Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Nasze sporty
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Sport
 Drukuj temat
Nasze sporty
2Fast
Zazwyczaj, gdy nie szlajami się z kumplami, czy nie marnujemy sobie życia w instytucjach publicznych, jakimi są szkoły, nie siedzimy w domu czy w pracy, uprawiamy jakiś sport. Czym się zajmujecie, rekreacyjnie bądźbardziej na serio?

Ja Judo trenuję od dłuższego czasu, biorę to całkiem na poważnie.
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
ybnn
2Fast - jak będziesz na śląsku i będzie cieplej to rundkę w parterze walniemy, judoko :D

Ja sobie czasem w basket pogram, kiedyś nawet miałem z Morim i kimś jeszcze jechać na obóz koszykarski razem :P

No i oczywiście pro-wrestling, jak większość zaczynam od backyardu i na razie niestety muszę się do backyardu ograniczyć ;d
Edytowane przez ybnn dnia 24-02-2012 21:26:36
 
Caesar
Jak byłem mały to nakurwiałem Judo, zdobyłem nawet medal srebrny i brązowy na turniejach. W gimnazjum chodziłem na Shootwrestling i Jeet Kune Do. Obecnie mogę Was rozk*rwić. Dziękuję, Dobbranoc.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
plef
Basket? U mnie w klasie nikt nie chce w to grać, niewielu lubi. Sam zresztą nie przepadam za koszem, jakoś nie potrafię docenić tej dyscypliny. ;d
W końcu to sport dla czarnych. ;)

Obecnie jedyny sport jaki uprawiam regularnie to dojazd rowerem do szkoły :P

Zawsze chciałem spróbować hokeja, lecz nigdy nie było okazji, a i na łyżwach nie jeżdżę na zadowalającym poziomie.
Edytowane przez plef dnia 24-02-2012 22:13:25
 
2Fast
JKD w domu trenuję z książek, zajebista sztuka walki. imo, bokser nie ma szans z wyćwiczonym kolesiem - lepsza garda i praca nóg. No ale to nie to samo, jak ćwiczyć z trenerem.
@ybnn - jasne ;) w sumie to jestem na śląsku, ale nie ma opcji żeby nadopiekuńcza babcia mnie puściła :F
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Sirrah
Zróbmy LFową drużynę piłkarską :D
Gra ktoś w tenisa stołowego ?
Per Survival Ad Astra...
 
ybnn
@2Fast - to raczej pewne, że bokser nie ma szans :P Ale jeszcze bardziej pewne jest to, że nikt nie ma szans z koksem w BJJ - polecam walki Royce'a Gracie - wszystkich miażdżył :P
Edytowane przez ybnn dnia 25-02-2012 11:22:01
 
Kordian
Gra ktoś w ręczną tzw. handball ?? zajebiaszczy sport ^^



2013
 
Gad
Brawurowa jazda na rolkach for the win :P.

Ale pograć w kosza, czy w nogę zawsze można :) Śniegi zeszły więc pewnie niedługo znowu będziemy napierdalać :D.
 
Sirrah
Kostka Rubika? Tenis stołowy? Piłka nożna?
Halo ?
Per Survival Ad Astra...
 
Ramper
Siatkówka !! no i szachy xD
 
Kordian
no i piłka ręczna cwaniaczki ^^ tego sportu nie usuniecie ^^

2013
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018