Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Wyniki survivali
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Polish Survival Rank
 Drukuj temat
Wyniki survivali
raveN
Tak wlasnie myslaelm ;d To by bylo raczej nie mozliwe..;p
Założyciel AF
2 miejsce Easy Cup #8
 
Son Koczko
Gracz/e: Koczko
Stage: 20
Postać*: Dennis
HP Lost: 3418
Replay : http://www.sendspace.com/file/jbebx6

DODANE
Edytowane przez Danken dnia 29-10-2012 15:59:43
Argggh motherfuckers!
 
Kuba4ful aka Senpai
Wiem już pomylił mi się poziom trudności bo stage normalne trenowałem na easy.
Edytowane przez Kuba4ful aka Senpai dnia 28-10-2012 13:44:23
 
ybnn
Zróbmy minimum 10 level, albo powyżej 10, żeby nie było takiego 'spamu'
 
Son Koczko
Gracz/e: Koczko
Stage: 30
Postać*: Henry
HP Lost: 5652
Replay: http://www.sendspace.com/file/03x0wk

DODANE
Edytowane przez Danken dnia 29-10-2012 16:00:07
Argggh motherfuckers!
 
Litmash
ale template niech ma mniejszy limit
 
Ramper
niech ktoś chociaż zacznie to updatować x d
 
plef
Gracz/e: Plef
Stage: 9
Postać*: Template
HP Lost: 1922
Replay: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Mniejszy hp lost od Darka, rekord należy do mnie. ;D

DODANE

EDIT.
Gracz/e: Plef
Stage: 10
Postać*: John
HP Lost: 2264
Replay: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Edytowane przez Danken dnia 29-10-2012 16:00:25
 
Danken
ybnn napisał/a:
Zróbmy minimum 10 level, albo powyżej 10, żeby nie było takiego 'spamu'


Spam i tak niedługo ustanie, jak już wrzucimy wszystkie rekordy powyżej 10 levela.
"Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich.
Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie."


Friedrich Nietzsche
 
Son Koczko
Gracz/e: Koczko
Stage: 19
Postać: Templatte
HP lost: 3524
Replay: http://www.sendspace.com/file/1qrqle


DODANE
Edytowane przez bleeq dnia 02-11-2012 00:20:31
Argggh motherfuckers!
 
Litmash
Koczko jesteÅ› bogiem
 
Son Koczko
Gracz/e: Koczko
Stage: 20
Postać: Freeze
HP lost: 3931
Replay: http://www.sendspace.com/file/4c2ahp


DODANE
Edytowane przez bleeq dnia 02-11-2012 00:20:42
Argggh motherfuckers!
 
Kuba4ful aka Senpai
Litmash napisał/a:
Koczko jesteÅ› bogiem

To nie jest pomyłka!
I lol miałem raz buga, że John mnie zabił a ja w tym samym czasie zabiłem jego i była następna fala i się odrodziłem.Mogę wstawić repka ale słabo było bo tylko 5 fala.
 
Zakuba
A gdyby zrobić oddzielne wątki dla graczy indywidualnych, par i trójek?
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Ramper
kuba4ful napisał/a:
Litmash napisał/a:
Koczko jesteÅ› bogiem

To nie jest pomyłka!
I lol miałem raz buga, że John mnie zabił a ja w tym samym czasie zabiłem jego i była następna fala i się odrodziłem.Mogę wstawić repka ale słabo było bo tylko 5 fala.

Dawno, dawno temu miałem to samo, tylko, że zabiłem się sam, rzuciłem tornado freezem zabiłem bata i siebie kamykiem x d Gdzieś tutaj na forum chyba filmik wstawiałem też x d


http://w770.wrzuta.pl/film/8PqLoFnQn62/lf2
Edytowane przez Ramper dnia 30-10-2012 16:40:39
 
staszek00700
Gracz/e: Norbi
Stage: 15
Postać: Dennis
HP Lost: 2067
Replay: http://www.sendspace.pl/file/0a4db47c86b4dc741f44c6b


DODANE
Swoją drogą na stronie masz nick staszek00700 i taka informacja mogłaby się pojawić w survivalu. Albo na stronie gdzieś (np. w opisie) dać "aka Norbi", tak, żeby nie było żadnych nieporozumień.

Edytowane przez bleeq dnia 02-11-2012 00:22:52
 
staszek00700
Gratulacje koczko! faktycznie jest 20level ale tak się spytam, czy to ma w ogóle sens grać z botami? Nie odzwierciedla się to w pvp, grając długo na stage nauczymy się tylko "odpowiedzi na ruchy botów", a w walce 1vs1 trzeba niestety myśleć taktycznie, a nie jak bot :). Dajcie mi w końcu z kimś powalczyć czekam na Battle Arena..
 
Krencik
Niestety nie. Był to jakiś pomysł, lecz niestety nie wypalił. Początkowo może i zainteresowanie było, ale gasło z każdym dniem, aż w końcu sięgnęło zera.

Dobra, wróćmy do tematu, czyli do zapisywania swoich osiągnięć w Survivalu.
 
bleeq
Kuba4ful napisał:
I lol miałem raz buga, że John mnie zabił a ja w tym samym czasie zabiłem jego i była następna fala i się odrodziłem.Mogę wstawić repka ale słabo było bo tylko 5 fala.
To nie jest bug, tylko tak jest survival zrobiony, że gdy zabijesz się w tym samym momencie z botem to dostajesz się do następnego poziomu. Zdarzało mi się też to kilka razy.


zakuba11 napisał:
A gdyby zrobić oddzielne wątki dla graczy indywidualnych, par i trójek?
Nie ma potrzeby. Jak widzisz jeszcze nikt nie dodał żadnego repka w 2 lub 3 osoby, tak więc nie ma po co dodawać nowych tematów. Jak już ktoś nagra taki repek z kimś to spokojnie tutaj wrzuci - nie zgubi się. ;)


Bukorl napisał:
Dennisem jest do 20 stage rekord. Poczytaj sobie powyższe posty... Tego w ogóle nikt nie aktualizuje :(.
Dennisem jest do 20 stage rekord, czyli rekordu Dennisa nie pobije. Natomiast pobije swój rekord w rankingu indywidualnym - więc jak najbardziej dobrze, że dodaje.
To działa tak:
a)jeśli pobijesz swój rekord indywidualny i rekord postaci -> możesz dodać repka
b )jeśli pobijesz tylko rekord postaci -> możesz dodać
c)jeśli pobijesz tylko swój rekord indywidualny -> możesz dodać
d)jeśli nie pobijesz ani rekordu postaci, ani własnego rekordu indywidualnego -> nie masz po co dodawać
Myślę, że w miarę to wyjaśniłem.

Co do 2 części wypowiedzi - aktualizuje to ktoś, spokojnie. ;)


Staszek00700 napisał:
Gratulacje koczko! faktycznie jest 20level ale tak się spytam, czy to ma w ogóle sens grać z botami? Nie odzwierciedla się to w pvp, grając długo na stage nauczymy się tylko "odpowiedzi na ruchy botów", a w walce 1vs1 trzeba niestety myśleć taktycznie, a nie jak bot :).
Dobrze mówisz, tyle że na naszej scenie wszystkie turnieje i rankingi są stworzone dla gry PvP, tak więc ten Survival Rank to jest taka nowość, pierwszy ranking do którego dodajemy rzeczy z gry z botami. Więc taka jedna rzecz w stosunku do całej reszty PvP na pewno nie przeszkodzi. Wręcz przeciwnie - urozmaici trochę naszą stronę. ;)


Bukorl napisał:
No właśnie. Ta Battle Arena w ogóle jeszcze funkcjonuje??? Nie wiem... Ja już jakiś czas temu się tam zarejestrowałem, a do tej pory nie mogę się zalogować (pamiętam, że po rejestracji było jakieś info, że admin musi to rozpatrzeć, czy jakoś tak). Na e-maila (żadnego, a sprawdziłem wszystkie swoje konta dla pewności) także nie dostałem żadnej wiadomości. Także pytam - to jeszcze w ogóle działa!?...
Faktycznie, to admin musi zaakceptować rejestrację. Przed chwilą to zrobiłem, więc już możesz dodawać walki. A dlatego nie było akceptowane bo ta strona nieaktywna się stała jak Krencik wspomniał.


Krencik napisał:
Niestety nie. Był to jakiś pomysł, lecz niestety nie wypalił. Początkowo może i zainteresowanie było, ale gasło z każdym dniem, aż w końcu sięgnęło zera.
Ja się nie zgodzę z tym, że pomysł "nie wypalił". Bo pomysł był i jest dobry. Ja sądzę, że tu jest taki sam problem jak ze starym forum na LF PC (te które założyli Destro i James). Na to forum też na początku wchodzili ludzie, lecz po jakimś czasie przestało być aktywne. Co było tego przyczyną? Mianowicie fakt, że forum było schowane jako podstrona. Gdy odpaliliśmy forum na nowo umieściliśmy panel "Ostatnie tematy na forum" na górze strony i dzięki niemu ludzie wiedzą co się na forum dzieje i dlatego na nim piszą.
Analogiczna sytuacja jest z Battlearena.tk. Strona i pomysł są świetne, tylko jest to schowane gdzieś tam na innym portalu. Żeby zaczęło to żyć i być aktywne potrzebowałoby jakiegoś połączenia ze stroną główną LF PC. Myślę, że najlepszą opcją byłaby możliwość dodawania tych wyników będąc zalogowanym na LF PC, gdyby ta battlearena była na LF PC. No niestety tak nie jest, ale są jeszcze inne opcje. Np. zrobić na LF PC w panelu bocznym okno z tabelą battleareny z jakimś odnośnikiem "dodaj walkę". I wtedy będąc na wierzchu byłoby duże prawdopodobieństwo, że by odżyło to wszystko. Coś już staram się pracować nad tym, ale to zobaczymy co z tego wyjdzie.


Bukorl napisał:
Taa, jasne. No to niech ktoś to zapisuje, a nie, że wszystko stoi ;/. Już bodajże 3 wpisy są niedodane (2 Koczka i 1 mój chyba).
Już dodane. 2 dni stało, chyba takiej tragedii nie ma. :D
Edytowane przez bleeq dnia 02-11-2012 00:53:46
 
Sirrah
Kolejność jest nieważna. Każda postać jest brana pod uwagę indywidualnie i nie porównuj np. Davisa do Henry'ego :)
(Tak ja to widzÄ™) :D
Per Survival Ad Astra...
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018