Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Bat - przesadzona postać?
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Pytania
 Drukuj temat
Bat - przesadzona postać?
Thorin
Witam, czy Bat jest przesadzoną postacią w porównaniu do standardowych wojowników? Jeżeli tak, to poproszę o konkretne argumenty. Wydaje mi się, że Bat dorównuje im siłą i szanse są wyrównane.
Edytowane przez Thorin dnia 01-06-2012 12:21:26
 
Zakuba
Nie wydaje mi się, żeby był przesadzoną postacią. Jak sam napisałeś, dorównuje im siłą. Jedyną przesadzoną rzeczą może być jego laser(tak przynajmniej mi się zdaje :)).
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Thorin
W takim razie dlaczego nie można grać tą postacią między sobą przez internet? Dziwi mnie, że nie został on uznany za standardowego fightera.

PS: Laser odbiera coś ok 65 hp- nie zabije Bandita na poziomie crazy. W porównaniu do np. wybuchu Firena, sonaty śmierci Henryka bądźsiekania Deepa, jest to jak najbardziej uczciwy atak:)
 
Danken
Trzy sprawy:
Pierwsza, najważniejsza - Bata nie dotyczy żaden cooldown przy używaniu broni - znaczy się, że kiedy używa broni do ataku albo nią rzuca, to jest piekielnie skuteczny. Sprawdźcie, zauważcie że jest szybki

Dwa, nietoperze. Kiedy gramy w survival to jeszcze luz, da radę uciec nawet d podwójnej porcji jego kumpli. Ale na małej arenie takie trzy kule Dennisa puszczone naraz sprawiają kłopot.

I trzecia sprawa, mniej zauważalna. Bat może atakować "z biegu" - tak jak Davis, Justin, Julian.. to też bywa przydatne
"Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich.
Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie."


Friedrich Nietzsche
 
Fioletix
Bat jest z pewnością z bossów jest najbardziej porównywalny do podstawowych postaci. Tak dla frajdy albo jaj możemy porównać z podstawowymi postaciami, bo raczej jako skromny obywatel światka lf2 wątpię, by gacka do regulaminu dali. Jak coś to mogę zagrać z jakimś klanem dwumecz, w którym jedna drużyna nawala w pierwszym meczu Batami druga podstawowymi, i w drugim meczu na odwrót. Jak coś to piszcie o cw i chodźcie na bata albo na dwa.
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Danken
Wchodzę w to. Ale proponuję nie tyle rozegrać CW, co wyzwanie.
Więc wyzywam Cię od najgorszych. Od takiego Batmana, który nic nie osiągnął, bo nigdy nie chciał się mścić, bo jego rodzice nigdy nie umarli.
Czy coÅ›.
"Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich.
Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie."


Friedrich Nietzsche
 
Fioletix
No i zagraliśmy sobie Batami i powiem, że Bat nie jest przesadzoną postacią, mało tego, jego ataki są bezużyteczne, nietoperzami trza by było na F6 spamować, ażeby trafić przeciwnika, a bez, to 2 chmary można puścić, a jak ktoś umie, tu uniknie, tu sparuje z palcem w nosie. Laser i szybki cios, też ni w c**j ni w stół, bo wali przed siebie i zajmuje mu to dużo czasu, i łatwo tego uniknąć. W ogóle atakami Bata nie da się tak zarządzać jak atakami innych postaci. Przesadzony to Bat może być w walce z Juliem na stage, gdy w jednej linii pakuje się laserem.
Jakby Bat został wprowadzony do zasad, to mnie się wydaje że na początku wuchta ludzi by grała, a potem nuda do domu spać Bat be.
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Danken
Ja tam osobiście zawsze byłem za tym żeby rozluźnić zasady możliwie najbardziej.
Co do Bata jest tylko jeden problem - nietoperze są dużo groźniejsze na HK niż normalnie. Więc jeśli tylko ludzie się nauczą unikać kulek/nietoperzy/deszczu meteorytów to nie będzie problemu żeby wprowadzić Bata.
Tylko bez spamu nietoperzami
I jeśli tak, to by pasowało zdjąć śmieszne ograniczenia na kulki Dennisa i biszkopt Johna
"Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich.
Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie."


Friedrich Nietzsche
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018