Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Piłka nożna.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Sport
 Drukuj temat
Piłka nożna.
Gri
ej, ej, ale faul jako taki był, aczkolwiek również nie uważam, by zasługiwał na kartkę.

Co nie zmienia faktu, że Chiellini zjebał przy sprokurowaniu karnego. Nie potrzebnie tego Ramosa wywracał i to zbyt nachalnie to zrobił ; d Szkoda, że ten karny był.

A czerwona kartka w ogóle zepsuła mecz totalnie, także szkoda, że się pojawiła ;d



Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Kordian
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-tbB7eeh8nOI/UmgpS2W5PAI/AAAAAAAAAXw/ZWoB0kcJIvU/w426-h237/RMA2-1JUVa.gif[/img] is not a valid Image.

Bardzo "brutalny" faul Chielliniego ;]

Co do tego pociągnięcia to może i jo, ale takich sytuacji choćby w lidze angielskiej jest ogrom i tam jakoś karnego nie gwizdną.

2013
 
Riki
Nie rozumiem po co on tak symuluje, jak dla mnie taki zawodnik tylko wstyd sobie przynosi...
 
Fioletix
Szkoda, że Real Sociedad prawdopodobnie nie wyjdzie z grupy :< Fajnie, że Torres strzela gole i gra dobrze, bo zawsze uważany za taką sierotę był przez wszystkich, no bo fakt faktem na Euro 2008 tylko błysnął. Nie kibicuję The Blues, ale Torres to jeden z moich ulubionych piłkarzy ^^
Juventus zagrał o wiele lepiej niż we Florencji. Dziwne, bo jak już w 10 byli to lepiej ich gra wyglądała niż w 11. A Chielini moim zdaniem powinien dostać żółć za faul na Ramosie, a przy faulu na Ronaldo czerwona to przesada, bo bardziej Kielini był przy piłce i żółta w tej sytuacji byłaby spoko (Ronaldo wykorzystał sytuację, Chielini zamiast na piłce skupił się na CR7) no i w sumie 2 żółte powinny być dla obrońcy Juve. Ogólnie ten mecz dupy nie urwał. Mam nadzieję, że Juve wyjdzie z grupy, o. Kartki muszą być, czasami mecz jest ciekawszy :D Mimo tego, że lubię włoskie kluby to Milanowi życzę odpadnięcia w fazie grupowej, ponieważ w ubiegłym sezonie w ostatniej kolejce Serie A dostali niesłusznego karnego w ostatnich minutach, Balotelli strzelił, i przez to Fiorentina nie weszła do LM, tylko Milan :(

No i Barceluna musi jutro Real ojebać. Jak obstawiacie? Moim zdaniem Barcelona lepiej gra od Realu, ale tylko jeśli chodzi o mecze ze słabszymi, bo ten ich atak pozycyjny ich ustawia. Ale przeciwko Atletico i AC Milanowi w tym sezonie już słabo to wyglądało. Barce remis zadowoli, a Real będzie bardziej pod presją, bo to oni będą musieli naciskać, i to może ich zgubić. Jak Real pierwszy strzeli i będą grać z kontry to będzie dupa, ale jak Barca strzeli pierwsza i Real się bardzo otworzy to los blancos leżą i kwiczą lol. Jak dla mnie mecz do jednego gola, kto strzeli pierwszy, to raczej wygra. Mój typ to 1:2 dla Realu. Są bardziej nieobliczalni i mają takie jakieś zrywy narodowe.

FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Gri
Zgadzam się z Fioletixem w całej tej sytuacji z Ronaldo.
Faul na Ramosie był, może nie każdy sędzia by to odgwizdał w trakcie meczu, ale myślę, że jakby taką sytuację pokazać na wideo kilkunastu sędziom, tak, żeby sobie na spokojnie obczaili, to by uznali, że to faul :P

Generalnie w obu sytuacjach nie łapię zachowania Chielliniego. W sytuacji z karnym niepotrzebnie tego Ramosa wywracał, bo i tak zagrożenia by nie było, Buffon by to wyłapał zanim piłka by do Ramosa doszła.
A w drugiej sytuacji był, jak to Fioletix napisał, bardziej przy piłce niż Ronaldo, tylko, że zamiast popatrzeć na to, gdzie piłka, to ten się skupił na Ronaldo i dopiero później po tej całej 'akcji' spojrzał na piłkę.
Można tak grać, ale z ryzykiem się trzeba liczyć.
Btw, I tak w tym meczu za absurdalnÄ… sytuacjÄ™ ujÄ…Å‚ mnie Vidal:
[img]http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/817126394.gif[/img] is not a valid Image.

Fioletix - z Torresa to się śmiali od momentu przyjścia do Chelsea, a już apogeum śmiechu osiągnięto podczas jego pamiętnego pudła w meczu z United.
Właśnie przez to, że wcześniej uważano go za trzeciego piłkarza świata (był w trójce nominowanych do złotej piłki, wtedy co Ronaldo wygrał bodajże), to po przyjściu do Chelsea i jego wynikach hejt na niego urósł do absurdalnych rozmiarów ;d
To też jeden z moich ulubionych piłkarzy : P

A Gran Derbi to mi w sumie wisi ; d Ale raczej sobie obejrzÄ™.
I stawiam na Real, od drugiego sezonu Mourinho w Realu, Królewscy dobrze sobie z Barceloną radzili, a Barca stylu nie zmieniła za bardzo, więc powinni dać radę ;)
Edytowane przez Gri dnia 26-10-2013 02:09:04

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Riki
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Faulu nie było, ale poczuł jego nogę, która lekko go dotknęła.
 
Gri
Jeszcze się na dobre ogarnąć nie zdążył, a już na wapno pokazuje ; D nie no, śmieszna sytuacja ;d


Nawałka selekcjonerem.
Szkoda kolejnych zmarnowanych lat ;/

I szkoda Górnika, bo co prawda nie oglądam naszej ekstraklasy, ale Górnik sobie dobrze radził. A tak, to powtórzy się sytuacja z Ruchem.

Ja nie wiem, w czym ten Nawałka jest lepszy od Fornalika. Będzie może bardziej darł ryja na piłkarzy, ale to nic nie zmieni. I tak nie ma żadnego autorytetu wśród piłkarzy, którzy na co dzień trenują pod takim Kloppem czy Wengerem ;/ No i naprawdę nie wierzę, że jego 'myśl szkoleniowa' będzie lepsza od tej Fornalika. Przecież to taki sam przypadek, żadnych sukcesów na skalę międzynarodową, jeden dobry sezon w ekstraklasie ->na selekcjonera! ;/ (wiem, Nawałka raz na czas coś tam w ekstraklasie osiągał, ale to tylko polska ekstraklasa. Ostatnio Legia dobitnie pokazuje, jak słaba jest nasza liga, dostając w dupę od wszystkich w swojej grupie w Lidze Europy. Że już nie wspomnę o Franku Smudzie, który w 2 lidze niemieckiej wygrał JEDEN mecz, wraca do Polski i osiąga sukces z Wisła Kraków).
Zawiodłem się na Bońku, wziął swojego ziomka z dawnych lat. Nie mam zupełnie wiary w Nawałkę.

Swoją drogą, jakiś czas temu Boniek mówił, że "stać nas nawet na zatrudnienie Mourinho". I zamiast walczyć o np. Bielsę, to mamy Nawałkę...
Edytowane przez Gri dnia 26-10-2013 14:16:32

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Fioletix
Jeszcze się na dobre ogarnąć nie zdążył, a już na wapno pokazuje ; D nie no, śmieszna sytuacja ;d


Haha : D Niektórzy już w locie pokazują przewinienie ;D

Co prawda to prawda, Polacy potrzebują kogoś pokroju Beenhakera. Leo miał większe predyspozycje żeby zmotywować naszych piłkarzy. W sumie to nawet nie dawno się dowiedziałem że to Leo wprowadził reprezentację Trynidadu i Tobago do Mundialu 2006 :P W ogóle w wyborze trenera chyba bardziej górę biorą emocje niż analiza... Tak naprawdę to dużo spekulujemy, i tak nic się nie zmienia, niektórzy twierdzą, że Fornalik dalej powinien prowadzić reprezentację, bo ten czas jaki miał to się właśnie oswajał z drużyną O_o Może w ogóle nie powinni zmieniać trenera? Chorwacja miała Slavena Bilicia przez 6 lat w seniorach i nie narzekali, mimo że odpadli z grupy w mundialu 2006 i nie weszli do mundialu 2010. PZPN kieruje się właśnie takimi samymi argumentami przy wyborze trenera. Nawałka mniej więcej tyle samo co Fornalik osiągnął. W Polsce ludzie bardzo łatwo opierdalają trenera i chcą zmian bo są niecierpliwi.
Moim zdaniem drużynę polską mamy bardzo mocną, umiemy sobie stworzyć sytuacje, ale kurde to jakaś klątwa że nic nie chciało wpadać w meczach z Anglią i Ukrainą... Potem nasi gracze się męczyli i niewykorzystane akcje się mściły. No i kolejna sprawa, że nie udało nam się sforsować bram LM, i w LE dostajemy. Polska liga jest mega słaba i międzynarodowe rozgrywki tylko tą słabość obnażają.



FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Riki
Faken, zapisz to!! :D
 
Gri
Ja się męczyłem oglądając grę naszej kadry ;d Zawsze był taki sam schemat - pierwsze 20 minut zawsze imponujące, graliśmy świetnie i chociaż wychodziły braki techniczne, braki w zgraniu, niecelność w wrzutkach itd. to tworzyliśmy dużo szans i przejmowaliśmy kontrolę. A później, od mniej więcej 20 minuty była tragedia. Ruch bez piłki nie istniał, biegało 4 piłkarzy, reszta nie wiedziała co robić.
Testowaliśmy 25 (liczba z dupy. Chodzi o to, że dużo :D) piłkarzy i nikt nie wiedział z kim zagra w następnym meczu.
Najgorszy był okres, gdzie graliśmy metodą "długa piłka na Lewego i może coś z tego będzie". Na szczęście z czasem z tego odchodziliśmy.

Generalnie również uważam, że mamy naprawdę silną ekipę. Leo miał piłkarzy o wiele słabszych, którzy tułali się w rezerwach w swoich klubach, a potrafił z nich coś tam złożyć. Ja wiem, że później dostaliśmy i tak wpierdol, ale pewnych rzeczy nie przeskoczy się od razu.
Podobno Beenhaker wchodził do szatni, mówił oczywiste rzeczy, a piłkarze i tak słuchali z otwartymi buziami, bo to był Leo Beenhaker ;d Oni mu wierzyli, jak powiedział, że się uda.

Ale cóż, nie mam wiary w Nawałkę, aczkolwiek ciekawy jestem pierwszych 4-5 meczów. Jeśli zaczniemy grać jedną kadrą (materiału gdzie może obejrzeć grę poszczególnych graczy Smuda i Fornalik Nawałce dostarczyli ;d) i zobaczę jakiekolwiek przesłanki, że jest jakiś plan na ten zespół, to i tak pewnie obudzi się we mnie nadzieja ; P Potem pewnie zostanę sprowadzony na ziemię, gdy po nieudanych eliminacjach do Euro Nawałka zostanie zwolniony, ale cóż, taki los ; D

EDIT:
Riki - haha, dokładnie ; D Liczę, że dużo Fakenów będzie leciało : D
Edytowane przez Gri dnia 26-10-2013 14:58:25

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Riki
Na pocieszenie Realu macie piosenkÄ™ :D

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
plef
Dobra piosenka. :D

Lipa z tym meczem, Barcelona kontrolowała dzisiejsze spotkanie, pierwszy gol Realu zdecydowanie za późno. Jakby udało się włożyć Valdesowi wcześniej, który bronił dzisiaj naprawdę dobrze, być może spotkanie potoczyłoby się inaczej. Propsy dla Katalończyków za skuteczne krycie Ronaldo. Messi dzisiaj mało widoczny, ale za to Neymar zrobił swoje.
Nie rozumiem dlaczego Khedira gra często wyżej niz Modric, który bije go na głowę jeśli chodzi o technikę.
Fatalne ustawienie Ramosa, Carlo why?
W ogóle po co taki defensywny skład? Idiotycznie jest oddawać Barcie inicjatywę. Żeby się rozbujała? Dodatkowo grać bez prawdziwego napastnika. :(

Debiut Mou z Barceloną to 0-5, Carlo 1-2, będzie lepiej. ^^

Btw. POWIENIEN BYĆ KARNY!!! SPISEK!!! ;_;


 
Riki
Benzema to jest master of miss goals :D Z juve pokazał najlepiej jak się nie trafia :P
 
Kordian
[img]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-ash4/q71/1375674_558694267519212_88688455_n.jpg[/img] is not a valid Image. haha ;D


Taki obrazek od nieznajomego na koniec dyskusji na temat meczu real- JUVE

Poza tym, może Vidal chciał tym przewrotem pokazać swoją frustrację w temacie czerwieni i symulacji realu?

2013
 
Riki
A co do Anglii to boruc jest niesamowity :D 3 stracone na 9 meczy :O
 
Gri
Poza tym, może Vidal chciał tym przewrotem pokazać swoją frustrację w temacie czerwieni i symulacji realu?


Hahahhaa : DDDDDDD Nie wierzÄ™ w to co czytam ; d

A no, Boruc ma bodajże 7 czystych kont jak na razie ;> Naprawdę króluje :)

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Mefju
Co do tego Vidala to ja za pierwszym razem myślałem, że on pokazuje na Illarę, że to niby on dotknął ostatni piłki i domaga się rzutu rożnego. Zaczepiony za nogę został, jak widać na filmie, nikt sam z siebie by tak nie zarył w glebie. Jeżeli domagał się karnego - przesadził. Choć w sumie wcale takiej beki z tego co Kordian napisał bym nie cisnął, bo będąc sfrustrowanym tą kartką z dupy i ogólnym zachowaniem Ronaldo (widzieliście jak podbił do bodajże Pepe, żeby ten obejrzał go, czy się nie wybrudził xD?) już nawet mógł się domagać tego karniaka. Jeżeli tam była czerwona kartka, to tu karny 200% xD. Do karnego dla Realu dużych pretensji nie mam, karny mógł być, choć sądzę, że w lidze włoskiej nie zostałby w takiej sytuacji podyktowany.

A na koniec ciekawostka, że ten pajac z gwizdkiem został zdegradowany przez naszego Miszela :D. Myślałem, że z decyzji się wybroni, tak jak np. ten sędzia ManU- Real i jeszcze wielu innych, ale w Platinim wyraźnie odezwała się dusza Juventino :D. Bo nie sądzę, żeby to była kwestia jego uczciwości i umiejętności publicznego zgnojenia swojego człowieka i podważenia zdolności uefowskich ludzi.

Co do Barca-Real, to ci drudzy powinni dostać chyba nawet dwa karne :D. Ale bardzo mnie to w sumie cieszy, że nie dostali (choć wolę Real). Sprawiedliwości stało się zadość.
Edytowane przez Mefju dnia 27-10-2013 09:57:27
 
plef
Torres na fali. Cieszymnieto. :D

Wszyscy spodziewali się remisu, ale po to właśnie gra się do końca. ^^
 
Gri
jacksfootballblog.files.wordpress.com/2013/02/j.png


Dobrze, że Torres poszedł wtedy do końca i strzelił tę bramkę. Szczęście jak cholera, bo taki brak porozumienia między Hartem a Nastasićiem w 90 minucie to jednak fart ; d
Ale świetnie, że strzelił, bo zagrał naprawdę super spotkanie, ale gdyby skończyło się 1;1 to znowu bym czytał, jak to on zrąbał setkę (bo zrąbał :P), a jego świetna asysta, ogromna praca i na dodatek fajny strzał (ten w poprzeczkę) by zniknął gdzieś w cieniu.

W każdym razie, ciśnij dalej Torres! :>


Mefju - nie no, bez jaj ; d Vidal nie postanowił w ramach 'protestu' się wywrócić. Poczuł wcześniej dotknięcie, potem nie wyszło mu dośrodkowanie, to próbował coś wycisnąć z tej sytuacji ; d A że wyszło dość śmiesznie, to inna sprawa.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Mefju
Gri napisał/a:
Mefju - nie no, bez jaj ; d Vidal nie postanowił w ramach 'protestu' się wywrócić. Poczuł wcześniej dotknięcie, potem nie wyszło mu dośrodkowanie, to próbował coś wycisnąć z tej sytuacji ; d A że wyszło dość śmiesznie, to inna sprawa.


To teoria Kordiana. Ja napisałem, że w ramach tego 'protestu' mógł domagać się karnego, a nie że się w tym celu wywrócił xD. To jasna sprawa, że został lekko zahaczony i temu sfailował.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018