Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ponowne wykluczenie Henry'ego i Rudolfa z regulaminu
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Zasady gry LF PC
 Drukuj temat
Ponowne wykluczenie Henry'ego i Rudolfa z regulaminu
Sirrah
Skończmy już tą dyskusję, wiadomo że ciężko o to aby kogoś przekonać do swojego zdania.

Kiedy koniec głosowania ?
Per Survival Ad Astra...
 
Michaello
Sirrah napisał/a:
Kiedy koniec głosowania ?


Krencik pisał, że w niedzielę. Czytaj :)

Po ostatniej aktualizacji wyniki głosowania wyglądają tak :

Za tym, aby Rudolf i Henry pozostali w regulaminie sÄ… :

- Koczko
- Caesar
- Gad
- Rybkon
- Alhdaron
- Under Fioletix
- Sirrah
- yBanan
- Pendzik
- Capricorn
- Frecel
- Sbagers
- Plef
- Megatron
- Mientus
- brejnless
- Kozi

Za tym, aby wydalić z regulaminu postacie strzelające są :

- Mefju
- Oko
- Deiv (Skillfull)
- Krencik
- Ramper
- Gri-Gri
- Dark
- BleeQ
- Monker
- Budyn
- Cord
- Riki
- Arczek
- Kefas (Vash)
- GoTen
- Slizgu
- Michaello
- Darkappo
- BZq

17:19
Edytowane przez Michaello dnia 25-01-2012 17:30:24
 
http://www.lf2.lt.pl
Mefju
Proszę przyhamować trochę w tej dyskusji, panowie. Pendzik, Riki i yBanan zostają ukarani ostrzeżeniem, niech to będzie nauczka nie tylko dla nich, ale także dla pozostałych.
 
ybnn
Jeszcze jedno i będę pierwszym w historii 2 razy zbanowanym użytkownikiem !angry (tak?)

Na pewno. Rzekłbym nawet, że już teraz. Chyba nie muszę mówić za co ;d
Edytowane przez Mefju dnia 19-01-2012 19:02:39
 
Dark SoR
No Pendzik pewnie werbuje ludzi żeby byli anty tak że przegrywam w głosowaniu, nie podoba mi się twoja postawa w stosunku do Rikiego ale nie w tym temat nie chcę z tobą wykłócać ani z nikim innym, wiec odpuść z wyciąganiem starych brudów. Oj ja robię afery zawsze bo zrobiłem temat komu się podoba tak jak jest a komu nie , jak by temat zaczął ktoś inny to by nie było takiego pierdoleni* Dark ........... Dark......... Dark....... aha też was lubię . Tak grałem ta byle wygrać tak jestem chu*em :D:D nooo hahahah.

Tak wkurwi* mnie Rudy i Henry bo mi się źle gra przeciw i pierdol* nie będę pisał argumentów na tak prostą sprawę jak sranie rano w kiblu , jestem cham i prostak i do tego jestem ograniczony bo chce wyjeba* te dwie chujow* postacie z regulaminu.
Edytowane przez Dark SoR dnia 19-01-2012 21:37:51
 
Pendzik
Na forum nie wolno przeklinać, a Dark używa ich aż nadto, daje jedną gwiazdkę i co, nie będzie nawet ostrzeżenia? Widzę, że pod moją nieobecność Dark wciąż nie rozwija się umysłowo, choć jest ode mnie wiele starszy(Bez urazy Dark). To co napisał nie jest ani zabawne, ani żenujące. To przykre, że osoba w jego wieku wypowiada się w ten sposób i nie jest w stanie obronić swojego zdania. Powinniśmy brać pod uwagę głosy poparte argumentami...

Jakby temat założył kto inny drogi Darku - wykłócałbym się tak samo. Po prostu Twoje posty najbardziej rzucają się w oczy - nie masz argumentów. Chcesz wyrzucić te postacie tylko dlatego, że nie dajesz sobie rady i Cię irytują. To ma być poważny powód?

@Krencik
Napisałem "jakiś" po tym, jak zdążył mnie zdenerwować - nie czepiaj się. Zwróć uwagę, że w pierwszym poście jestem kulturalny i wcale się nie wywyższałem - powiedziałem mu twardo, że mam gdzieś jego zdanie, bo nie ma tu żadnego stażu. Spójrzmy prawdzie prosto w oczy. Sam postaw sobie takie pytanie: Co może wiedzieć taka osoba o tym regulaminie? Myślę, że po takim czasie gry nie wie zbyt dużo. Z resztą nie rozumiem Twojego udziału w tej dyskusji, przecież nie grasz i w najbliższym czasie nie zamierzać wznawiać gry w LF'a. Głosując wtrącasz się w sferę graczy. Skoro my gramy, my decydujmy na jakich zasadach chcemy to robić. Uważam, że Twój głos w tej dyskusji jest zbędny.

.
 
Dark SoR
Słuchaj ty się za siłę chcesz ze mną wykłócać ...

Ja jestem sfrustrowany osobami twojego pokroju czyli mędrkami którzy zawszę chcą udowodnić że ich racja jest lepsza.

Czy jesteś tak ograniczony że nie rozumiesz mojej ironii ??

Czy moje prostolinijne posty są wyznacznikiem mojej inteligencji ?? skoro tak uważasz to chyba z tobą jest coś nie tak stary ( chcesz pogadać mądrze ze mną zapraszam na gg ale wiem że i tak nie napiszesz jako pierwszy bo dawno temu uległeś manipulacji stereotypu Darka )

Śmieszne jest to że w tak prostej sprawie żeby coś osiągnąć trzeba przegadać inteligentnie chordę ludzi którzy z każdym postem chcą nakarmić swoje ego ... dlatego myśl dalej Pendzik że jestem prostakiem i idiotą i szukaj sobie argumentów by dalej wykłócać się z parafią , żenada :D ja odbijam bo nawet podając dogmaty a nie argumenty i tak nic tu nie wskóram pokój zawistny narodzie.
 
Krencik
Pendzik - owszem nie gram, ale co z tego. Kiedyś grałem, mogę przecież osądzić, prawda? Tak się składa, że ja jeszcze na scenie chyba mogę mieć coś do powiedzenia... Chyba nie robię nic złego? Poza tym - przeczytaj sobie mój pierwszy post w tym temacie, tam także wyjaśniłem mój głos.

Poza tym - nie wiem dlaczego Riki ma mieć mniej do powiedzenia w tej sprawie. Nie zaczął grać tydzień temu, brał udział w OPPL. Zdążył Cię on zdenerwować mówisz? Czyli tyle wystarczy, by określać osobę wyrazem "jakiś", jakby patrzyło się na niego z góry.

Ja chcę tylko, by gracz graczowi był równy. Po co te mocne słowa niekiedy w tych kłótniach?

Pozdro.
Edytowane przez Krencik dnia 20-01-2012 14:38:17
 
Riki
"Na forum nie wolno przeklinać, a Dark używa ich aż nadto, daje jedną gwiazdkę i co, nie będzie nawet ostrzeżenia?"

Nice Story Bro ;)

"No kurwa jeszcze jakiś Riki będzie mnie hejtował getlost Napisałem 2-3 miesiące, więc w czym szukasz problemu? Kogo obchodzi ile lat grałeś online, a ile z mamą w domu? Mam to w dupie, to nic nie znaczy, tam chyba nie grałeś regulaminowo getlost Czy ktoś powiedział, że masz nie grać? Graj sobie ile ci się podoba, to też mam w dupie. A jak wybory do Sejmu wygrane byłyby jednym lub dwoma głosami, to też byłyby nieuczciwe? Twój tok rozumowania jest wręcz zajebisty. Ankieta to ankieta, poprzednio większość głosów była na tak, więc nie widzę powodu by teraźniejsza ankieta w ogóle istniała getlost"

NA PW

"Przestań kurwa pisać nie na temat gnoju, bo już mnie irytujesz. Chuj mnie obchodzi jakiś Juliusz Cezar żyjący wieki temu, obchodzi mnie to że napisałem do ciebie chuju z szacunkiem, a ty do mnie z mordą. Tak nie będzie, mogłeś odpisać równie grzecznie. Dobrze byłoby jakbyś napisał w ogóle na temat. Więc proszę cię, zamknij ten ryj i nie udzielaj się jeżeli nie wnosisz nic do tematu."

Nie ma ost.? Żądam ost. za pw, bo za to pierwsze chyba dostał :)

@Pendzik Trzeba mieć staż, żeby wyrazić zdanie? Okej mistrzu ^^
@Krencik dokładnie wrócił Pendzik i od razu wyzywa mnie "jakiś". Nie wiesz jak gram, nawet nie wiem czy grasz w lf2 teraz w klanie i w ogóle, wyzywając mnie tak i mówiąc, że rodzice nie nauczyli mnie szacunku jest chore (sad but True)
Edytowane przez Riki dnia 21-01-2012 11:43:57
 
brejnless
ymmm, tez zapostuje w tym epickim temacie.

"pewnie nawet nie wiesz kto to pedzik"

Ja nie wiem. Kto to? Czy kiedykolwiek ktorys z was zaslozyl na bycie "kims" ? Naprawde watpie.
Umrzyjcie polaczki.
Edytowane przez brejnless dnia 21-01-2012 10:35:37
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Krencik
Przypominam! Dziś ostatni dzień głosowania!
 
Arczek
Jestem za tym aby wykluczyć Henry'ego i Rudolfa.
 
Krencik
Okej, ostatnia szansa na oddanie głosu! Tylko kurcze, wynik 14:13 i tak jest mocno kontrowersyjny... Co by nie zrobić, prawie połowa będzie niezadowolona.

No nic, kto jeszcze nie zagłosował, niech się spieszy!
Edytowane przez Krencik dnia 22-01-2012 18:00:59
 
Krencik
Dobra, zastała podjęta decyzja o tym, że ankieta będzie przedłużona do przyszłej soboty, głównie z powodu mocno niejasnego wyniku. Możecie to krytykować, ale wynik 14:13, podczas gdy wszyscy gracze na scenie się nie wypowiedzieli, jest mocno kontrowersyjny, prawie połowa wyszłaby mocno niezadowolona. Innymi słowy - demokracja zaprowadziła nas donikąd, ale cóż, teraz tego się nie zmieni.

Pragnę poprosić w imieniu administracji wszystkich liderów klanów o to, by napisali w tej sprawie do swoich podopiecznych. Niech każdy się na ten temat wypowie.
 
Kefas
Jestem za tym żeby wyklczyć Henrego i Rudolfa
(Jakby co jestem Vash z SoR)
 
Megatron
Niech zostanÄ….
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
GoTen
Nie chcę uganiać się za tymi farfoclami, jestem na nie.
 
Mientus
Jestem za ;) niech będą
Edytowane przez Mientus dnia 22-01-2012 20:06:08
 
Ramper
Ktoś chyba nie zrozumiał Mientusa i Gotena, albo pomylił się wpisując ich xD
Goten nie chce ich ganiać czyli jest przeciw tym postaciom, a Mientus mówiąc "niech będą" ma raczej na myśli, żeby zostały :D albo ktoś przez przypadek pomylił się wpisując nicki :)

Pewnie pomyłka ze strony Michaello. Mam nadzieję, że się nie obrazi za to, że mu to poprawiłem.

Edytowane przez Ramper dnia 22-01-2012 20:47:43
 
brejnless
tez jestem za tym zeby zostaly
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018