Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Louis
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
Louis
Rybkon
Co o nim sądzicie? Ostatnimi czasy zauważam, że nikt nie lubi grać ani nim, ani przeciw niemu. Jak to z nim, według Was jest? I jeszcze, jak myślicie, dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie do gry przemianę w Louisa Ex'a? Czekam na Wasze opinie ;)
 
Mefju
Ja lubię grać nim, jednak nie umiem :<. Praktycznie żadną postacią poza Henrym i Rudolfem nie gram większej kaszany :D. A co do przemiany w Exa - ok! Tylko odpowiedno go ograniczyć i na przemianę zezwolić np. wtedy, gdy przeciwnik ma 80% hp. Byłoby fajnie.
 
Ramper
Jak już banan chyba wspomniał, że gdzieś tam można się przemieniać tylko wtedy gdy przeciwnikowi z wary krew nie leci o.o I jedno "odepchnięcie"naraz czy coś takiego hmmm
 
Capricorn
No LouisEx ma ten karabinek uderzeń na odległość ^^ można by to ograniczyć, jestem za wprowadzeniem
 
Oko
A ja jestem na nie:D Louis sam w sobie jest wg mnie średni chociaż idzie nim powalczyć. Natomiast nawet bardzo ograniczony LouisEX jest i tak bardzo mocny, weźcie pod uwage to że biegając zabiera HP, ma szybkie ataki, sam jest szybki na dodatek z dużą łatwością blokuje dużą ilość komb.
 
http://sorforum.darkbb.com
Rybkon
Właściwie Louis jest postacią dosyć słabą moim zdaniem, gdyby ją porównać z np. takim Deep'em. On zrobi jedną "szarżę" i już prawie połowy hp nie ma. A Louis nie dość, że ataki ma słabe, to jeszcze mało dynamiczne, wiecie o co chodzi- Deep może wybić, Davis zrobi DP, wszyscy w miarę szybko biją. Choć jest pewien plus- zbroja, która dobrze wykorzystana, może się przyczynić do zwycięstwa. Bo, nie ma co ukrywać, Luisem gra się znacznie odmiennie. Nie można naparzać, bić szybko przeciwnika, bo i tak to on Ciebie "rozkiwa". Moim zdaniem, przy walce tą postacią trzeba zachować znaczny spokój i umieć w odpowiednim momencie odpowiednio zareagować; inaczej na nic zbroja.
Jest trudny do opanowania, bez wątpienia. Ale mimo wszystko do opanowania, chociaż mi się to (jeszcze ;*) nie udało : )
Przemiana w Louisa Ex'a... Sam nie wiem. To już zupełnie inna postać, inny styl walki... Czy to jakoś wspomogłoby Louisa? I tak zapewne nikt by nim nie grał.. ; ) A może właśnie za bardzo wspomogłoby delikwenta?
Ja bym był za "ulepszeniem" zwyczajnego Louisa, chociaż zdaję sobie sprawę, że to raczej bez sensu. Wypuścić nową wersję tylko po to, żeby Louisem lepiej się grało? Nie do pomyślenia :<
 
Ramper
Rybkonie dobrego louisa nie widziałeś xD
 
Gri
Kiedyś Worm grał Louisem przez jakiś czas. W sumie podstawą było to, że miał obczajone kiedy zbroja zablokuje na pewno cios, a kiedy nie no i to wykorzystywał.

A oprócz tego on po prostu dobrze grał : D Większość klanówek wtedy Louisem grał ; D

Przemiana w Louisa Exa to potężna zdolność. Zwłaszcza, gdy przeciwnik ma mniej niż połowę hp.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Rybkon
Ramper- Masz rację, nie spotkałem jeszcze gracza, który dobrze grałby Louis'em xD

No tak, zbroja nie blokuje przy atakowaniu, lÄ…dowaniu i chyba hamowaniu.
Edytowane przez Rybkon dnia 25-01-2012 14:01:23
 
2Fast
Kocham tą postać!
Rybkon, chciałbyś zagrać? ;)
 
Sbagers
nie lubię tej postaci. nawet jak gram z kimś 4fun radnonami to przełączam dalej byle nią nie grać. nie dlatego że nie umiem, ale dlatego że po prostu mnie wkurza. jakieś głupie przyjmowanie ciosów na zbroje i jeszcze brak normalnego skoku tylko jakiś zielonu punch, który nigdy nie wiadomo gdzie poleci -_- najmniej udana postać w elefie według mnie

 
Rybkon
Sbagers, moim zdaniem sęk właśnie w tym, że nie umiesz nią grać, dlatego tak napisałeś o.o

Dzięki Bananowi ujrzałem dobrego Louisa... *facepalm*
 
Sbagers
nie, johnem też gram tak sobie a go lubię. ponadto louis nie ma combosów ( no może 1).

louis ssie

 
Hubi
Loius jest dobrą postacią jeżeli umie się nim grać. Pamiętam za czasów BF gdy walczyłem do CW z Roxim , wybrał Loiusa a przez 5 walk nawet mu HP nie zabrałem.
 
Danken
Louis? Niewierni! Ja rozumiem że tej postaci można nie znosić, bo gra się przeciw niej po prostu koszmarnie. Ale żeby grać nim... no sami widzicie, taki Worm ogarniał grę Louisem. I Van troszkę się starał, widziałem. Więc dosyć niełatwa to sprawa, widocznie.

Niewierni, po raz kolejny NIE! Louis ma comba, tylko że... gra się nim inaczej ;)

Ale co ja tam wiem :P
"Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich.
Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie."


Friedrich Nietzsche
 
ybnn
Com>Van jeśli chodzi o Louisa imo

Ktoś kto jest dobry, może każdą postacią zniszczyć każdego z nas grającego swoją najlepszą postacią, więc dodaję od siebie jeszcze raz, że spekulowanie na temat : która postać jest słaba, a która dobra nie ma sensu. Powinniśmy raczej pisać : która postać jest bardziej ograniczona, która mniej (zamiast mocna/słaba), oraz którą postacią kto jak potrafi grać, bo to od tego zależy.
 
Gad
Nie lubię go, bo jest wolny, ma mało combosów, które można wykorzystać w walce, ciężko mi trafić z dash_attacku (nie gram nim za dużo więc do końca nie ogarniam), bez many nie można robić run ani dash attacku,...
 
Fioletix
Ludzie, co Wy na to, żeby zdjąć ograniczenie zamiany w Louisa Ex'a? Nie taki diabeł straszny jak go malują :P Ograniczenia byście mu dali i byłoby git. LouisEx zadaje duży damage swoją włócznią, jest w kutas szybki, ale ma mało życia. Najbardziej zabójcze u Louisa jest Phoenix Palm. Każdy ogar wie, że wystarczy wystrzelać całą manę (nawet nie całą) żeby urwać pół hp przeciwnikowi. Proponowałbym w takim wypadku dać ograniczenie, że można zrobić 2 razy z rzędu Phoenix Palma. (czyli d>2x max) Co o tym sądzicie?
Swoją drogą jakby tak zdjął to ograniczenie, to może więcej nowych by bardziej się interesowało turniejami. Co o tym sądzicie?

FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Litmash
Uwolnić ograniczenia z Louisa ,albo go wykoksić jestem za tym ,bo to moja ulubiona postać :D z legalnych ,ale przez to że nie jest najmocniejszy w turniejach gram freezem.
 
Pryxemek
Myślę, że dobrze by było włączyć Louisa EX do turniejów ale trzeba by było ograniczyć mu combosy :)
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018