Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: LF2 Julian War
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Filmy
 Drukuj temat
LF2 Julian War
Zakuba
Znalazłem na YT bardzo ciekawe filmiki o LF2 stworzone przez DS Animation (nie wiem, czy to amatorzy, czy jakoś fachowo się tym zajmują).
SÄ… naprawdÄ™ fajnie zrobione.
Nie wszystkie są po angielsku. Niektóre, niestety, są po rosyjsku.

Sezon 1
--> Odcinek 1
--> Odcinek 2
--> Odcinek 3
--> Odcinek 4
--> Odcinek 5
-> Część 1
-> Część 2
--> Odcinek 6
-> Część 1
-> Część 2
-> Część 3
Sezon 2
--> Odcinek 1
-> Część 1
-> Część 2
-> Część 3
-> Część 4

Inne Odcinki LF2 Julian War
-> Świąteczne Wydanie (w przetłumaczeniu było Nowe Wydanie, ale pomyślałem, że "świąteczne" będzie bardziej nawiązywało do fabuły)

Z czasem pojawiania się nowych odcinków, lub angielskich wersji, będę uzupełniał listę, lub aktualizował linki.
Edytowane przez Zakuba dnia 14-08-2012 19:09:26
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Kuba4ful aka Senpai
Od Dawna to oglÄ…dam i to nie sÄ… serie tylko sezony
 
Walsemore
Kto jest za tym, żeby jeden i drugi kuba mieli dożywotniego bana na wszystkie strony LF2? JA
http://ds-anim.newgrounds.com/movies/
Proszę, tutaj jest link do wszystkich części po angielsku. Robi je Dimitri z Rosji, chłopak nie ma zbyt dobrych umiejętności w języku angielskim
W każdym razie - dla mnie najlepsza seria ze wszystkich o LF2, LF Alpha to przy tym marny twór marnego animatorka.
Mogę się pochwalić tym, że w jednej części (mianowicie drugiej części rozdziału szóstego) to ja zrobiłem tłumaczenie z rosyjskiego na angielski. Można tam kliknąć w bodaj "special thanks" czy coś takiego, i można zobaczyć ;]
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Gri
Kto jest za tym, żeby jeden i drugi kuba mieli dożywotniego bana na wszystkie strony LF2?


Czemu? : S

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Kuba4ful aka Senpai
z ostatniej częśći 2 sezonu uwielbiam tą muzykę na końcu
 
hari
Fajnie, tylko:
[img]http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/011/131/Nobody-cares-baby..._large.jpg[/img] is not a valid Image.
Edytowane przez hari dnia 21-08-2012 15:00:19
 
Zakuba
Kto jest za tym, żeby jeden i drugi kuba mieli dożywotniego bana na wszystkie strony LF2?

Wyjaśnij proszę, czemu, drogi Walsie

@hari - nie chcę się czepiać, ale te obrazki powoli wku*wiają (przynajmniej mnie)
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
hari
i.qkme.me/36d50s.jpg
 
Gri
Generalnie Zakuba ma rację. Wstawianie "śmiesznych" obrazków tego typu jest "jak dzieci z onkologii...słabe". Zawsze mi się kojarzy z ludźmi, którzy chcą być śmieszni w internecie ; P

Natomiast ten wyżej w porządku, dobre podejście ; ) Także klawo!

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
hari
Więcej już nie będzie ;) sorki.
 
Zakuba
Wybaczam ci :)
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
plef
A tam słabe, obrazek z odpowiednim, pasującym do sytuacji tekstem jest śmieszny. Pod warunkiem, że nie robi się tego często.
Co z tego, że ktoś chce być zabawny? Lepsze to, niż wszechobecne chamstwo w polskim internecie.
Czepiacie siÄ™.
 
Gri
A tam słabe, obrazek z odpowiednim, pasującym do sytuacji tekstem jest śmieszny.


Ja się czepiam takich wstawek typu to wyżej "Nobody cares". Nie śmieszne i na siłę ; P

Inna sprawa, że sporo takich obrazków wrzucanych w dyskusje ma na celu właśnie po kimś pojechać ; d (to odnośnie chamstwa w internecie).

Anyway, temat jest o filmikach "Julian Wars" : D



Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
hari
Hej, jeszcze nie skończyliście tej dyskusji? Dobra, to może ja to zrobię. Ani nie próbuję być śmieszny, ani chamski. Spongebob'a wrzuciłem, bo jestem delikatnie mówiąc uczulony na takie spamowanie, albo po prostu czyjąś głupotę (bez urazy), no bo sorry, co kogo obchodzi, że temu, czy innemu podoba się jakaś piosenka? Dobra, pisz to w temacie o muzyce, wrzuć linka na "oceń utwór", zrozumiał bym gdyby post brzmiał: "podoba mi się kawałek, czy ktoś może podać tytuł?", a nie "podoba mi się to". Co to kogo obchodzi, podoba mu się, to niech słucha, a nie bezsensowne posty pisze. Nie chcę już nikogo obrazić, ale memy są głupie, po to żeby nawet idiota zrozumiał taki przekaz. Reakcja głupotą na głupotę.

Zresztą co macie do ostatniego? Pasuje idealnie i to on powinien skończyć tę konwersację.
 
plef
Gri, o inne chamstwo się rozchodzi. Takie delikatne "pojechanie" nie jest dla mnie żadnym chamstwem. : )

Hari, najlepiej odpisać "aha" i po sprawie. ; o
Mnie osobiście takie posty nie przeszkadzają. Ludzie już tacy są, że lubią dzielić się wrażeniami. Dla przykladu sam gadałem z kolegą w gimnazjum co tam ostatnio w Naruto się działo:
- To była niezła walka,
- Ta, ale znowu przegadana.
- Orochimaru jest ekstra, podobajÄ… mi siÄ™ te jego zakazane techniki.
- A tam, obleśny jest.
itd. ; D

Żeby nie offtopować to powiem, że podoba mi się smok w pierwszym chapterze drugiej serii. evil
Edytowane przez plef dnia 27-08-2012 21:52:07
 
Gri
Plef - no mi chodzi o atmosferę. Mi właśnie też nie przeszkadzają takie posty typu "podoba mi się ten i ten utwór" zwłaszcza, że jest on użyty w serii filmików o której jest ten temat ;P Jak dla mnie to opinia równie znacząca co napisanie "Podoba mi się odcinek drugi, uwielbiam go". Ocenia muzykę z filmiku, jest okey. A wracając do tej atmosfery (bo się zapędziłem ;D) to właśnie nie lubię, gdy ktoś powie jakąś swoją opinię, a ktoś go 'gasi' ; P Przez to umierają tematy ; d
Gdy jest to jednorazowy przypadek to nie jest to takie widoczne, ale gdy na forum wejdzie moda na wrzucanie takich obrazków, to widać, że sporo się na tym traci ;s

Plef - tak, domyślam się o jakie chamstwo Ci chodzi ; P I zgadzam się, że jest ono gorsze.


A żeby nie było offtopu - racja, ten smok jest super!
(wierzę Plefowi na słowo ;D)


A! jeszcze coś. Hari - sorry, że tak na Twoim przykładzie to wyszło. Nic do Ciebie nie mam, jesteś spoko ; )

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
plef
Swego czasu dobrym "strażakiem" był imo p0wned na forum BF. ;P
Pul chyba wtedy coraz bardziej przestawał się udzielać. Wielu nowych też dostawało.
Dla mnie osobiście było to zabawne, ale niektórzy znikali.

Niektórzy czasami aż proszą by się z nich ponabijać, np. Megatron ze swoją legendarną ścianą. : D

Jak na podwórku, nie będzie nigdy wszechobecnej miłości. Na słowne zaczepki starało się odpowiedzieć szybko i kąśliwie. To nawet może być niezły trening umysłowy. Inna sprawa, że najczęściej kończyło się to zdaniami typu: "A twoja stara..." albo bójką, gdy atmosfera za bardzo stężała. ;P Dziwnie pewnie to brzmi, ale dobrze wspominam te gimnazjalno-podstawówkowe bójki. Niezwykle oczyszczały atmosferę. Z wszystkimi osobami z którymi się "biłem"(tak jak zwykle dzieciaki się biją... ;D) miałem później bardzo dobre relacje. Wszystko co złe, odeszło, nie było tłumienia w sobie złych emocji. Później, gdy ktoś cię "gasi" na forum, zupełnie inaczej się to odbiera.

Ale offtop, kończę.
Edytowane przez plef dnia 28-08-2012 01:03:53
 
Gri
Problemem w internecie jest to, że właśnie nie da się pookładać po pysku i oczyścić atmosferę ; P A byłoby to dobre.

Oczywiście, że nie może być wszechobecnej miłości. Przecież ile było kłótni na starym forum BF, a jednak spooora większość (jak nie wszyscy ;d ) wspomina tą rodzinną atmosferę. I nie chodzi tu tylko o tęsknienie za tym co minęło ; d

Btw. takie zwyczajne nabijanie się jest nawet niezłe, bo właśnie nakręca atmosferę, tworzy emocje ; d Byleby nie za dużo.

gdy ktoś cię "gasi" na forum, zupełnie inaczej się to odbiera.

Właściwie to zdrowe podejście jest wtedy, gdy totalnie po tobie spływa to, że ktoś Cię 'zgasił' w internecie ; P W końcu to tylko internet ; d

A Megatron był mega, bardzo go lubiłem za te jego 'pomysły' : D Było śmiechu z tego ; D

Oj tam offtop ; D Nie znasz zasady, że od 1 do 4 w nocy można offtopować? ; d

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Krencik
Cicho, nie wygadam Was. Wasz off-top pozostaję słodką tajemnicą :D
 
Kuba4ful aka Senpai
plef napisał/a:
Żeby nie offtopować to powiem, że podoba mi się smok w pierwszym chapterze drugiej serii. evil

Ja tam lubię (można to tak nazwać?) openning z chaptera 1 partu 3 drugiego sezonu
Taki openning jak by twórca uważał że robi anime :).
Muszę powiedzieć że trochę robi podróbę LF2 № np.Z sezonu 2 w chapterze 1 i partie pierwszym walka z louisem i liso a w №3 wystąpiła walka louisa z rudolfem i do tego podobny sposób zabicia (biało-czarny ekran) przecięcie części ciała.
Edytowane przez Kuba4ful aka Senpai dnia 28-08-2012 09:40:55
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018