Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: OPCL #8
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Pytania
 Drukuj temat
OPCL #8
ybnn
Ok, więc kilka pytań do osób 'przy władzy'.

- kiedy ruszÄ… zapisy ?
- jakie zmiany wprowadziliście/planujecie wprowadzić do regulaminu?
- jesteście w stanie zagwarantować, że nie będzie to klapa pod względem organizacyjnym ?
 
Danken
Cześć "misiu", strasznie tęskniłem ;* (;])

1. Jeszcze dzisiaj wrzucÄ™ newsa, jeszcze dzisiaj zaczniemy zapisy;
2. Zmian nie przewidujemy, jako że nikt o nie nie prosił ostatnio (?)
3. Gwarancję wydaje się na cudowne, niezniszczalne pralki i lodówki - im można zaufać. Zupełnie nie to co tym wadliwym, ułomnym adminom LFPC ;<
"Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich.
Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie."


Friedrich Nietzsche
 
Caesar
Have fun, guys!


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
ybnn
Btw, czemu na kanale yt LF PC są walki 'finał OPC#3 Ślizgu vs Megatron' xD ? Nie było takiego finału przecież xD
Edytowane przez ybnn dnia 11-10-2012 09:25:28
 
bleeq
No rzeczywiście. :D
sorki csr, już poprawione.
 
ybnn
eh, finał opc #3 to megatron vs worm getlost
 
ybnn
Ok, więc panowie adminowie i inni:
Co powiecie o ponownym wprowadzeniu Rudolfa i Henryczka ? :P
Albo chociaż Henryczka ? Może jakaś ankieta na szybko przed OPCL, demokratycznie to cykniemy, co ?
 
Oko
Obawiam się że demokratycznie może nie pójść najlepiej. Ale jeśli już miałoby się to odbyć to czas głosowania do 17.10 i to miałaby być ankieta bez ankiety:D. Znaczy temat gdzie liczy sie post z głosem a nie klikanie w jakąś tam opcje ankiety. Niech ktoś jeszcze się wypowie, chociaż wg mnie nie ma powodu organizować tej ankiety ze względu na to że przez cały ten czas nikt o wprwadzeniu tych postaci nic nie wspominał, a czasu było sporo.
 
http://sorforum.darkbb.com
ybnn
Przez cały ten czas, czyli przez ostatnie kilka miesięcy, gdzie scena była prawie nieaktywna ? Ok, fakt. Ale teraz mamy OPCL i warto o tym pomyśleć. Poza tym, co komu szkodzi zrobić taką 'ankietę', jeżeli faktycznie nikt nie chce tych postaci (cioty) to dalsze zakazywanie gry nimi (debilizm) zostanie, proste.
Tak więc mam nadzieję, że już dziś zrobicie coś w kierunku jakiegoś głosowania, bo komu to szkodzi, nie ?
 
Oko
Fakt scena była nieaktywna ale załozenie tematu nie boli i jakoś specjalnie dużo roboty nie ma. Nie chce podejmować dezycji o głosowaniu sam więc czekam na inne wypowiedzi, ale jeśli już ankieta się odbędzie, to musimy jakoś uniknąc podziału sceny. W sensie że wynik głosowania ma być uszanowany a nie że przegrana strona będzie dążyć do unieważnienia głosowania i zrobienia kolejnego i tak aż do skutku.
 
http://sorforum.darkbb.com
ybnn
Najwyżej przed każdym dużym eventem będziemy robić takie głosowanie, chyba, że wynik będzie jednostronny i tylko jedna/kilka osób będzie chciała zmiany. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie, fajnie jakby ktoś inny też się wypowiedział.
 
Oko
Przed eventem to za mało powiedziane, trzeba to organizować z wyprzedzeniem żeby wszystko było robione na spokojnie a nie chaotycznie i na szybko.
 
http://sorforum.darkbb.com
Rybkon
Eh, Banan, jesteś dla mnie osobą niemal zupełnie niezrozumiałą. Co Ty znowu chcesz osiągnąć wyciągając temat Rudolfa i Henrego na światło dzienne? Drugi raz się mięsa nie odmraża, że tak powiem.
ybnn napisał/a:
Co powiecie o ponownym wprowadzeniu Rudolfa i Henryczka ? :P
Albo chociaż Henryczka ? Może jakaś ankieta na szybko przed OPCL, demokratycznie to cykniemy, co ?

Taktak, i "na szybko" rozdupcymy na nowo scenę, odwołamy OPCL "do czasu rozstrzygnięcia ankiety", czyli całkiem możliwe, że nawet na miesiąc albo i dłużej, doskonale wiesz co się dzieje w sytuacji "demokratycznego rozstrzygania sprawy Rudolfa i Henrego".
ybnn napisał/a:Najwyżej przed każdym dużym eventem będziemy robić takie głosowanie, chyba, że wynik będzie jednostronny i tylko jedna/kilka osób będzie chciała zmiany. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie, fajnie jakby ktoś inny też się wypowiedział.

Aha, zakładając, że w końcu wynik będzie jednostronny rozumiem, że głosy sprzeciwu w liczbie "nastu" pojawiające się po tygodniu będą ignorowane, albo z góry założy się, że decyzja jest nieodwołalna. Natomiast gdyby nigdy nie udało się uzyskać wyniku "jednostronnego" (ale przecież kto nie zmienia zdania), co chwilę wzniecano by burzę na nowo, albo scena w końcu by wymarła, a może raczej została, ale z ubytkiem (właściwie w obu przypadkach). Taki paradoks- pojawia się coś "nowego", ale ktoś "starszy" z pewnością odejdzie. Tylko czy to dobrze, czy źle, może nie mnie oceniać.
Może w ogóle nie znam się na rzeczy, nie mam racji, nie mam prawa głosu przeciwko Twojemu zdaniu.
Edytowane przez Rybkon dnia 14-10-2012 19:38:55
 
Oko
O! Zgadzam się z Tobą Rybkon. Ankieta ok, ale nie z inicjatywy jednej osoby. Jest jak jest nikt sie nie sprzeciwia, więc można założyć że jest dobrze. Jeśli scena lub choćby jej część, świadomie zdecyduje o głosowaniu będzie to miało większy sens niż głosowanie rozpoczęte przez 1 osobe. Wspólna inicjatywa jest o wiele lepsza niz głosowanie, niestety cześć osób w glosując nie kieruje sie własnym zdaniem, tylko działa to na zasadzie on tak zagłosował to ja też.
 
http://sorforum.darkbb.com
Zakuba
Ekhm... Banan, nie ma co tego przeciągać. Niech zostanie, tak, jak jest, a wszystko będzie dobrze.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Krencik
Okej, moje zdanie na ten temat już pewnie znasz, dlatego też nie napisałem nic do tej pory w tym temacie. Dla mnie sytuacja Rudolfa i Henry'ego wyjaśniła się jakiś czas temu, podczas burzliwego i pełnego różnych sprzeczek głosowania, w którym dochodziło do głupich absurdów. Po tym wszystkim myślałem, że ten temat jest praktycznie zakończony. I nie, nie chodzi mi tu tylko o sam regulamin, ale także o kwestię "demokracji" na naszej scenie. Głównie zdanie mieli mieć admini, wszystko było okej, aż tu nagle jak Filip z konopi wyskakuje postać yBanana, który po raz n-ty próbuje przeforsować ten projekt. Nie masz tego już dosyć albo coś? Minął niecały rok i znów trzeba zaczynać ten temat? Moje zdanie w tej kwestii masz i ono się nie zmieni.
 
ybnn
@Rybkon - co ja chcę osiągnąć ? Myślenie nie boli, serio. To oczywiste, że chce móc grać każdą podstawową postacią jaka jest dostępna w grze. Dla mnie zabranianie grania tymi postaciami jest równie idiotyczne i niezrozumiałe co zakaz gry np. deepem..
'Rozwalić scenę na szybko' ? Chyba nie zdajesz sobie sprawy, że gdyby nie ja to teraz na scenie ciągle byłyby 2 aktywne klany i mielibyśmy jeden news na miesiąc o klanówce...
Jedynie w Twoim ostatnim 'akapicie' jest troszkÄ™ racji.

@zakuba - dlaczego ma zostać tak jak jest ? Bo tak gra się łatwiej debilom, którzy nie potrafią dobrać odpowiedniej taktyki przeciwko strzelającym postaciom (tylko tak sobie to tłumaczę, jeżeli ktoś jest w stanie to sprostować - śmiało. Aha, argument o 'uciekaniu' tych postaci i potrzebie gonienia ich po całej mapie został już obalony, polecam przejrzeć forum)

@Krencik - sytuacja wyjaśniła się dawno ? Faktycznie, zrobiliśmy ankiete i postacie zostały wprowadzone do gry. I spójrzmy prawdzie w oczy - byłem chyba jedyną osobą, która grała jedną z nich w oficjalnych walkach (mylę się ?). Dlaczego później ludzie zaczęli narzekać, że jednak nie chcą tych postaci ? Bo każdego niszczyłem rudolfem (mylę się ?) i zamiast nauczyć się grać przeciwko rudolfowi woleli pójść na łatwiznę (mylę się ?)


Równie dobrze, możemy zakazać gry deepem :
- ma miecz
- wystarczą 2 ciosy, żeby ktoś się kiwał
- D^J może uciec z każdego bicia ciosami
- DvA może przerwać większość ataków
- skacząc z miejsca ma największe szanse trafienia kogoś mieczem w całej grze
- skacząc z rozbiegu może odbić kilka kulek jednocześnie

To jego ataki, których większość postaci w grze nie posiada, czemu nie zabronimy nim grać ?
Tylko dlatego, że można nim grać od początku, tylko dlatego, że przecież 'tak było' ?

W takim razie czemu używamy komputerów ? Kiedyś nikt nie miał komputerów - tak było.
Chodzi o postęp

Postęp powstaje jeśli dodaje/tworzy się nowe rzeczy, a nie likwiduje lub zabrania.
 
Zakuba
Dlaczego ma zostać tak, jak jest? Nie dlatego, że tak łatwiej grać ''debilom". Dlatego, że tak po prostu jest najlepiej, bez sporów i kłótni.
Spójrzmy prawdzie w oczy - nikt oprócz Ciebie nie marudzi na to, że te postacie są zakazane; nikomu to nie przeszkadza, tylko Tobie.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
ybnn
'Nikomu to nie przeszkadza' - nie zgadzam się. Bardziej poprawne byłoby gdybyś napisał, że nikt o tym nie piszę na forum. Na bank są osoby, które podzielają moje zdanie - dlatego właśnie chciałem przeprowadzić głosowanie, żeby było wiadomo jak teraz ma się sprawa.
Fakt, że robiliśmy to wcześniej, ale tamta ankieta była na zasadzie oddam głos i tyle, wiele osób, które dawno nie grały w LFa logowały się by oddać głos, bo były proszone przez innych. Poza tym na scenie jest rotacja graczy i nawet od tamtej pory sporo się zmieniło, kilku graczy przestało grać, doszło paru nowych - więc odświeżenie tego i urządzenie głosowania na zasadzie uzasadnienia swojego głosu byłoby moim zdaniem dobrą opcją.
 
Krencik
Okej, czyli tak - zmieniamy, bo... ludzie się zmienili. Za jakiś czas zmienimy, bo... ludzie się zmienią. I tu się koło zamyka. Poprzednie głosowanie było dosyć burzliwe, prawdopodobnie najbardziej ze wszystkich na ten temat w całej historii naszej sceny. Głupie kłótnie, podzielone zdania. Powiedz mi, po co? Po co znowu zaczynać ten sam problem. Zasady powinny być robione dla graczy, a nie pod nich. Zresztą ustaliliśmy poprzednio także, jak traktujemy całą "demokrację" na naszej scenie. Tamta sytuacja miała się już więcej nie powtórzyć. Jak któryś z adminów chce coś dodać, zmienić, to niech to napisze. Jak nie, to temat można w sumie uznać za zakończony, nie oczekuj zmiany w tym temacie, tym bardziej na kilka dni przed rozpoczęciem OPCL.

Znów marna prowokacja z Deepem, znów argument o pójściu na łatwiznę. Wymyśl coś nowego, okej? Poprzednio także to wałkowałeś, te same tematy. Jak chcesz do tego wrócić, to proponuję przeczytać sobie na nowo tamtą dyskusję.

Co do postępu - nie można zabijać ludzi. Dajmy na to pozwolenie, przecież nie można sobie cały czas robić zakazów. Postęp!
Edytowane przez Krencik dnia 14-10-2012 21:54:17
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018