Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: OPCL #8
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Pytania
 Drukuj temat
OPCL #8
ybnn
No, jeśli ktoś to znajdzie to mu przeleje 50zł na konto. Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Niżej na tym forum jest LF, posty od początku istnienia forum lf2.net


Prawdopodobnie chodzi Ci o to, jedyny taki turniej poza GLTT o jakim Cay (wtedy był topowy na świecie, więc na bank by grał) pamięta -> Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Jest sporo filmików na youtube, w tematach też można znaleźć, że było zupełnie inaczej niż opisywałeś Gri. :)
Edytowane przez ybnn dnia 15-10-2012 23:26:28
 
Gri
Nie nie. Link wrzucał któryś z redaktorów na lf2-zone żeby pokazać co tam się w świecie dzieje. Nie tylko ja zwróciłem uwagę na to, że wszyscy Rudolfami grali.

Było to dawno i faktycznie mogłem pomylić miejsce w którym o tym czytałem czy coś w tym stylu, ale sam fakt tego turnieju pamiętam (być może było to też nie na zasadzie turnieju, a kilku topowych graczy nagrało swoje walki dla lansu).

Zdania nie zmienię, było tak. Nie podejmuję się szukania tego, szkoda na to czasu, a i nie ma pewności, że w ogóle uda się na to natrafić. W internecie sporo też ginie.

A i w sumie, nie sądzę by akurat znalezienie tego było kluczowe do tej sprawy : P Ja coś takiego pamiętam, ot, tyle ; P Potwierdzenia na to nie mam.


EDIT:
Wrzuciłeś w socialu linka do tematu BF. Przeczytałem i tam! na stronie 3, w moim poście jest:
". Najlepszym przykładem jest tutaj reppack z ligi Izraela (szkoda, że nie mogłeś obejrzeć). Tam zapewne też wyszli z zasadą "im więcej zabronimy, tym mniej możliwości będą mieli gracze etc. etc. to wszystko co powiedziałeś, blabla". I co z tego mają? Praktycznie WSZYSCY poza Blopem grali Rudolfem i w dodatku w TEN SAM sposób"

Generalnie faktem jest, że ostro pomieszałem, jedynym graczem nie grającym Rudolfem był Blop, nie WT. Był to nie turniej międzynarodowy, a liga Izraelska (trzeba pamiętać, że Izrael był wtedy bardzo mocny jeśli chodzi o lf2). Linku do tego reppacka pewnie się już nigdzie nie znajdzie, ale generalnie tamten mój post był napisany 2008, 4 października, więc raczej w miarę na świeżo wtedy pisałem ; D
Co prawda właściwie nic to już nie zmienia, bo po fakcie, ale tak o, jakieś tam potwierdzenie, że coś w tym stylu miało miejsce, jest ;P
No i faktem jest, że Podly potem napisał, że ich regulamin jest bardzo restrykcyjny, ale tu chodzi o sam fakt, że niemalże wszyscy Rudolfem grali ; P
Edytowane przez Gri dnia 25-10-2012 23:01:32

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
brejnless
http://lf2.ct8.pl/forum/viewthread.php?thread_id=573&pid=7395#post_7395
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018