Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Invisible zjebmen
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
 Drukuj temat
Invisible zjebmen
ybnn
INVISIBLE ZJEBMEN.
NIE WIDZICIE GO ? W KOŃCU JEST INVISIBLE !
Oto link :
NIE WIDZICIE GO ? W KOŃCU TO LINK DO INVISIBLE ZJEBMANA
 
Death
Fajna postać <lol>
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami dotyczącymi podpisów na forum, w dziale Regulamin.
 
http://herofightercenter.hpu.pl/news.php
Ramper
Też mnie to wkurwia, mówiłem, żeby wszystko było w jednym poście, ale bleeq tak chce to tak robią...
 
ybnn
Chuj z nim, kim on jest - adminem ?
 
Ramper
Nie do mnie z "urazami", ja nic nie wstawiałem i pisałem już to co ty tylko, że w innym temacie i w bardziej dosłownej formie X D
 
hari
Odpisze tutaj
ybnn napisał/a:
Stary, zrób jeden temat i dawaj tam linki i opisy do wszystkich postaci. W JEDNYM TEMACIE. Wbijam na stronę i nie wiem co się działo, czy ktoś coś pisał bo dodajecie postać co kilka minut ;x

Przecież można zerknąć na datę ostatniego posta w każdym forum. Rzeczywiście trochę do dupy ten system, ale tak jest bardziej przejrzyście, niż gdyby zapakować to do jednego tematu.
NaprawdÄ™ taki problem to sprawia?
 
ybnn
Czy ja wiem czy tak jak robicie jest lepiej. Załóżmy, że chcę sprawdzić czy jakaś postać jest tutaj na forum. Więc wchodzę w jeden temat 'Postacie', w którym są ułożone najlepiej alfabetycznie, klikam ctrl+f, wpisuje nazwę i tyle. Tak by to było. Jak jest ? Wchodzę, klikam ctrl+f, wpisuję i nie znajduję. Przechodzę na kolejną stronę. Klikam ctrl+f, wpisuję i nic. I tak dalej i tak dalej, bo jeszcze trochę i będzie kilka stron tych postaci.
 
Litmash
można by zrobić o tym ankietę
 
hari
To ja bym proponował wstrzymać się póki co z dodawaniem czegokolwiek, do czasu ustalenia.
A jest jakaś możliwość wyłączyć sekcję downloadu z "ostatnio porszanych tematów"?
 
Death
hari napisał/a:
To ja bym proponował wstrzymać się póki co z dodawaniem czegokolwiek, do czasu ustalenia.
A jest jakaś możliwość wyłączyć sekcję downloadu z "ostatnio porszanych tematów"?


Jestem za.
Edytowane przez Death dnia 29-10-2012 14:21:11
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami dotyczącymi podpisów na forum, w dziale Regulamin.
 
http://herofightercenter.hpu.pl/news.php
Litmash
Sonda
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
bleeq
ybnn napisał/a:
Stary, zrób jeden temat i dawaj tam linki i opisy do wszystkich postaci. W JEDNYM TEMACIE. Wbijam na stronę i nie wiem co się działo, czy ktoś coś pisał bo dodajecie postać co kilka minut ;x
Jest taka opcja - "Nowe posty". Tam się klika i się wszystkie nowe pokazują - nic trudnego. Poza tym za kilka dni już nikt nie będzie dodawał downloadu, bynajmniej nie w takich ilościach. Więc tym bardziej nie widzę problemu w tej materii.

ybnn napisał/a:
Czy ja wiem czy tak jak robicie jest lepiej. Załóżmy, że chcę sprawdzić czy jakaś postać jest tutaj na forum. Więc wchodzę w jeden temat 'Postacie', w którym są ułożone najlepiej alfabetycznie, klikam ctrl+f, wpisuje nazwę i tyle. Tak by to było. Jak jest ? Wchodzę, klikam ctrl+f, wpisuję i nie znajduję. Przechodzę na kolejną stronę. Klikam ctrl+f, wpisuję i nic. I tak dalej i tak dalej, bo jeszcze trochę i będzie kilka stron tych postaci.
Wątpię, że ktoś telepatycznie wymyśli se nazwę postaci, która naprawdę istnieje i wpisze ja do wyszukiwarki by ją znaleźć. Takich osób, które wiedzą co chcą pobrać i wyszukują CTRL+F zakładam, że jest około 1%. Pozostałe 99% wklepuje w google coś w stylu "lf2 postacie download" by wyszukać ogólnie postaci jakiejś i pobrać byle jaką.


A czemu osobno jest lepiej?

Zauważmy, że wiele modów/postaci/broni/map jest komentowanych. Padają tam różne wypowiedzi na temat tych modów itp., podawane są np. kombinacje kombosów, jakieś porady (np. jak dograć postać czy zmienić coś, żeby mod działał) i inne.
I teraz wyobraźmy sobie sytuację, gdy wszystkie mody są w 1 miejscu. Będzie tam ogromny SPAM w jednym temacie, a każdy następny post będzie o innej rzeczy. W skrócie chaos i burdel.

Zobaczmy na to tez z tej strony. Dajmy na to gdy każdy mod jest osobno (tak jak jest teraz), ktoś się o coś pyta bo coś mu nie działa, coś jest wyjaśniane, coś jest komentowane o tym modzie. Jest porządek. Po roku jakiś użytkownik wchodzi, pobiera tego moda, nie chce mu się włączyć. Wchodzi do tego tematu z tym modem, patrzy na posty użytkowników i znajduję tam wyjaśnienie czemu nie działało i co zrobić, żeby naprawić. Jetdnocześnie może podzielić się opinią o modzie i cokolwiek o nim napisać.
A teraz ta sama sytuacja przy założeniu, że jest wszystko w 1 temacie. Wchodzi ktoś po roku, pobiera mod i mu nie działa. I co zrobi? Odpowiedźz rozwiązaniem na ten problem zamieszczona jest w jakimś jednym poście spośród kilkunastu stron komentarzy na temat różnych modów. Raczej wątpliwe, że znajdzie.

Dlatego też uważam, że tak jak jest teraz jest dobrze i nie należy nic zmieniać. Powinno się wręcz zachęcać ludzi do dodawania modów, a nie zabraniania. Niech strona rośnie! Teraz jest przejrzyście, uporządkowanie i bez zbędnego chaosu. Amen.


Death napisał/a:
hari napisał/a:
To ja bym proponował wstrzymać się póki co z dodawaniem czegokolwiek, do czasu ustalenia.
A jest jakaś możliwość wyłączyć sekcję downloadu z "ostatnio porszanych tematów"?

Jestem za.

A ja przeciw. :)
Edytowane przez bleeq dnia 29-10-2012 18:30:00
 
Ramper
"kilkunastu stron komentarzy" prawda jest taka, że mało kto to komentuje :f a osoby ze słabym netem/kompem będą się wkurwiały przy wchodzeniu w temat danej postaci(strona ładuje się im w pizdu czasu), nie podoba się to cofam, znowu loading i dalej wybieram coś, nie podoba mi się, loading : o
 
Litmash
Ludzie pewnie by pytali na czacie
 
Death
Death napisał/a:
hari napisał/a:
To ja bym proponował wstrzymać się póki co z dodawaniem czegokolwiek, do czasu ustalenia.
A jest jakaś możliwość wyłączyć sekcję downloadu z "ostatnio porszanych tematów"?

Jestem za.

A ja przeciw. :)[/quote]


Sory bleeq chodziło mi o to żeby wyłączyć sekcję downloadu z ostatnio poruszanych tematów ale nie usunąłem tej wcześniejszej linijki z quote'owania no bo wiesz nie jestem na tym forum od roku czy kilku lat tylko 2 miesiące więc nie połapałem się ze wszystkimi opcjami na tym forum i też nie wiedziałem że można zobaczyć starsze posty więc też jestem przeciw.
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami dotyczącymi podpisów na forum, w dziale Regulamin.
 
http://herofightercenter.hpu.pl/news.php
bleeq
Ramper napisał:
"kilkunastu stron komentarzy" prawda jest taka, że mało kto to komentuje :f
Pozwolę się z tym nie zgodzić. Stosunek tematów do postów w przykładowych działach wynosi:

Mody: 64 tematy, 195 postów ~ 3 posty na temat
Postacie: 48 tematy, 74 posty ~ 1,5 posta na temat

A nie zapomnij, że większość modów i postaci zostało dodanych w ostatnich kilku dniach. Czyli komentarze się jeszcze pojawią.

Zakładając,że upchasz wszystko do jednego wora masz na chwilę obecną 269 komentarzy w jednym temacie. Dziękuje za taki spam.


Ja pobiorę se jakiś mod, spodoba mi się to wejdę do działu przeznaczonego tylko dla niego i se o nim podyskutuje z innymi. I tak jest dużo, dużo lepiej.
 
Death
Ja pobiorę se jakiś mod, spodoba mi się to wejdę do działu przeznaczonego tylko dla niego i se o nim podyskutuje z innymi. I tak jest dużo, dużo lepiej.



Jestem za, tak to by było bez sensu edytować bez przerwy posta żeby dodać link do moda lub postaci.
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami dotyczącymi podpisów na forum, w dziale Regulamin.
 
http://herofightercenter.hpu.pl/news.php
bleeq
Jestem za, tak to by było bez sensu edytować bez przerwy posta żeby dodać link do moda lub postaci.
Dokładnie. Poza tym nie byłoby widać, kiedy został dodany nowy mod. Bo przy edycji tematu nie wyświetla się on na górze jako nieczytany.
 
Death
No racja i zrobił by się z tego wielki śmietnik ^^
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami dotyczącymi podpisów na forum, w dziale Regulamin.
 
http://herofightercenter.hpu.pl/news.php
Ramper
Ostatnie komentarze w dziale "modyfikacje" to tak naprawdę nie są opinie na temat danych modyfikacji przykłady :
"a postacie też będziesz wstawiał jak mody"
"teraz strona z modami wygląda o wiele lepiej" - tutaj jest double post tegoż użytkownika
"Może dodam jakieś postacie."


Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. tutaj masz temat w którym komentarze są nie na temat
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. tutaj o dziwo jeden jest w miarę normalny
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. tutaj nawet ja spamuje : D
To nie jest wszystko, tylko przykłady : P


Po usunięciu całego spamu ile wyszłoby komentarzy na temat ? ;f
Edytowane przez Ramper dnia 29-10-2012 19:30:35
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018