Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Piłka nożna.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Sport
 Drukuj temat
Piłka nożna.
Gri
Dokładnie Riki, mi ten wolny też od razu się z Ronaldinho skojarzył ; D

Ewentualny mecz Real-Chelsea byłby dość zabawny ; d Obie drużyny grają głównie opierając się na kontrach i stałych fragmentach. Co prawda poziomem poszczególnych piłkarzy Real miażdży Chelsea (jedynie może linia defensywna porównywalna), ale wiadomo, to tylko jeden mecz, Mou mógłby jakoś to fajnie ustawić.

Ale najpierw trzeba przejść Atletico, co będzie trudne. Jak strzelą bramkę to będzie bardzo ciężko, ale wierzę. Na jutrzejszy mecz wraca Hazard. Liczę, że Ramires weźmie chociaż pół mózgu ze sobą na boisko i będzie git, bo to raczej on z Luizem będą grać w środku pola.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Fioletix
Tyle się wydarzyło w piłce nożnej, myślałem, że tu zażarta dyskusja będzie, a tu chuj :D

W sumie nie spodziewałem się takiego finału LM. Real naszpikowany gwiazdami zmiata Bayern prawie tak samo jak Bayern Barcę rok temu :D Ancelotti tą swoją włoską mądrość tchnął w piłkarzy Realu. Bayern rok temu grał bardziej z kontry z Barcą, a teraz grał bardziej jak Barca w dwumeczu z Realem ^^
Myślałem, że Chelsea swoim doświadczeniem przyćmi siłę ognia Atletico a tu proszę. W sumie miłe zaskoczenie, bo jakby odpadli z półfinału to by jakoś to odeszło w niepamięć. No i mimo, że jestem kibicem Barcy, to nie jest mi smutno, że Atleti ma mistrza Hiszpanii, bo ta hegemonia Realu i Barcy nudna była w chuj. Teraz nie ma wątpliwości, która liga jest najsilniejsza. Hiszpania wiedzie prym w Europie i fajnie, że do tych dwóch kolosów hiszpańskich dołączyła ekipa D. Simeone. Mam nadzieję, że Atletico nie zostanie rozkupione w najbliższym okienku...
Z drugiej strony bardzo śliniłem się na finałowy mecz Chelsea-Real, byłby chyba najciekawszy jak dla mnie. Ale finał to finał i derby Madrytu to też będzie rozpierdol. Mam nadzieję, że wygra Atletico, bardzo zasługują, taka szansa może się nie powtórzyć, no i była by sensacja jakiej dawno nie było. Real jak nie wygra w tym sezonie, to bardzo prawdopodobne, że wygra w kolejnym, są na dobrej drodze, i byliby baardzo zmotywowani w następnej odsłonie LM. (podobnie jak Bayern w finale poległ z Chelsea w 2012, to rok później szedł jak burza bo nie mogli sobie wybaczyć tamtej straconej szansy)

No i Mundial niedługo, jak będę za Argentyną jak zawsze :) Messi słabo ostatnio w Barcelonie gra, to może w reprze się polepszy. W ogóle Argentyna będzie miała konkretny atak, same gwiazdy i to ostatnio w przyzwoitej formie (prócz Messiego). Będę oczywiście kibicował drużyną z Afryki, by w końcu coś tam namieszali (ach ten pech Ghany 4 lata temu... : <;), ale znając życie to żadna z grupy nie wyjdzie, chyba że WKS, bo przeciwników w grupie ma w swoim zasięgu. No i jeszcze będę kibicował Kolumbii ^^
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
bleeq
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
Prikos
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/q71/s720x720/10277386_1045519228821626_2171194224000571672_n.jpg
 
bleeq
niepokojÄ…ce te obrazki :D
 
Prikos
https://www.youtube.com/watch?v=ezGuMFoi1hs
Mistrzowski wkręt. Pewnie Neymar go uczył.
 
Gri
Co za czasy nastały, będę kibicował Niemcom w niedzielę o.O

A Wy? ;P

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Mef
Dla mnie wszystkie drużyny z top 4 to ostre szuje ;). Ale już najbardziej nie pasi mi Argentyna, bo nie cierpię Messiego. Brazylii też bardzo nie lubię, bo Neymar xD. Taki już jestem, że na nerwy działają mi te gwiazdy pokroju Messiego, Neymara czy Cristiano Ronaldo. Tak lubiłbym ich zespoły.

No i tak, będę za Holandią i Niemcami. Ale wiecie, jak ja kibicuję w finale jakiemuś zespołowi, to on przegrywa praktycznie zawsze. Także spodziewajcie się zaskoczenia i wygranej Argentyny. W sumie to odkąd oglądam mecze, to po mojej myśli zakończył się tylko finał Liverpool - Milan z 2005 i Chelsea - Bayern z 2012. Z tych wielkich turniejów, Euro, MŚ, LM. LE raczej nie liczę, bo te mecze mało mi zapadały w pamięć, choć może i dobre były. Pamiętam raptem, że cieszyłem się jak Sevilla wygrywała Puchar UEFA :P.

W ogóle mega chujowy mundial dla mnie. Lepszy niż w RPA, bo tamto to było w ogóle żenujące, na dodatek Hiszpania wygrała, a ich nie lubię jeszcze bardziej jak Brazoli i Argentyńców. W Brazylii tragiczny występ Włochów, Chorwatów, Anglików. Czyli z 'moich' drużyn raptem Francuzi i Chilijczycy w miarę daleko doszli, ale i tak liczyłem na więcej. A żeby te mecze były jakieś kapitalne? Może i fajną grę widzimy, raczej do przodu, choć już im dalej tym słabiej pod tym względem, ale spójrzmy nawet na fazę pucharową i jak mało w niej było takich prawdziwych szlagierów. W 2006 w ćwierćfinałach mieliśmy Brazylia - Francja, Niemcy - Argentyna, Anglia - Portugalia. A w tym roku jedynie Francja - Niemcy, a że Francuzi na boisku spali zamiast grać...

No i z perspektywy kibica Juventusu tragedia. Słabe występy Juventinich poza Buffonem, Vidalem i Pogbą, który walczy o tytuł najlepszego młodego piłkarza mundialu :P. Ale i tak sprzedać dziada.

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. - a tu Buffon mistrz <3
Edytowane przez Mef dnia 12-07-2014 17:38:23
 
Zakuba
A ja tam będę kibicował Argentynie. Nie lubię niemców (być może dlatego, że budzi się we mnie taki dziwny pierwiastek polskości :P). Specjalnie wolne w pracy wziąłem, żeby ten mecz obejrzeć (niepotrzebnie, wiem, ale taki już jestem xD).
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Son Koczko
Argentyna nie ma żadnych szans z Niemcami.
Argggh motherfuckers!
 
Gri
Też nie przepadam za Niemcami, ale Argentyna grała na tych mistrzostwach zbyt nudne mecze, nie dało się tego oglądać. Mają taką ogromną jakość jeśli chodzi o poszczególnych piłkarzy, a tak marnie wyglądali. Naprawdę nie umiem pojąć jak oni się do tego finału doczłapali. A jak to wygrają to już będzie tragedia.

Także cóż, w finale w drugiej połowie wchodzi Schurrle (bo nie sądzę, żeby zagrał w pierwszym składzie), pakuje hattricka i jestem zadowolony ;>

Sam Mundial był super w fazie grupowej, a w pucharowej zaczęło to siadać. Półfinały teoretycznie były niesamowitymi szlagierami. (Brazylia-Niemcy, woow) a tu wyszło jak wyszło : D

Też się na Francuzach zawiodłem :<

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Riki
Gri, może dlatego, że przeciwnicy nie potrafili strzelić im bramki? :O
Najmniej straconych bramek.
Argentyna wygra 1:0 albo w karnych.
 
Son Koczko
Nie wygrają, taką grą, niemcy ich jeszcze bardziej rozstzelają niż brazylię.
Argggh motherfuckers!
 
Zakuba
Dalej Leo! Czas powtórzyć wyczyn Maradony, czas popchnąć ten Argentyński biało-niebieski wózek do Mistrza!
Vamos Argentina!
Vamos Leo!
Vamos Mascherano!
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Hubi
Messi to ciota i tyle w temacie.
Pierwszy i ostatni mecz w którym byłem za Niemcami się skończył. xD
 
Riki
Jedyna ciota to Ronaldo (Cristiano), który nie wyprowadził Portugalii z grupy, ledwo strzelając jedną bramkę, dostał podanie od obrońcy 5m od bramki.
Messi po prostu sam nie dał rady wygrać mundialu, przy każdym golu miał udział, ale cóż skoro drużyna nie istnieje bez niego. Higuain i Palacio mistrzowie wieczoru, żeby nie trafić z takich sytuacji to trzeba mieć talent.
Tak jak mówiłem, mecz skończyłby się 1:0, gdyby chociaż jedną z tych 200% sytuacji wykorzystali, ale gratulacje dla Niemców i Argentyny, która miała być pożarta przez nich xD
 
ybnn
Hejterzy.
 
Mef
No i pięknie, karzeł nigdy nie będzie nawet w top 5 najlepszych piłkarzy wszechczasów :). Zidane'owi czy grubemu Ronaldo on nawet stóp lizać nie może. A że Cristiano 'ciota'? WIdać tylko, że jesteś kibicem Barcelony. Jak nazywa się CR ciotą, to chyba ma się problemy z interpretacją tego, co się dzieje wokół. Jakbym chłopa nie lubił, to jednak jest super zawodnikiem, Messi też, ale karła bardziej nie lubię :P/.
 
Riki
Hoho, nazywanie kogoś karłem to dopiero, szacuneczek. Brawo, szacunek to podstawa. xD
Zniżyłem poziom wstępu odpowiednio do Posta Hubi'ego, po prostu dziwne, że nazywa kogoś ciotą -kogoś kto gra w finale mistrzostw świata i jest filarem zespołu i bez niego zespół nie istnieje, czyli Messi'ego i, w przeciwieństwie do Cristiano, który nie utrzymał tego ciężaru odpowiedzialności do tego grał po prostu samolubnie.
Też go uważam za super zawodnika, ale cóż skoro Hubi nie potrafi napisać swoich argumentów na jakich ocenia Messi'ego na ciote, dlatego odpisałem odpowiednio na poziomie jego wypowiedzi.
Rozumiem Mef, że nienawiść do Messi'ego masz ze względu na nie zasłużone dwie (?) złote piłki? Jak dla mnie też nie zasłużył na złotą piłkę w 2010 roku, ale czemu winić za to Messi'ego? Przecież to dziennikarze głosują, wiec wygrywa najczęściej medialny zawodnik. Był taki moment, w którym się tak zachwycali Messim i dawali mu po 'znajomości' złotą piłkę za umiejętności z poprzednich sezonów.
 
Hubi
Tak, Messi jest ciotą. A twoje zdanie na temat Karła, że jest filarem zespołu i bez niego zespół nie istnieje, jest głupim żartem. Osoba która pociągnęła tak daleko Argentynę jest Masherano a nie Messi.
Jeszcze śpieszniejsze jest danie Złotej Piłki MŚ dla Messiego.
Głupia, napompowana przez dziennikarzy gwiazda, która na pewno na tą nagrodę nie zasługuje.

Mefciu, w najlepszej piątce najlepszych piłkarzy wszech czasów nie wiem czy CR7 albo karzeł zasługują, ale jak już to prędzej Ronaldo. Mimo że z reprezentacją nic nie zdobył, zapewne już nic nie zdobędzie, to jest lepszym zawodnikiem.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018