Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Polish Players Mod V2.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » OgÅ‚oszenia
 Drukuj temat
Polish Players Mod V2.
Gad
Witajcie.

Jako, że dawno niczego kreatywnego nie wyprodukowałem i nie mam się czym ostatnio pochwalić postanowiłem wznowić działalność i stworzyć nową wersję PPmoda. Jako, że połowa postaci, które wystąpiły w poprzedniej wersji nie zajmuje się już LF'em porzucam stary projekt i zaczynam wszystko od zera.

Co to jest PPmod?
Little Fighter Polish Players Mod to modyfikacja, która wprowadza do gry postacie utworzone 'na cześć' polskich graczy.

Czym różni się on od innych modów?
Każda postać ma zupełnie nowy wizerunek i umiejętności, które nie są czysto związany z żadną oryginalną postacią z Little Fighter.
Jak te postacie wyglądają, co potrafią i co w nich jest wyjątkowego może zaproponować każdy.

Kto znajdzie siÄ™ w tej modyfikacji?
W zasadzie każdy kto choć trochę się przyłożył do życia polskiej sceny LF'a może znaleźć się w tym pluginie. W pierwszej kolejności realizowane będą przede wszystkim postacie najbardziej znane i najbardziej zasłużone.

Ile postaci znajdzie siÄ™ w PPmodzie?
Tyle, na ile pozwolą mi chęci i czas.

Czy wprowadzasz zmiany tylko w postaciach, czy także w trybach gry, takich jak Stage Mode?
Wprowadzone zostaną niewielkie i niezbyt szokujące 'ulepszenia', które z pewnością będą umilać grę i porządkować wydarzenia w Stage, tak by gracz połapał się o co chodzi.[/b]

Czy postacie typu Bandit, Jack, czy Monk zostanÄ… zastÄ…pione?
Zastąpi się postaci główne - czyli wszystkie te, którymi można grać nie używając kodu (oprócz template) oraz Louisa Exa, Firzena i Juliana, gdyż są to postacie stanowiące silny punkt fabuły oryginalnego LFA. Zamiast tych trzech ostatnich umieści się trzech graczy, którzy wygrali ostatnie OPC.

Czy w modzie pojawiÄ… siÄ™ nowe plansze?
Nie planuję niczego takiego, ale może pojawić się nieznaczna ilość nowych pól bitwy.

Dlaczego wznowiono projekt?
Jak już wspomniałem wyżej chcę coś w końcu stworzyć, bo od dawna egzystuję wśród modderów raczej biernie i tworzę tylko sprity, które nie przeradzają się w postacie, którymi można grać. Mam trochę czasu do poświęcenia na to i powinienem posuwać się do przodu.


Liczę na Wasze wsparcie - nowatorskie sugestie i pomysły, a także kogo kiedy robimy.

POSTĘP PRAC:

MEFJU: 99%
[img]http://i40.tinypic.com/6xydfa.gif[/img] is not a valid Image.



Nie wiem, czy dobrze robię umieszczając ten temat w ogłoszeniach, ale należę w niewielkim stopniu do administracji tego forum, w związku z czym chyba mogę sobie na to pozwolić.

Nigdzie nie jest napisane, że tylko administratorzy mogą dodawać tematy w dziale przeznaczonym do ogłoszeń ;)
Edytowane przez Gad dnia 08-02-2012 19:25:27
 
2Fast
Masz dalej moje spritesheety?
 
Gad
Chyba nie, ale mimo wszystko jestem teraz 'poziom wyżej', więc wszystko bym robił prawie że od nowa.
 
Rybkon
Gadziku, zrób Mefka <3

PS Może ja się na coś przydam? :S
PS2 Gad, a datą też się zajmujesz?
Edytowane przez Rybkon dnia 30-01-2012 16:35:24
 
Gad
Właśnie Mefja pierwszego będę robił, bo mam taki stosunkowo fajny koncept co do niego. Jak zrobię pierwszą klatkę to przedstawię Wam ;D.

Możesz się na coś przydać, ale to później i powiem Ci ocb na gg.

Datę umiem na tyle dobrze, żeby to wszystko zgrać do kupy i żeby było zbalansowane i dało się grać.
 
Hubi
Kiedyś też się bawiłem data i spritami ( to zresztą wiesz ) jak się przydam to napisz;]
 
brejnless
dalem ci wczesniej pomysl na postac, op postac. Zrob taka ; d
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Gad
Dobra, to mamy już mniej-więcej pomysł na brejniego :D.
 
Son Koczko
A ja bedę w tym modzie ? i ybnn zrób jako głównego bosa.
Argggh motherfuckers!
 
Arc
Drogi Gadzie może zrobisz grę na silniku xlfomega ? :)

ps: kurcze już widzę Megatrona i Gri`ego ^^
 
Riki
Koczko napisał/a:
A ja bedę w tym modzie ? i ybnn zrób jako głównego bosa.


hehe. Na końcu Stage'a trzeba rozwalić Banana(zamiast Juliana) :D
 
Hubi
a ja będę ?:D bede budyniem strzelał :O
 
Mefju
Gad napisał/a:
Właśnie Mefja pierwszego będę robił, bo mam taki stosunkowo fajny koncept co do niego. Jak zrobię pierwszą klatkę to przedstawię Wam ;D.


Haha, mi mógłbyś przedstawić go tak bardziej prywatnie :D
 
Pendzik
Pamiętam, w pierwszej części miał być Dark na odkurzaczu, ale nie dokończyłeś... a szkoda ^^ dla Darka musi być coś specjalnego :D

.
 
Gad
Silnik xlfomega to przecież ten sam silnik co lf2. Lawl.

Postaram się to wszystko zrobić tak, żeby wyglądało bardziej efektownie, niż w lf2.

Mefju
[img]http://i43.tinypic.com/4ftvsx.png[/img] is not a valid Image.
Pół fighter - pół caster.
Edytowane przez Gad dnia 30-01-2012 21:09:32
 
Arc
właściwie to chyba źle się wyraziłem :D chodziło mi aby postacie były równie wytrzymałe jak tam lub aby miały więcej życia aby rozgrywka była ciekawa :)

japierdziele ale koks z Mefja wyszedł :D
kurcze a te zagniecenia na spodniach i zarysy klaty no fenomen :)
 
Rybkon
Mefciu, to Ty? : O No nie powiem, cudnie Ci Mef wyszedł, Gadziku ^^'
 
Hubi
Mefju wyszedł że się tak wyrażę Zajebiście , brawo Gad x]
 
2Fast
Zacnie, zacnie.
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Gad
Większa część podstawowych klatek Mefia już w zasadzie zrobiona. Prawdpodobnie dzisiaj go skończę.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018