi 9:6 IH i kto tu jest chujowy
Edytowane przez Roxi dnia 24-11-2012 11:04:58
 
ybnn
1) Najpierw przeczytaj swoją wypowiedź, potem czepiaj się mojej.
Mordę ma krowa, pysk ma pies. Woof woof.
2) Skoro byłeś, to czemu nic nie rozegrałeś ? Brak tu sensu.
3) Nie, nawet nie przyszło mi to do głowy. Znasz to z autopsji ?
Wiesz o co mi chodzi panie Kojak.
4) Żeby sobie was rozjebać, hihi. Fajne uczucie być najlepszym, mogę Ci o nim opowiedzieć.
5). Ctrl+c, ctrl+v... tylko na tyle Cię stać ? Mam niewyobrażalny ubaw, gdy ktoś pisze o mnie/do mnie i używa słowa gwiazda. To też mi nie przyszło przez głowę, ale skoro tak piszesz...
Ok, więc jak z moich wypowiedzi wywnioskowałeś, że jestem narcyzem (mam nadzieję, że wiesz co to znaczy, byłaby szkoda gdybyś zrobił z siebie idiotę, większego...)

PS:
2 razy graliśmy ze sobą na OPCL.. teraz wygrałem 3:2, wcześniej 5:0.
Poza tym nawet nie masz dodatniego bilansu wygranych w tym turnieju, więc odpowiem na to 'pytanie'... Ty jesteś chujowy :)
Edytowane przez ybnn dnia 24-11-2012 11:26:48
 
Roxi
Idiote to robisz z siebie ty jak do tej pory. I chyba uważają tak wszyscy którzy czytają twoje wypowiedzi. Zabawne jak próbujesz mnie ośmieszać podając absurdalną argumentację, albo używając moich słów. Twoje zdania mają tak mało merytorycznej treści że jest to aż przykre.

Nie rozegrałem pomimo iż byłem, ponieważ np nie było innych. Widzisz już sens czy chcesz żebym ci to narysował?
Uważasz że jesteś najlepszy? Szkoda że tylko ty tak myślisz, panie CM PUNK.

A największa różnica między nami to kultura. Ja nie wyzywam innych, tak jak ty to robisz, ja nie wcinam się w nie swoje sprawy tak jak ty robisz, ja oceniam najpierw siebie zanim ocenie innych czego ty akurat nie robisz. Posiadam w sobie chociaż trochę inteligencji, której tobie jak widać brakuje.

Myślisz że jesteś fajny bo wpadasz na cięte riposty typu opowieść o zajebistości... męczysz dzieciaku.

W turnieju nie, z wami tak. Prosta analiza twoich słów na temat mojego bilansu i możemy ułożyć następującą nierówność:

Ybnn>=Chuj>Roxi=Scena Lf2>IH
Edytowane przez Roxi dnia 24-11-2012 11:53:29
 
ybnn
I znowu, pieprzysz o kulturze, a piszesz zakładając z góry co robię i czego nie robią. To bardzo kulturalne, wypowiadanie się za innych.

Cały czas czekam na odpowiedź, jak wywnioskowałeś, że jestem 'narcyzem'?
Możesz też dodać, po czym wywnioskowałeś u mnie brak inteligencji.
Edytowane przez ybnn dnia 24-11-2012 12:09:40
 
Caesar
Wchodzę, jako mediator i napiszę tylko, że niepotrzebnie robisz burdę Roxi, gdyż jako pierwszy obraziłeś yBanana pisząc "stul pysk".

Nie stoję po niczyjej stronie, uważam, że ybnn źle napisał o "rozjebaniu BB", ale jeśli chodzi o spór między Tobą, a nim to winą obarczam Ciebie, nie powinieneś zaczynać, a potem stwierdzać, że to on obraża.

A Dark - idźpotrenuj kogoś w Sapera za doładowanie :<


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Roxi
Roxi 4:1 Plef

@Csr
Ok, ale jedno "stul pysk" do osoby która się wcina w nie swoje sprawy, nie usprawiedliwia całej kaskady jaką mieliśmy okazje obserwować

@Ybnn
Nie wypowiadam się, "za ciebie" tylko o tobie a dokładniej o tym co ty robisz.
Boże, tobie zawsze trzeba podać konkretny przykład i go zacytować, wypunktować etc?
Notabene po tym własnie widać brak inteligencji, brak kultury widać po twoim słownictwie.
Radzę kupić młotek, bo z takim podejściem do ludzi w życiu, to będziesz biede klepał.
 
brejnless
ja dziekuje, czytam te cale smutki na temat pp to rzygac sie chce ; D Wy juz chyba gracie w ta gierke tylko dlatego zeby sie nienawidzciec na forum.

tak na wszelki wypadek. Jak by ktos nie czytal
Edytowane przez brejnless dnia 24-11-2012 12:25:50
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
ybnn
Chcę od Ciebie jedynie dwóch rzeczy, wytłumaczenia dwóch Twoich zdań..., a co dostaję w zamian ? No właśnie...
Kolejny przykład Twojej wielkiej inteligencji.
Btw, z jakim podejściem w życiu ? Skąd możesz wiedzieć jakie mam podejście do ludzi w życiu, LF2 to nie życie :)

I nie pisz, że wcinam się w nie swoje sprawy, OPCL od początku do końca to była moja sprawa, to ja (nie organizatorzy i administratorzy) starałem się zadbać żeby wszystko było ładnie rozegrane pisząc do wszystkich uczestników, zachęcając ich do gry (nie tylko ze mną), przypominając o terminach, podając numery gg.
Poza tym to logiczne, że jeśli w 8 dni rozegrana jest jedna walka, ktoś olał swoją powinność, tak ? Czyli była totalna olewka (lub jak napisałem - wyjebka)

Znów nie odpowiesz na moje dwa PROSTE pytania ?
 
Michaello
Michaello 4-1 Plef
 
http://www.lf2.lt.pl
Roxi
Na pytania retoryczne się nie odpowiada ale proszę
Narcyzm- wszystkie twoje wypowiedzi na temat samego siebie i twojej jakże dobrej gry i notuj. Twojego wkładu w turniej itp , nie będę cytował
Brak inteligencji jest wyżej
Twoje ocenianie innych np w turnieju GoH o zenujacym czasie-tygodniu na 1 grę.

Koncząc, tak masz rację popisuje się inteligencją bo ją posiadam opowiedzieć ci jak to jest?

@EDIT
Tak dla wszystkich, końcówka najlepsza, uwaga odnośnie moich włosów i błędów ort też, bo wiecie wyznacznikiem inteligencji jest brak błędów i literówek, a także bujna czupryna:


Bartek (Banan)
17:02:43
nawet nie masz pojęcia, że beze mnie opcl by się nawet nie odbyło
17:02:59
nie masz pojęcia, że scena upadła gdy przestałem się udzielać organizacyjnie i nie tylko
17:03:03
a podniosła się, gdy wróciłem
17:03:14
jasne, że nie - bo cały czas cię nie było
17:03:29
teraz wracasz po jakimś czasie i próbujesz 'podskakiwać'..
17:04:09
jeśli chodzi o inteligencję lepiej w ogóle się nie wypowiadaj, bo robisz masę błędów ortograficznych, interpunkcyjnych etc
17:04:19
nie licząc już braku sensu niektórych Twoich wypowiedzi
17:05:04
i nawet nie wiesz jaka jest różnica między bezkrytycznym uwielbianiem samego siebie, a pisaniem FAKTÓW
17:05:34
poza tym, Twoje komentarze na temat mojego prywatnego życia ?
17:05:54
to ja jestem żałosny tak ?
17:06:06
prywatne życie, a LF to dwie różne rzeczy
17:06:10
Bartek Banach a ybnn to nie to samo
Bartek (Banan)
17:06:10
Bartek Banach a ybnn to nie to samo
17:06:21
żeby scena sprawnie funkcjonowała
17:06:25
musi być na niej ktoś 'zły'ďżź
roxi
17:06:28
nie ma ochoty z toba rozmawiać
17:06:32
naprawde
17:06:36
dla mnie dużo straciłeś
17:06:37
sry
17:06:47
stwierdzeniem jesteście chujowi
17:06:49
i tyleďżź
Bartek (Banan)
17:06:52
świetna argumentacja
17:07:09
widzę, że masz tyle argumentów ile włosów :)
17:07:11
pozdro
17:07:16
papa, 'muzgu'
Edytowane przez Roxi dnia 24-11-2012 15:09:33
 
ybnn
Kolejny pajac, który wszczyna kłótnie ze mną, tylko po to, żeby po kolejnym evencie znowu opuścić scenę. To już się robi nudne.

Przenieśmy nasze niesnaski na priv, bo aż mi się żal zrobiło, serio.


Edit:

Kurwa, jebłem xDd czy ty właśnie poleciłeś mi rozmowę z lustrem ? Geniusz.
Edytowane przez ybnn dnia 24-11-2012 15:12:45
 
Roxi
Pajac to sobie mów do znajomych albo lepiej do lustra.

@EDIT
I tą optymistyczną edycją na zakończenie, potwierdziłeś to co cały czas mówiłem.
Edytowane przez Roxi dnia 24-11-2012 16:32:08
 
plef
plef 1-4 Xarr

W tej rundzie nie wyszło rozegrać w pierwszym terminie, trochę z mojej winy, ale powód do kłótni macie bekowy.
 
Rbn
I tak jesteście dziwkami JALA JALA RIBBEN NAPIERDALA :v
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018