Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Piłka nożna.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Sport
 Drukuj temat
Piłka nożna.
Fioletix
@Dark, trochÄ™ k*rwa kultury, chamie!

Noo Real był bezradny w ataku z Atleti w 2014. W sumie tu podobna śpiewka jak z Bayernem. Real i Bayern mają najmocniejsze ławki i jak dojdzie do dogrywki, to Atletico polegnie w hoooy.
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Fioletix
I jak tam się euro ogląda? Był zawał po karnych polaczków? :D
Utarły się takie opinie, że ta nowa formuła (24 zespoły i awanse z 3 miejsc) zabija turniej, bo większość drużyn muruje bramki i gra na zero z tyłu, bo są mniejsze wymagania punktowe i nie trzeba aż tak atakować. Zwłaszcza ci teoretycznie słabsi grają mocno asekuracyjnie i dużo goli pada w końcówce. No i mówi się też, że wyjście z grupy nie jest jakimś wielkim wysiłkiem, bo wystarczy wygrać 1 mecz by mieć spore szanse na awans. Szczerze też odniosłem takie wrażenie, że dojście do 1/8 to żadna sztuka. Ale Polska miała stosunkowo silną grupę i wyszli z 7 pkt co jest świetnym wynikiem, więc akurat nasi zasłużyli jak mało kto.
Dziś wygrali ze Szwajcarią po karnych w 1/8 i co ciekawe, była to pierwsza dogrywka i karne w jakimkolwiek dużym turnieju międzynarodowym! Dojście do 1/8 w tym wypadku nie jest historycznym sukcesem, bo przecież w tej fazie gra jeszcze 16 drużyn, ale Polska doszła do ćwierćfinału i jest w najlepszej ósemce Europy. A to już jest coś.
Sam mecz ze Szwajcarami był emocjonujący, pierwsza połowa świetna, szkoda setek Milika. W drugiej nas przycisnęli, ale nie aż tak bardzo. Shaqiri ładnie zajebał i to chyba najbardziej efektowny gol. W dogrywce Polska nie istniała, widać było 2 dni mniej odpoczynku naszych piłkarzy, no i Nawałka nie robił żadnych zmian. A no i to była pierwsza dogrywka i karne Polski w historii, a Szwajcaria w ostatnich latach miała większe doświadczenie pod tym względem. Karne biliśmy perfekcyjnie i byłem pod wrażeniem mocnej psychiki biało-czerwonych. Mam nadzieję, że w ćwierćfinale Polska się rozkręci. Gramy z Portugalią i na to liczyłem, bo Chorwacja jakaś taka bardziej głodna sukcesu mi się wydawała. Ale mecz Chorwacja-Portugalia podobno katastrofa, prawie zero strzałów i akcji. Mam nadzieję, że Portugalia zagra z nami podobny piach. :D
W ogóle drabinkę mamy zajebistą, bo taka Belgia i Walia są do ogrania. Generalnie druga strona drabinki to większość faworytów i któraś z tamtych drużyn wygra Euro. ;) Oczywiście liczę na polaczków, bo na prawdę dają powody, by dużo od nich oczekiwać.
A wy co myślicie o występach Polski i kto wygra Euro?
 
Pudzian
Nie znam się na piłce, więc się wypowiem :D

Oglądam mecze tylko podczas większych imprez. Tak też jest podczas Euro. Ale tylko mecze Polaków. #PudzianPatriota

Oczywiście oglądałem wczorajszy mecz i do niego będę miał pytanie, ale to za chwilę. Dla mnie Polacy grali zdecydowanie słabiej. Początek mieli bardzo dobry i jak zwykle zabrakło skuteczności. Potem już zupełnie inna gra. Szwajcarzy przejęli inicjatywę i mieliśmy dużo szczęścia że udało się dotrzymać remis do karnych. Na to po cichu liczyłem kiedy padł gol na 1:1, bo wątpiłem aby udało się strzelić kolejną bramkę.
W karnych Polacy zagrali pięknie :) Mimo tego jestem w szoku jak Szwajcarski bramkarz przewidywał gdzie uderzą Polacy i niewiele mu brakowało do wyjęcia ze 2-3 strzałów.

Czas na moje pytanie: Co sądzicie o Lewym i o Miliku? Lewandowki taki fame, wszyscy o nim mówią, tak wiele jest wart na rynku piłkarskim, a nie pokazał zbyt wiele. Fakt, biega, pracuje, daje z siebie wszystko. Ale nie jest w stanie minąć przeciwników, nie jest w stanie oddać groźnego strzału. Czy jest coś czego nie zauważyłem?
Milik też nie powala. Wszystkie strzały, które oddaje są nieskuteczne.

Co do zmian Nawałki, a raczej ich braku, to po meczu był z nim wywiad, gdzie uargumentował tę decyzję czekaniem na to, aż któryś z piłkarzy będzie tej zmiany potrzebował. Skurcz, kontuzja i tego typu rzeczy.

Co do Belgii to słyszałem że są świetni i że mają szansę wygrać całe Euro. Ale jako że się nie znam, to czekam aż wypowiedzą się inni :)
 
Gri
O wszystkich meczach dotychczas to już mi się nie chce wypowiadać, ale tak ogólnie:

Lewandowski może nie gra jakoś wybitnie, ale robi dużo bardzo dobrej roboty. Wiem, że to już trochę wyświechtany argument z tym, że ściąga na siebie 2-3 obrońców, ale to prawda. On non stop jest otoczony, dzięki temu taki Milik miał tyle fajnych okazji. Milik gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości, gdyż nie trafia w piłkę/w bramkę (nawet nie mówię, że od razu gol musi być, ale dwa razy w ogóle w piłkę nie trafił, a jak trafi to obok bramki, w doskonałych sytuacjach). Mam nadzieję, że odpali, bo już ze Szwajcarią ledwo-ledwo poszło, a po pierwszej połowie mogliśmy mieć 2-3 brameczki.
Lewy mam nadzieję też coś wciśnie, to zejdzie trochę presja z niego ;D

Co do zmian, to według mnie trochę za długo czeka z nimi Nawałka, ale faktem jest, że jednym z największych mankamentów naszej drużyny jest brak głębi. Nie licząc bramkarzy, to nie mamy wartościowych zmienników, jedynie Kapustka pokazał się ładnie w meczu z Irlandią. Zielińskiego nie chce skreślać po jednej połowie, ale zagrał tragicznie. Jodłowiec słabo, Peszko na 5 kontaktów z piłką, 4 ma nieudane xD
Także musimy grać tym co mamy w pierwszej jedenastce tak na dobrą sprawę.

Lubię drużynę Belgii, gra tam wiele obecnych/byłych graczy Chelsea, których lubię. Eden Hazard i Courtois z obecnych, a tak to jeszcze Kevin de Bruyne, Lukaku. Eden gra świetne Euro, a już ostatni mecz z Węgrami to poezja w jego wykonaniu.
Aczkolwiek oczywiście jeśli awansujemy do półfinału i będziemy grać z Belgią, to całym sercem za Polakami :D

Hahhaa Anglia xDD Porażka totalna, jak się zaprezentowali z Islandią. Dobrze, że trener odszedł, bo Hodgson to nie ten poziom. Piłkarze też nijako grali, słabiutko.
Islandia elegancko, w sumie to wyglądali całkiem nieźle w tym meczu z Anglią, zasłużona wygrana. Próbowali atakować, mieli swoje sytuacje. Niesamowita historia z nimi, trudno ich nie lubić :D

Ale się nie mogę czwartku doczekać! ! !

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
x1
 
Mefju
Póki co repra Polski gra gorzej niż myślałem, że musi grać aby ten ćwierćfinał osiągnąć :D. Tak naprawdę to bardzo dobry był mecz z Niemcami i 1 połowa ze Szwajcarią. Z Ukrainą średnio, w sumie z Irlandią było też w miarę, no ale rewelacji jeśli chodzi o sam styl to nie ma, zwłaszcza że ze Szwajcarami, którzy jakąś potęgą nie są Fabian ostro musiał ratować nam dupę. W sumie dobrze, że broni on, ja przed Euro byłem zwolennikiem Szczęsnego, ale wyszło ok jednak, że go ten uraz wyeliminował xD. Milik co wyprawia to szkoda gadać, mocno irytuje na tym Euro, sam mówił że brakuje mu spokoju. W końcu w eliminacjach czy w Ajaxie to był dobry snajper, a tutaj blokada. Nie no, nie ma co narzekać, zwłaszcza że Portugalia do jebnięcia, ledwo wyjść z takiej chujowej grupy to lekka żenada. Ale za wywalenie Chorwatów, którzy wyrastali na jednego z głównych faworytów szacun. Jak ich ograli to i nas mogą, choć słyszałem że też kiepski mecz ze wskazaniem na Chorwatów to był. Ja niestety albo i na szczęście nie mogłem tego meczu obejrzeć.

Sorry Gri, ale Belgia ssie pałkę :D. Tzn do finału dojdą prawdopodobnie, bo są razem z nami w tej ewidentnie słabszej części drabinki. Potencjał owszem, mają i to gigantyczny, ale trafiają w finale na zwycięzcę meczu Włochy - Niemcy i papatki :D. Generalnie Conte to jakiś geniusz i Chelsea będzie miała z niego pociechę. Mając taki potencjał ludzki grać to co grają Włochy to jakiś cud. 1 połowa Makaroniarzy z Hiszpanią to podręcznikowy przykład idealnego meczu, no troszkę mogłaby być lepsza skuteczność i byłby rewanż za Euro 2012 odbębniony. Ja skazywałem Włochów na porażkę przed Euro choć za Polską są moją ulubioną drużyną i teraz biję się w pierś. Najlepsza obrona na Euro, w końcu cała z Juve ;). Choć Polacy też robią robotę, a niby jechaliśmy na ojro z mega atakiem i chujowatą obroną. I te nowe przydomki Pazdana: Paolo Pazdini, Fabio Pazdannaro itd :D

Francja czyli mój faworyt sprzed Euro zawodzi mega. Nie zdobędą mistrza. Mogą dostać w dupsko z Islandią już, ale znając życie przejdą ich z trudem.

To może zarzućmy swoimi typami na 1/4 ;). Ja będę optymistą:

Polska 2-1 Portugalia - wyczuwam znów nawałnicę od początku meczu, szybkie prowadzenie, a potem głęboka obrona. Coś w stylu 2006 roku, też 2-1 dla Polaków w Chorzowie.
Belgia 2-0 Walia
WÅ‚ochy 2-1 Niemcy
Francja 1-0 Islandia

Jeden mecz z niezachwycajÄ…cÄ… PortugaliÄ… i mamy brÄ…z, czaicie to? :D
Edytowane przez Mefju dnia 29-06-2016 10:59:16
x1
 
Gri
Belgia już nie pierwszy turniej, gdzie to miała być rewelacją a gra nieprzekonująco ;D Nie mówię, że są jacyś wybitni, ale lubię piłkarzy tam grających. Potencjał mają niesamowity, ale odpalić coś nie mogą. Może ten mecz z Węgrami im w tym pomoże. (chociaż wynik 4;0 nie odzwierciedla gry, do momentu strzelenia na 2;0 Węgrzy mieli swoje szanse żeby to jeszcze wyrównać).

Polska 3:1 Portugalia, Milik odpali i je*nie brameczkę, drugą Grosicki po fartownym rajdzie, trzecią Lewandowski, bo czemu nie ;D (Fajnie by było!)
Belgia 2:0 Walia, druga bramka w doliczonym czasie
WÅ‚ochy 1:1 Niemcy, w karnych WÅ‚osi przechodzÄ…
Francja 2:1 Islandia

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Fioletix
Ja też się jaram Belgią. Jak zobaczyłem pierwszy raz ich skład na MŚ 2014 to byłem w szoku, bo prawie cały skład to dobrze mi znani piłkarze grający w topowych klubach. Belgia to młoda potęga, chociaż z Węgrami dopiero pod koniec się odblokowali to i tak grają na wysokim poziomie. Na papierze są lepsi od np Portugalii. W ogóle rzadko kiedy gra odzwierciedla wynik. Niemcy powinni wygrać ze Słowacją z 7:1 bo takie sytuacje tam były, że szok.
Islandia fajnie zagrała, tylko byleby utrzymali taki poziom z Francuzami. Na pewno mają większy potencjał w ataku niż Irlandia i będą groźni.
Portugalia mogłaby zagrać taką lipę jak z Chorwacją, ale nie ma na to szans, będą nas cisnęli w drugiej połowie jak poczują krew.
Polska 1:0 Portugalia
Belgia 1:2 Walia
WÅ‚ochy 1:2 Niemcy
Francja 2:0 Islandia

Szkoda, że nie mamy zmienników i musimy liczyć tylko na pierwszy skład. Ale Kapustka będzie i niech da trochę świeżości. No i już nie ma takiej różnicy z Portugalią jeśli chodzi o odpoczynek. Także wypoczęci biało-czerwoni przycisną Portugalię i mam nadzieję, że nie stracą gola. Jedyny gol jaki straciliśmy, to ten nie do obrony fartowny i piękny strzał Shaqiriego. A Portugalia w obronie kaleczy a my będziemy mieli na bank kilka dobrych sytuacji, Lewy niech absorbuje i Milik w końcu niech trafi.
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Gri
Świetny turniej dla Polski. Wiadomo, że teraz jest smutno, ale doskonale się bawiłem, fajne emocje. Reprezentacja się starała, nie wszystko grało, ale było w porządku.
Szkoda tylko że tyle lat zmarnowanych dla co poniektórych piłkarzy. Mieliśmy co prawda słabszą kadrę 2 lata temu i 4 lata temu, ale nie na tyle słabą by grać tak jak wtedy graliśmy. Szkoda mi np. takiego Lewandowskiego czy Błaszczykowskiego.

Przegraliśmy, ale po dobrym meczu. Jest okey, teraz byle się rozwijać. Trzeba koniecznie znaleźć jakichś wartościowych zmienników, trzeba znaleźć kogoś za Błaszczykowskiego, bo ten młodszy nie będzie, a ktoś na jego miejsce jest niezbędny. Przydałby także nam się jakiś playmaker wyższej klasy. Sporo jest do zrobienia, ale porównując nasza reprezentację obecnie a tą z poprzedniego Euro to jest przepaść.

No to jeszcze raz: świetny turniej naszej reprezentacji!

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Fioletix
I jak tam ból dupki po awansie uefalony? :D
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Mefju
Szczerze to ból dupy w chuj xD. Pal już licho, że PSG wyszło na ten mecz z obsranymi gaciami, ale gdyby sędzia nie był prouefaloński to ta ich chujowa gra by wystarczyła :D. A Suarez to najgorszy śmieć w piłce nożnej, brak słów żeby opisać jak typa nie szanuję :D. Ta tendencja do pomagania tym teoretycznie bardziej znamienitym drużynom zniechęca mnie do piłki niemiłosiernie.

Jeszcze te zachwyty typu 'najwspanialszy mecz w historii', 'wspaniała Barcelona'... No kurde, gdyby nie ten żenujący popis tego pajaca sędziego (co potwierdziła sama UEFA odsuwając tego kmiota od sędziowania meczów na tak wysokim szczeblu) to bym spropsował ich mocno mimo mojej niechęci do tego klubu, a tak mam deja vu, bo przypomina mi to chociażby mecz w półfinale z Chelsea sprzed paru lat sędziowany przez łysego bodajże Norwega o nazwisku Ovrebo.

Dopóki nie będzie powtórek wideo dalej będzie lipa
Edytowane przez Mefju dnia 12-03-2017 09:02:31
 
Fioletix
Mefju, Barcelona jest najlepsza i ODWAL SIĘ. Idź lepiej kibicować swojemu słabemu Juventusowi w rzadkiej Serie A. :)

A tak serio, to mnóstwo kontrowersji było na korzyść Barcy. Pierwszy karny jeszcze rozumiem, ale drugi mocno naciągany, aż dziwne że Marquinios nie protestował. Ale największą krzywdę sędzia zrobił PSG, gdy nie wyrzucił Neymara za tego lowkicka bez piłki, a potem jak wiemy Neymar miał udział przy trzech ostatnich golach. :D Jestem fanem Barcy i ta remontada mnie nie cieszy przez stronnicze sędziowanie. Ale PSG może mieć pretensje do siebie zwłaszcza za końcówkę. W ostatnie 10 minut paryżanie wymienili 4 podania, w tym 3 od rozpoczęcia ze środka po stracie gola. :D
Beka z Suareza :D
[img]http://i65.tinypic.com/vorjuc.jpg[/img] is not a valid Image.
x1
 
Gri
A to PSG nie zostało oficjalnie rozwiązane po tym meczu? nie? A powinno.

Żałosny występ ze strony Paryżan, ja nie wiem co oni mają w głowie. Wyszli nastawiając się na gwałt no i dostali o co się prosili. Totalny brak odpowiedniej mentalności, takich drużyn nie potrzeba w LM i dobrze, że odpali.

Stronniczość sędziego wkurzała mocno i bez video powtórek naprawdę czasami się odechciewa oglądać, gdy bardzo ważne mecze są wypaczane przez błędy sędziowskie.
A sędziowie też mają przedupcone, bo piłkarze mają praktycznie przyzwolenie na symulowanie. Co taki Suarez miał do stracenia, skoro to były ostatnie minuty a trzeba było jeszcze dwóch bramek. Nawet jakby dostał drugie żółtko to hói z tym. Zawieszenie na jeden kolejny mecz w LM, olaboga wielkie mi mecyje.
Powinno być coś takiego jak w bodajże NBA (nie oglądam, ale słyszałem, że tak jest), że po meczu spotkanie jest oceniane i jak ktoś oszukiwał, grał nieczysto itd. to jest karany i spoko.
No i ponownie, te video powtórki są konieczne, w każdym aspekcie piłka poszła do przodu, oprócz sędziowania.

Tak ogólnie, to akurat w tym meczu marność PSG przebiła zachowanie piłkarzy Barcy, więc nawet nie mam jakiegoś bólu dupy, a nawet się cieszę, że PSG odpadło, bo są hóiowi.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
x1
 
Mefju
Co tam? Jakieś typy na finał LM?
 
Gri
A no bardzo bym chciał by Juve wygrało :D

Strzelam, że Ty Mefju też, nawet bardziej, z tego co pamiętam ;D

Nie chciałbym by przerwano tę zasadę, że żadna drużyna nie obroniła Ligi Mistrzów. Po za tym Buffon by miał LM, a Buffona wszyscy lubią!

Także ten, Forza Juventus, czy co to tam mówią fani Juve ;D

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Fioletix
Też jestem za Juve, należy im się. Swoją drogą ciekawe, czy Buffon zdobędzie złotą piłkę jak Juve wygra. ^^ Typuję 2:1 dla Juventusu. Real mocny ale Juve zawsze miało na nich sposób.
Polska na 10 miejscu w rankingu FIFA! Patrząc na to jakich mamy przeciwników w eliminacjach możemy wygrać prawie wszystkie mecze a wtedy uciułamy dużo pkt i możemy oscylować coś koło 5 miejsca a to oznacza, że będziemy w pierwszym koszyku na MŚ 2018. Oczywiście jeśli awansujemy. :D
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Dark SoR
Forza Juve!
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Mefju
Praktycznie każdy poza kibicami Realu trzyma kciuki za Juve :D. Ja jako fan tego klubu od dzieciaka czekam na tę wygraną Ligę Mistrzów i czekam, fajnie by było gdyby wreszcie się udało, zwłaszcza że to byłoby piękne ukoronowanie kariery chyba najlepszego moim zdaniem bramkarza w historii. Problem w tym, że sam raczej w to za bardzo nie wierzę i traktowałbym to jako zajebiście miłą niespodziankę. Real to jednak najmocniejsza kadrowo ekipa na świecie, miażdżą Juve zwłaszcza patrząc na ławkę (pierwsze jedenastki w miarę równe, ale też z przewagą Realu). Ewentualna dogrywka to praktycznie pewna wygrana Realu. Juve jeżeli przewidywane składy się sprawdzą będzie mogło w ofensywie postraszyć tylko wejściem Cuadrado, który i tak nie robi szału przy rezerwowych rywali. Juventus nie może dać strzelić Realowi bramki jako pierwszemu, bo to będzie praktycznie koniec szans znając ekipę Zidane'a i to jak grają kontrami.

Będzie mega ciężko, ale i tak szanse wydają się trochę większe niż dwa lata temu w finale z Barceloną. Mimo to jedyna rzecz jaka przemawia za Juventusem to to, że nikt nie obronił LM. No ale kto jak nie Real, nie ma większych ekspertów w kolekcjonowaniu Pucharów Europy od nich. Chyba 5 wygranych finałów z rzędu, a ostatnia porażka w finale na początku lat 80. Dla porównania Juve 4 przejebane finały z rzędu, 6 ogólnie w historii przy dwóch wygranych. Najwięksi finałowi frajerzy, których największa gwiazda (Higuain) jest największym finałowym frajerem jeśli chodzi o zawodników. Gość ma coś z psychą, bo skill ma niesamowity, oby się przełamał, bo już dość wielkich meczów, w których zawiódł. Mój typ Juve 1-3 Real, ale zasiądę przed TV z nadzieją na niespodziankę. Dodam, że kluby te grały już ze sobą w finale w 1998 i Real wygrał 1-0 po bramce ze spalonego. Coś się Juventusowi zatem należy od losu.

Na pewno nie dam rady tego oglądać na trzeźwo :D


Co do rankingu fajna sprawa, ponoć jak wygramy z Rumunią to co najmniej 7 miejsce, a gdyby wytrzymać minimum na takim do losowania MŚ to mamy 1. koszyk. Byłoby pięknie.
Edytowane przez Mefju dnia 03-06-2017 09:04:31
 
Fioletix
Dzisiaj meczydło! Nie wiem czemu ale obawiam się tego meczu z Rumunią. Polacy mogą do tego meczu podejść tak samo nonszalancko jak z Kazachstanem. Wtedy byli tuż po występie na euro i myśleli że jak doszli do najlepszej ósemki to mecz sam się wygra. Teraz mają dobrą passę i dużą przewagę i tak samo mogą zlekceważyć Rumunię która gra o wszystko.
Mam nadzieję że Polska wygra ale podejrzewam że Rumunia wyciągnęła wnioski z poprzedniego starcia i będzie grała bardziej defensywnie. Ale ponoć w kadrze Rumunii patologia się dzieje, co chwila jakieś braki kadrowe lub zła atmosfera, więc może nie zagrożą naszym orłom.
A no i fajnie jakby teraz Kazachstan zatrzymał Danię ^^

PS. Co wczoraj ze Szwecją Lloris odwalił to ja nie mam pytań :D Ale ciekawie chociaż w ich grupie będzie jak teraz Francja przerżnęła.
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
grkz
polacy wygrali i czego ty sie boisz fiol, rzenada cnie
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
 
http://google.pl
Fioletix
Ale baty od Danii :D:D:D Wiedziałem, że Polska może przegrać ale 4:0 to pogrom. Szkoda, pierwszy koszyk na mś nam ucieka (bo myślę że i tak awansujemy). Najgorszy jest nie wynik ale sama gra i brak sytuacji ze strony Polski. Teraz można pokisnąć z januszy którzy teraz nagle zaczną hejtować Polskę że dostali bęcki od drużyny z trzeciej dziesiątki rankingu. :D Ale jak to mądrze Hajto powiedział, lepiej przegrać raz wysoko niż np 3 razy 0:1.
Z Kazachstanem będzie idealna okazja by odbudować mentalność i liczę na wysokie zwycięstwo w poniedziałek.
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018