Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Louis
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
Louis
bleeq
Gdyby zdjąć ograniczenie to faktycznie, kilka osób przestawiła by się na Louisa. Fakt.
Louisa Exa da się pokonać. Fakt.

Ale pamiętając o tym, że LouisEx jest bardzo szybki trzeba zwrócić uwagę na to, że można się w niego zamienić tylko gdy ma się poniżej 33% życia. A jak się ma mało życia to zaczyna się uciekać oraz unikać sytuacji, w których się traci życie. Mając do dyspozycji LouisaExa stawałoby się praktycznie nie do trafienia.

Postawcie się w takiej sytuacji: macie prawie full hp, skopaliście Louisa, który zamienia się w Exa. Teoretycznie zaraz powinniście go zabić i zakończyć walkę. A tu przeciwnik zaczyna uciekać, robiąc tylko szarżę z biegu i pięści z rozbiegu. PP nie możecie mu zarzucić bo atakuje, ale wy praktycznie ma macie jak zadać mu obrażeń. W końcu wpadniecie w Phoenix Palm, które też zrobi z bezpiecznej odległości i po was. Wygrana walka staje się przegraną, w dodatku zaczynasz się irytować, bo nie dało się oponenta jak trafić.

Fajnie? Niefajnie.
 
Litmash
No to może go ulepszyć.:D
 
As098
Przemiana Louisa no pomysł nie jest zły.
Ale jestem za tym żeby podczas walk Louis Ex nie mógł używać odepchnięcia bo przy jego szybkości zbyt trudno byłoby go dopaść.
Ograniczanie odepchnięć nie ma zbytnio sensu bo można się pomylić.
 
Walsemore
Wg mnie transformacja w Exa powinna być dozwolona. Poprzednie głosy dyskusji mają rację, ale chciałbym spróbować zobaczyć, jak by to faktycznie się ułożyło.
Można np dodać ograniczenie, że nie można puszczać serii odepchnięć. PP zresztą też się tu odzywa.
Bo tak to Louisem nikt nie gra :< a to najbardziej lujowa postać.
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Dark SoR
jestem za EX-em.

Blq - Ex jest do trafienia wystarczy myśleć. poza tym jak ktoś gra PP Exem to od kopa to widać ... i werdykt przy repie jest prosty. a jak ktoś sobie nie może poradzić z Exem z resztką życia to ma problem ... tzn że ma lujowego skilla :) POPIERAM EX-a aby był dozwolony !

i jeszcze jedno luj ci z Exa jak się nie umie nim grać ani ustawić
Edytowane przez Dark SoR dnia 12-12-2014 18:08:16
 
Ninja
Ja też, popieram Asa, bez odepchnięć i LudwikExtra powinien być dozwolony
 
Ananasik
Lubię grać Louisem i uważam go za rzeczywiście PRAWIE równą pozostałym postaciom. Jak dla mnie przemiana w Exa jak mass mniej niż 40% HP, a Exem wszystko poza "dmuchaniem xD" dozwolone ;p Już się nie mogę doczekać! ^^
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018