Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Minecraft
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Gry
 Drukuj temat
Minecraft
Capricorn
Witam. Tak się ostatnio zastanawiałem ile osób że sceny, gra w Minecrafta. Zatem stwierdziłem że zrobię listę.
Proszę więc wszystkich fanów na scenie o wypowiedzenie się, a także pochwalenie swoimi ulubionymi dziełami ;)
 
hari
Grałem sobie niedawno, ale teraz mam przerwe, póki co czekam na Optifine (taki mod żeby płynniej chodził, bo na moim NETbooku to ciężko o płynność :P) pod 1.2. Czekam też bardzo na wprowadzenie zadań i NPC, to dopiero będzie zajebiste :) ale jeszcze raczej nie wejdzie za szybko.
Edytowane przez hari dnia 07-03-2012 21:01:19
 
Rybkon
Ja grałem jeszcze niedawno dosyć często w minecrafta, ale od czasu kiedy przeniosłem się na laptopa nie jest to możliwe, bo po prostu na nim nie działa ; P
Mogę się jednak pochwalić miastem które robiłem razem z paroma znajomymi ze Zgromadzenia:
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
2Fast
Ja sobie pogrywam ; P Zacna gra.
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Bukorl
Ja grałem w Minecrafta już kilka razy (tzn. z przerwami, a po powrocie się aktualizowało i już się grało wtedy na nowszej wersji). Przeważnie z kumplem, bo to on mi pokazał tę grę. Mieliśmy swój własny serwer (nawet kilka - najpierw ja stawiałem, a ostatnio on postawił, ale na tym jego serwerze, to tylko kilka razy graliśmy, bo już matura, studia itp.). Także mam spore "doświadczenie". We dwóch robimy/robiliśmy różne rzeczy. Najdalej udało nam się dojść do postawienia dość sporego zamku (ze zwykłego kamienia). Nie graliśmy jednak nigdy na żadnych modach ani kodach. Choć serwer był nasz, nigdy nie posuwaliśmy się do przyzywania sobie komendą itemów w celu przyśpieszenia rozgrywki. Zawsze zaczynaliśmy od zbudowania "chaty" z ziemi, a potem stopniowo się to rozbudowywało. On przeważnie zajmował się budowaniem i kopaniem, a ja zbieractwem, polowaniem na zwierzęta, wycinaniem drzew (żeby było miejsce na budowle) oraz ogarnianiem domu (itemy w skrzyniach itp.).

 
Son Koczko
W takie gówna gracie, a potem taki słaby skill w lfie.
Argggh motherfuckers!
 
Bukorl
Koczko napisał/a:
W takie gówna gracie, a potem taki słaby skill w lfie.

Sam jesteś gówniany, panie Koczko ;p. Minecraft rozwija wyobraźnię. To jest człowieku gra o przetrwanie! Jesteś pozostawiony w środku lasu lub na jakiejś równinie i sobie radźsam, bez niczego, jedynie z własnymi gołymi rękami... No, także Ty mi tu nie ten :P.

 
Riki
Koczko no tak lepiej siedzieć pół dnia i liczyć do tysiąca tak jak ty to robiłeś albo "x czy y"
 
Hubi
MC teraz jest gównem i tyle w temacie. Kiedyś był dużo lepszy.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018