Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ponowne wykluczenie Henry'ego i Rudolfa z regulaminu
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Zasady gry LF PC
 Drukuj temat
Ponowne wykluczenie Henry'ego i Rudolfa z regulaminu
Riki
9:13, Dziękuje dobranoc ;)
Nie lubię grać nimi i przeciwko nim, a proszę mi tego nie wypominać :P W lf2cup macie postacie wprowadzone i innych tego typu turniejach.

edit: No Å‚adnie setny post :D
Edytowane przez Riki dnia 18-01-2012 20:47:39
 
ybnn
Mam nadzieję, że doczekam się chociaż jednej dobrze uzasadnionej odpowiedzi i ktoś będzie w stanie obronić swoje zdanie..
 
Cord
Rudolf i Henry... nie uciekają, tzn. nie tak, że z jednego końca mapy na drugi i z powrotem. Uciekają od walki wręcz. Nie ma jak im szczelić uber kombosa, bo nie ma jak sprawić, żeby się kiwali. Pozostaje czekanie niczym uzależniony od coli narkoman na zmutowanego aligatora z nadpobudliwością. Siądzie ten kop w dupę czy nie? Kurde, nie siadł. Ding ding ding, trzy gwiazdki poszły i się gibasz jak ludzie z castingu do teledysku Lejdi Gagi. Rudolf i Henry nie mają jak się tłuc wręcz. To pieprzy większość comb, które są przecież esencją eLeFa. Główną siłą ofensywną oldskólowca pozostaje wykonywanie jednociosowych ataków zabierających przeciwnikowi 10% hp.
 
Deiv
Odbyłem już z Tobą Bartusiu krótką dyskusję na gg na ten temat, więc może mi tutaj już odpuścisz? :D
 
Caesar
Cord napisał/a:
Rudolf i Henry... nie uciekają, tzn. nie tak, że z jednego końca mapy na drugi i z powrotem. Uciekają od walki wręcz. Nie ma jak im szczelić uber kombosa, bo nie ma jak sprawić, żeby się kiwali. Pozostaje czekanie niczym uzależniony od coli narkoman na zmutowanego aligatora z nadpobudliwością. Siądzie ten kop w dupę czy nie? Kurde, nie siadł. Ding ding ding, trzy gwiazdki poszły i się gibasz jak ludzie z castingu do teledysku Lejdi Gagi. Rudolf i Henry nie mają jak się tłuc wręcz. To pieprzy większość comb, które są przecież esencją eLeFa. Główną siłą ofensywną oldskólowca pozostaje wykonywanie jednociosowych ataków zabierających przeciwnikowi 10% hp.


Wydaje mi się, że w życiu w LF nie grałeś. Jak to nie da się sprawić, by się kiwali?


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Cord
getlost Przeciwnik ci na to nie pozwoli. Bo po co? Mogę siekać z dystansu, na co mam podchodzić do tego brutala, tej świni morderczej z krwawymi pięściami! Śmisznie, jedyną postacią której atak z doskoku (łorewa) "ukiwuje" jest... Henry.

 
ybnn
Chyba nigdy nie grałeś z kimś, kto dobrze gra rudolfem lub henrym...
Nie wiem jak henry, ale rudolf wcale nie musi uciekać od walki wręcz, a nawet przeciwnie - w większości przypadków gdy grałem rudolf vs normalna postać, musiałem gonić przeciwnika..
 
Deiv
Miałeś oglądać mecz Krętaczu ! :D No dobra, a ja uczyć, ale jeszcze jem kolację :D

Co to ma do tematu? Kolejne ostrzeżenie.
Edytowane przez Mefju dnia 19-01-2012 19:07:42
 
Gad
Chyba nie grałeś Rudolfem.
Nie da się zabić w miarę ogarniającego przeciwnika rzucając gwiazdkami. Trzeba wpieprzyć się w niego na dashu, czy na biegu, żeby go zbić z ziemi, czy zrobić porządne kombo.
Bardzo często skacze się na przeciwnika, żeby go 'rozkiwać' i wtedy się go łapie za fraki.
Edytowane przez Gad dnia 18-01-2012 21:32:01
 
Riki
ybnn napisał/a:
Mam nadzieję, że doczekam się chociaż jednej dobrze uzasadnionej odpowiedzi i ktoś będzie w stanie obronić swoje zdanie..


a co mało argumentów było co mam wszystkie od nowa pisać czy co? Jak zwykle tylko twoje sie liczą argumenty ;(
 
ybnn
Po prostu mam kontrargument na wszystkie, które tutaj padły.
 
Cord
Nie musi? Czyli ma jakiekolwiek szanse w starciu, gdzie dwie postacie "nachodzą" na siebie? Jedna z góry, druga z dołu? Co zrobi? Skoczy? Zanim się wzniesie, zacznie się kiwać. Podchodzenie gdy się kiwa... właśnie, gdy się KIWA i nic nie może zrobić. Wtedy to dawaj na ring, lołlik w ryj fatality. Ale jak się nie kiwa i może mnie dziabnąć zwykłym biciem rączkami. to nie, trzeba uciec poza zasięg jego niszczycielskich sierpów grozy! Kij, że nie może złożyć najprostszego komba z wybiciem do góry. Jego strata! Mógł wziąć strzelającego. Niech cierpi.
 
Riki
Dobra dam bez argumentu.
Jestem na tak, żeby wywalić Henrego i Rudolfa, czemu? FOR FUN !!
 
Sbagers
Riki napisał/a:
Dobra dam bez argumentu.
Jestem na tak, żeby wywalić Henrego i Rudolfa, czemu? FOR FUN !!


właśnie for fun będzie lepiej gdy te postacie zostaną ;)


nie widzę żadnego powodu, dlaczgo te postacie mają być zbanowane. głosuję by henryk i rudolf pozostali w regulaminie.

 
ybnn
Polecam obejrzenie wszystkim, którzy uważają, że rudolf zawsze ucieka i trzeba go gonić i że rudolfem zawsze gra się pasywnie (oczywiście co to jest pasywność wszyscy wiedzą, dobry przykład w repkach )

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Do czego zmierzam - to nie postać gra, tylko gracz. Nie zabraniajcie gry jakąś postacią (w tym przypadku podstawową) tylko dlatego, że ktoś nie potrafi nim grać i gra nim 'źle', bo wtedy ucierpią inni, którzy grają rozważnie. Poza tym rudolfem nie da się z łatwością wykonać takich ataków jak davisem czy deepem, które zabierają ~240hp i wystarczy kliknąć dwie kombinacje..


 
plef
Tak jak powiedział yBanan, to zależy od gracza czy gra pasywnie, czy nie. Oczywiście Rudolf/Henry do gry pasywnej są bardziej "przystosowani" niż inni, lecz da się nimi grać poprawnie, popatrzcie np. właśnie na yBanana. Trzeba się przyzwyczaić do innego stylu gry tymi postaciami. Co do Rudolfa jestem całkowicie na tak, co do Henryka mam wątpliwości, ale raczej również.
Jestem za tym, żeby Henry i Rudolf zostali.

 
Pendzik
Niektórzy piszą tutaj takie pierdoły, że aż się nie chce tego czytać :D Przypomniało mi się o OPC i tu zajrzałem, jak widać trochę się spóźniłem, bo eliminacje już dawno się zaczęły :P No cóż, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, przynajmniej mogę się wtrącić do tej bezsensownej dyskusji. Ponowne wykluczenie Henry'ego i Rudolfa... Niby z jakiej racji? Bo nie każdy jest w stanie poradzić sobie z tymi postaciami? Przecież to jest nonsens, jeżeli są już wprowadzone to niech tak zostanie! Nie sądzę, żeby te postacie były o tyle lepsze od całej reszty, żeby nie można było nimi grać w tak ważnym turnieju ^^ Nie ograniczajmy gry, jej twórcy dobrze wiedzieli jakie postacie robią jako podstawowe. Na pewno nie były zrobione po to, by zostały zabronione - każdy bohater był tworzony mniej więcej na tym samym poziomie umiejętności. Tak samo zaciętych na zakazanie czegoś ludzi mamy w polskim rządzie i mamy efekty - uparty prokurator może za gram o wiele zdrowszej od alkoholu marihuany usadzić cię na trzy lata. Może kiepski przykład, ale taka jest prawda - upieracie się na tym zabranianiu tylko po to, by inni mieli gorszą, trudniejszą i mniej rozmaitą grę no i przy okazji wam jest łatwiej ;]

Oczywiście ja uważam, że te postacie dalej powinny być "legalne" ;)

Pozdrawiam, Pendzik! :D
 
Riki
Sbagers napisał/a:
Riki napisał/a:
Dobra dam bez argumentu.
Jestem na tak, żeby wywalić Henrego i Rudolfa, czemu? FOR FUN !!


właśnie for fun będzie lepiej gdy te postacie zostaną ;)


nie widzę żadnego powodu, dlaczgo te postacie mają być zbanowane. głosuję by henryk i rudolf pozostali w regulaminie.


Tak tak bieganie za gościem (najszybszymi postaciami lf2 tych podstawowych), a on w tym czasie strzela na całą wysokość HK jest zabawą?
 
Dark SoR
Cord twoje wypowiedzi sÄ… grube :) popieram

Ybnn dla mnie nie ma żadnej przyjemności z polowania na te dwie postacie ( oczywiście pewnie powiesz że ty też nie masz przyjemności z polowania na mnie bo jak już wszyscy wiedzą robie kurewski* PP i amen ) ja np nie jestem osobą opanowaną i
łatwo się denerwuje i jak widzę że muszę spierdala* przed gradem strzał czy gwiazdek i co podchodzę to zaraz się kiwam bo ty szybko
za mnie i trach,patrze na pasek HP wstaje znów podchodzę by zadać atak ... ni chu*a znów się kiwam to dostaje kurwic*.

Jedyna metoda jak wyłapie twoją szarże na garde i contra nic więcej zrobić nie mogę bo mój Depp jest za wolny , czyli przez całą rundę muszę czekać aż dobrze cię z blokuje i zadać wtedy ile się za na siłę obrażeń bo może już 2 raz cię nie złapie w tej rundzie. Super gra po 2 rundach takich z tobą gratuluje ci 5-0 i gram 4fun resztę.

dajmy na to że zarzucę ci PP nie dość się się zwyzywamy jak to z nami jest to jeszcze nic mi nie da rep bo ta administracja z całym szacunkiem dla niej nie wie o co chodzi , ktoś mądrzejszy np CSR powie nie było PP a reszta powie nooo nooo nooo nie było ty Mef nie było nooo Blq nie było nooo to chyba nie było ... dobra chu* nie było noo

a mi się nie chce z wami wykłócać tylko chce wiedzieć czy obadamy ich czy zostają , a wy mnie oczerniajcie dalej że jestem słaby bo robię afere żeby obalić te 2 marne postacie powodzenia :)
Edytowane przez Dark SoR dnia 19-01-2012 10:05:42
 
Pendzik
I co Dark, uważasz że trzeba wykluczyć te postacie, bo ty jesteś mało opanowany i twój Deep jest za wolny? To wynika z twojej wypowiedzi - dość marne argumenty. Ludzie, bądźmy poważni! Poproszę o mocne argumenty dlaczego mielibyśmy wykluczyć te postacie? Zwrócę honor ;) Do tej pory główny argument to PP. Ale przecież PP jest zakazane w regulaminie, więc nie widzę żadnego problemu? Ktoś robi PP - dajecie repka, wygrywacie walkę. Czy mogło być lepiej? Jakiś frajer oddał wam walkę za darmo, bo złamał podpunkt w regulaminie odnośnie PP! Jeśli teraz zobaczę jakiś komentarz o chęci zagrania uczciwej rozgrywki, to będzie to "źle" świadczyło o tej osobie, ponieważ przez cały czas spędzony w LF'ie natknąłem się na dokładnie 3 osoby chcące zagrać, żeby po prostu dobrze się bawić (1 z nich nie bierze udziału w dyskusji, 2 są za tym, by Henry i Rudolf pozostali). Reszta byłaby w stanie wydłubać mi oczy - byle tylko wygrać i przejść dalej...

Także panowie, trochę powagi ! ;)

.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018