Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Piłka nożna.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Sport
 Drukuj temat
Piłka nożna.
Gri
Nie będzie ani Lamparda, ani Cole'a, ani Bertranda no i Terry'ego już nigdy. Z całej Chelsea z meczu w Polską zagra pewnie tyko Cahill. Lipa :<

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Fioletix
Po mojemu dziś Anglia po słabej grze zremisuje albo nawet wygra, w takim chujowym stylu :D
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Litmash
Anglicy ojadą nas 2:0 po słabej grze
 
ybnn
Za mokro, nie pograjÄ… ;d
Takie rzeczy tylko u nas. Wybudować stadion z zamykanym dachem i nie zamknąć go gdy leje deszcz..
Edytowane przez ybnn dnia 16-10-2012 20:26:14
 
Litmash
Polak potrafi
 
bleeq
No ale chociaż nie przegraliśmy! cool
 
Litmash
mogliśmy grać anglicy by się przewracali ,nie mogli by szybko atakować i byśmy zremisowali
 
Gri
Haha, futbolowa część świata będzie miała bekę ; D
To jest tak groteskowa sytuacja, że aż trudno w to uwierzyć ; DDD

A może to specjalnie było? ; D Takie mistrzostwo trollingu. Wszyscy kibice, telewizje które to miały transmitować, kadry narodowe, kluby w których grają piłkarze i masę innych zostało genialnie ztrollowanych : D

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
bleeq
POLSKA :X
 
Krencik
Kurde, czemu o 17:00? ;/ Liczyłem na historyczne i niespodziewane zwycięstwo, a prawdopodobnie mnie to o minie.

Fuck
 
brejnless
niemcy vs szwecja 4:4
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Gri
AHAHAHHA : D Właśnie obejrzałem skrót ; DD nie wierzę.

Trzeba dodać, że Niemcy wygrywali ten mecz 4;0! Wszystkie bramki dla Szwecji padły w drugiej połowie, w tym ostatnia z tych bramek wpadła w bodajże 93 minucie ; DD

A ponoć Niemcy zawsze graja do końca czy coś ; P Gratki dla Szwecji, takiego 'comebacku' daaawno nie było nigdzie ;D

kibice Niemieccy musieli przeżyć szok ;D
Edytowane przez Gri dnia 17-10-2012 00:07:05

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Gri
Co tak tu ucichło ; P

Polska Anglia 1-1, Borussia wygrała z Realem a tu nic? ; d

Juve ciśnie śmieszną serię 3 remisów w lidze mistrzów ;D Oni chyba lubią remisować w rozgrywkach europejskich ; d
Szachtar rozwalił Chelsea 2;1, ale mogli wygrać dużo więcej. Szachtar zagrał świetnie. Co prawda na Stamford Bridge zostanie pociśnięty, ale to jak grali z Chelsea zasługuje na pochwalę. A The Blues zagrali w tym meczu bardzo średnio.

Co tam dalej...United odrabia stratę dwóch bramek, po czym strzela jeszcze jedną i wygrywają 3;2.

Barcelona strzela na 2;1 w doliczonym czasie.

City przegrało z Ajaksem! ! ! : DDD lalalala. Borussia i Real wyjdą z grupy ; d

A jutro szykuje się niesamowity mecz. Chelsea podejmuje u siebie Manchester United. Oczywiście wierzę w zwycięstwo niebieskich, ale mecz zapowiada się fascynująco : )

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
bleeq
I Boniek prezesem PZPN! :P
Edytowane przez bleeq dnia 27-10-2012 20:14:35
 
plef
Kolejny piłkarz, który straci szacunek kibiców? ;P
Mam nadzieję, że nie zawiedzie. Chciałem, żeby on został.
 
Gri
Ja tam liczę na Bońka ; P Mam nadzieję, że ładnie ogarnie ; d
Inna sprawa, że na 95% będziemy mieli PayPerView. Co prawda jest to i tak nieuniknione, ale Boniek to przyspieszy.

Śledził ktoś minioną kolejkę COC? ; D Dwa świetne mecze były.
Najpierw Arsenal grał z Reading. Reading jeszcze w pierwszej połowie wyszło na prowadzenie 4;0 (!). W ostatniej minucie 1 połowy Walcott strzelił na 4;1. w 89 minucie było już 4;3, a w 95(!) zrobiło się 4;4 : D
A mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 7;5 dla Arsenalu, z tym, że ostatnia bramka dla Arsenalu padła, gdy Reading całkowicie się odsłoniło, bramkarza nie było w bramce, a wszyscy zawodnicy Reading ruszyli na ostatnią akcję w pole karne Arsenalu. Polecam obejrzeć jakiś skrócik czy coś ; D

I drugi mecz: Chelsea z United. było 3;2 dla United do 93 minuty, kiedy to sędzia podyktował rzut karny dla Chelsea (słusznie). Padło wyrównanie na 3;3. Po dogrywce było 5;4 dla Chelsea ; D

Niezła ilość bramek :P
Edytowane przez Gri dnia 01-11-2012 21:39:26

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Mefju
Co robi Borussia w tym sezonie w Lidze Mistrzów :O. Po pierwszym meczu z Ajaxem myślałem, że na nic ich nie będzie stać, a oni tu sobie zdobywają 4 punkty na Realu. Miłe zaskoczenie to całkiem przyzwoita postawa Ajaxu. Lubię tę drużynę. City strasznie za to cieniuje... W ogóle Angole nie zachwycają w LM ostatnio. Kiedyś 3, czasami nawet 4 drużyny angielskie w półfinałach LM były normą, a teraz? City prawdopodobnie w ogóle nie wyjdzie z grupy, Chelsea również będzie miała ciężko, Arsenal i MU też nie zachwycają... Niby United niemal na pewno wyjdą już z tej swojej grupy, ale jest ona na tle innych strasznie słaba, a i to Czerwone Diabły nie zachywcają w niej wygrywając niemal każdy mecz z niemałymi problemami. Nadal jestem zdania, że Premiership jest najlepszą ligą świata, ale różnica się powoli zmniejsza...


Gri napisał/a:
Juve ciśnie śmieszną serię 3 remisów w lidze mistrzów ;D Oni chyba lubią remisować w rozgrywkach europejskich ; d
Szachtar rozwalił Chelsea 2;1, ale mogli wygrać dużo więcej. Szachtar zagrał świetnie. Co prawda na Stamford Bridge zostanie pociśnięty, ale to jak grali z Chelsea zasługuje na pochwalę. A The Blues zagrali w tym meczu bardzo średnio.


Taa, śmieszna :D. Mało jest drużyn, które mają taką serię meczów bez porażki w europejskich pucharach xD. Szkoda, że ta ligowa przepadła, gdyby nie przegrana z Interem w Serie A byłoby już 50 :<. A tu proszę :(.

A co do tego, że Szachtar zostanie pociśnięty... Rozumiem, że wierzysz w swój klub, ale przypominam, że to Szachtar prowadzi w tej grupie i na chwilę obecną jest głównym faworytem do wyjścia z pierwszego miejsca. Ta drużyna gra niesamowicie, dla mnie są prawdziwą rewelacją. Ja stawiam na remis, z delikatnym wskazaniem na Szachtar. Ale wiadomo jak to z moimi typami już jest :D.
Edytowane przez Mefju dnia 07-11-2012 13:29:44
 
Gri
Również uważam, że Szachtar jest niesamowity. Grają świetnie i z miłą chęcią będę oglądał ich późniejsze mecze. Natomiast dziś wygra Chelsea, chociaż jeszcze nie sprawdziłem, czy Mata dziś zagra (jeśli nie zagra, to faktycznie remis jest możliwy ; < ). Natomiast wierzę w ogromną motywację Chelsea. Jeśli przegrają ten mecz z Szachtarem, to będzie dupa, 4 punkty, Juventus 6 (zakładam, że uda im się wygrać, a nie "tylko" nie przegrać ;d). Potem w Turynie trzeba by było koniecznie wygrać, a to jest bardzo niekomfortowa sytuacja. Dla Chelsea dzisiejszy mecz jest niesamowicie ważny, dlatego dadzą z siebie wszystko i wygrają.
A mecz będzie zapewne ładny, bo obie drużyny grają miłą dla oka piłkę ; )

Co do wyjścia Szachtaru z pierwszego miejsca, to wszystko zależy co wydarzy się dzisiaj.

United gra mooocno średnio. Co prawda wygrali ligowy mecz Chelsea, ale ktokolwiek go oglądał wie w jakich to było okolicznościach i wie jak bardzo wypaczony był ten wynik : P

Arsenal gra beznadziejnie, szkoda mi tej drużyny. Niech w końcu spłacą ten stadion co pozwoli im zachować swoje gwiazdy, a nie wszystkie sprzedawać. Gdy spłacą stadion, czuję, że Arsenal wróci do czołówki europejskiego futbolu.
City tak zjebało w LM, że szkoda gadać ; S Nie szkoda mi ich nic a nic, ale to aż dziwne ; P

A Borussia świetnie ; )


EDIT:
O Matko Bosko Częstochosko. Para stoperów na mecz z Szachtarem to Luiz i Cahill. Terry na ławce rezerwowych. Jak ta para jest razem w obronie, to drżę o każdą piłkę ; P W większości sytuacji sobie radzą, ale to co czasem potrafią odwalić (zwłaszcza Luiz) to potrafi człowieka z równowagi wyprowadzić : d Natomiast gdy Cahill lub Luiz grają w parze z Terrym to grają świetnie ; P No zobaczy się jak to będzie ;> Carefree!
Edytowane przez Gri dnia 07-11-2012 18:03:25

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Gri
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK! : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

3;2 dla Chelsea! : D TAK TAK TAK! : D

Gol na 3;2 strzelony w 94 minucie! : D kooocham CiÄ™ Moses ; D

W ogóle co za mecz! : D Szachtar jest zajebisty, nie mogę się doczekać aż wyeliminuje jakiś mocny klub w fazie pucharowej :D (byleby nie Borussię ; P).

Chelsea dziś podobny poziom co Szachtar. Były momenty, kiedy to Szachtar był lepszy, były kiedy to Chelsea była lepsza. Świetny mecz.

Kurde, naprawdÄ™, coÅ› niesamowitego!

btw. obczajcie bramkÄ™ Oscara z tego meczu :)

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Mefju
Kurde, ale byłem podjarany jak zobaczyłem, że Chelsea remisuje 2:2. A tu chuj, bramka na 3:2, która chyba przekreśla szanse Juventusu na awans. Tak to jest jak się jest frajerem i nie wygrywa z Nordsjaelland. No nie wierzę, jak można było nie wygrać z takimi ogórkami. Teraz niby 4:0, była walka i w ogóle, ale ogólnie z taką grą jak w tym sezonie w meczach z The Blues i tymi Brazylijczykami z Szachtara nie ma na co liczyć. No chyba, że stanie się cud i Juve zdobędzie 4 punkty, co da upragnioną 1/8. Ja niestety wyczuwam 2 remisy. A początek był taki obiecujący... Szkoda, że na ławce trenerskiej nie ma Antonio Conte. Ale zobaczymy :)

W ogóle Bayern ładnie jechał z Lille, 5:0 do przerwy było chyba. Spodziewałem się jakiegoś rekordu, a tu proszę :D. Jak dla mnie to oni są chyba największym faworytem LM. I super, że Celtic wreszcie ograł Barcelonę. Jak zobaczyłem w pewnym momencie, że jest 1:0 to byłem pewien, że Barcelona i tak wygra, bo takich meczów w tym sezonie z jej udziałem było już sporo. A tu miła niespodzianka i Celtic z posiadaniem piłki chyba ok. 20% wygrywa 2:1 :D
Edytowane przez Mefju dnia 08-11-2012 07:46:59
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018