Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ostatnio oglądałem/am...
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Filmy
 Drukuj temat
Ostatnio oglądałem/am...
Gad
Nie przesadzaj. Film jest generalnie spoko i można się pośmiać, ale widziałem lepsze filmy :D.
Edytowane przez Gad dnia 19-03-2012 17:54:15
 
brejnless
http://w261.wrzuta.pl/audio/5BH0NGhKWen/wsciekle_piesci_weza_-_paparaparararira

strescilem caly film. Tylko ta nutka z filmu wsumie dobra ; d Tak to suchawo troche
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Gad
Jeżeli ktoś ma oglądać Death Race to lepiej niech tego nie włącza. Bezsensowna napierdalanka w samochodach. Fabuła wyjęta z dupy, zero ciekawych dialogów i do tego nudne. Nie polecam serdecznie.
 
Sirrah
American Pie - mimo że film ma 13 lat za każdym razem powala na łopatki. Co wy na to? :D
Per Survival Ad Astra...
 
Gad
Stanowcze, zdecydowanie NIE.
Ten film mnie nie śmieszy. Wg. mnie zrobione dla mas tępo wpatrzonych w ekran amerykanów.

Spotkałem się jednak z różnymi opiniami, choć przyznać muszę, że stanowczo więcej jest tych pozytywnych. Może jestem za sztywny.
Edytowane przez Gad dnia 19-03-2012 18:51:30
 
plef
Nie lubię. Obejrzałem go do końca tylko dlatego, żeby później wystawić bez wyrzutów sumienia ocenę na filmwebie :D
 
Ramper
Gad napisał/a:
Stanowcze, zdecydowanie NIE.
Ten film mnie nie śmieszy. Wg. mnie zrobione dla mas tępo wpatrzonych w ekran amerykanów.

Spotkałem się jednak z różnymi opiniami, choć przyznać muszę, że stanowczo więcej jest tych pozytywnych. Może jestem za sztywny.

Zgadzam siÄ™ w 100%

Co do wściekłych pięści węża to czasem dobre teksty tam polecą, "druga część" nazywa się "Sarnie żniwo"(było wspominane ? ; o)

Sherlock Holmes - pierwsza część jest zaskakująca, natomiast druga już mnie tak nie wciągnęła, sherlock stał się bardziej jakimś comandosem niż detektywem xD
 
brejnless
Sherlock 2 nie dalem rady do konca, wyszlismy z kina.
Sherlock 1 taki meh, nic specialnego. Inaczej sobie Sherlocka i Watsona wyobrazalem.
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Gad
Sherlock - Jako, że uwielbiam Roberta Downeya i jego specyficzne role to film mnie niezwykle urzekł. Na dwójce byłem w kinie i nie ujął mnie jak pierwsza część.
Pierwsza pełna jest zagadek, które Holmes rozwiązuje, a w drugiej to taka bardziej gra akcji. Bardzo podobała mi się końcówka - ta walka z gł. Bossem, ale miałem nadzieję (lol? xD), że Holmes na prawdę umrze, bo to by miało jakiś sens wtedy.

Wśród filmów z jego udziałem polecam jeszcze Iron Mana :D (w zasadzie obie części).
Edytowane przez Gad dnia 20-03-2012 00:00:12
 
2Fast
Czekamy na Avengers i Battleship, panowie.
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Oko
Gad, też lubie Downeya:D. Co prawda Sherlocka nie oglądałem za to Iron man przypadł mi do gustu.

Oglądałem ostatnio ciekawy film z Hugh Jackmanem, Żródło chyba czy coś podobnego. Bardzo fajny film ale troche się gmatwa pod koniec.

W sumie to w tym roku oczekuje na Avengers i na Prometeusza:D
Edytowane przez Oko dnia 20-03-2012 13:13:22
 
http://sorforum.darkbb.com
brejnless
Avengers, naprawde? Tylko ja ogladalem trailer i sie smialem z kostiomow?
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Gad
akurat kostiumy to nieodłączny element komiksów, więc...
Edytowane przez Gad dnia 20-03-2012 23:25:12
 
brejnless
Ale ten captain america wyglada jak reb brown.

http://captain-america.us/gallery/data/media/1/1979_cap_07.jpg

; D


p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
2Fast
Przesadzasz! ;D
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Sirrah
'Gladiator', '300' i odcinki z serii 'Miecz Prawdy'.
Może ktoś lubi ten styl? ;)
Per Survival Ad Astra...
 
Oko
300 ok ale Gladiator nie specjalnie. A co powiecie na Indiane Jonesa:D? Tak mi się jakoś przypomniało i szczerze mówiąc fajnie mi sie to oglądało^^.
 
http://sorforum.darkbb.com
Gri
O.O ! ! !

300 ok ale Gladiator nie specjalnie.


O.O ! ! !

Nigdy w życiu się z tym nie zgodzę. Według mnie Gladiator to zupełnie inna liga niż 300.
300 to w porzÄ…dku film, bardzo przyjemnie siÄ™ oglÄ…da.
Gladiator jak dla mnie to arcydzieło.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Ramper
arcydzieło to supernatural : D
Władca pierścieni, słyszał ktoś o tym ? xDD
Edytowane przez Ramper dnia 21-03-2012 23:11:56
 
Caesar
Jeżeli już jesteśmy przy serialach, to chyba nie widziałem lepszego niż Band of Brothers. Czy tam Kompania Braci jak wolicie.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018