Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Głosowanie w kategorii "Najlepszy gracz"
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Oskary » Oskary 2011
 Drukuj temat
GÅ‚osowanie w kategorii "Najlepszy gracz"
Mefju
Głosujemy na jedną osobę, która otrzyma statuetkę. Do finału przeszły następujące osoby :

yBanan
Caesar
Megatron

Głosowanie trwa do końca roku.
Edytowane przez Mefju dnia 24-12-2011 23:14:11
 
Capricorn
yBnn
 
monker
ybnn
 
Sbagers
yBanan

 
Son Koczko
Megatron
Argggh motherfuckers!
 
Michaello
mgn
 
http://www.lf2.lt.pl
Sirrah
Megatron
 
Mefju
Megatron
 
ybnn
Hmmm, pomyślmy.... co Mgn wygrał w tym roku ? nic... Co Csr wygrał ? LF2Cup#9, #12 i OPCL..... trudny wybór... hm.....
Oczywiście, że głos na Caesara
Edytowane przez ybnn dnia 25-12-2011 17:42:54
 
Sirrah
@ybnn Głosujemy na najlepszego gracza czy na gracza który wygrał ileśtam turniejów?
 
ybnn
Ciężko mówić o kimś, że jest najlepszy skoro nie potrafi nic wygrać.
 
Sirrah
A MastersCup wygrał Lebron, czyli nie kto inny jak Mgn :D
 
Caesar
Dobra tam, Masters Cup. yBanan zgarnął w tym roku z jakieś 30 punktów dla IH, wygrywając pewnie najwięcej turniejów. Megatron nie wygrał nic. W Masters Cup nie rozegrałem żadnego meczu, organizacja może nie była taka zła, ale po prostu zapomniałem o tym, więc trudno porównywać taki turniej do tych najważniejszych, no ale co tam.
Pamiętajcie, że chodzi tu o gracza roku 2011, a nie gracza najlepszego w LF2.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Krencik
Każdy głosuje jak chce, głosowanie na Megatrona w kontekście 2011 roku wcale nie musi być błędem. Owszem, yBanan wygrał dużo, nawet bardzo, ale... cóż, jeśli ktoś twierdzi, że przez cały rok Mgn zachowywał wyższy skill niż yBanan, to ma pełne prawo na jego zagłosować.

Kategorię można rozumieć oczywiście dwojako, ale jeśli będziemy brali pod uwagę tylko tegoroczne turnieje, to dojdziemy do wniosku, że całe głosowanie, jak i cała kategoria jest bezsensu. Poza tym - wiele zależy także od aktywności gracza, a jak wiemy - yBanan jest bardzo mocno aktywny. Na dodatek Megatron nie może nabijać punktów np. w LF2Cup w ostatnim czasie (wiem, wiem - w ostatnim czasie, ale trochę ostatnio tego LF2Cup było - btw. powinniście IMO znieść mu już karę, chłopak nie startował ostatnio w ogóle, na moje - karę już odpokutował, bo ile można?).
 
Riki
A skąd mam wiedzieć, że sirrah ma największe poczucie humoru? Ktoś głosował to jego sprawa... Niedługo nie można będzie głosować na nikogo kogo ty nie lubisz? Zresztą turniej a gra to co innego... Czy najlepszy gracz to ten gracz który wygrał najwięcej turniejów? Każdy ma swoje zdanie na najlepszego gracza :)

Co do tematu:
Mgn
 
ybnn
Luuuudzie, o co wam chodzi ? Ja tylko zagłosowałem i uzasadniłem swój głos...
 
Caesar
Riki napisał/a:
A skąd mam wiedzieć, że sirrah ma największe poczucie humoru? Ktoś głosował to jego sprawa... Niedługo nie można będzie głosować na nikogo kogo ty nie lubisz? Zresztą turniej a gra to co innego... Czy najlepszy gracz to ten gracz który wygrał najwięcej turniejów? Każdy ma swoje zdanie na najlepszego gracza :)


Nie wiem czy to do mnie było skierowane, ale jeżeli tak to wiedz, że bardzo lubię Megatrona.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Krencik
Dobra, ładna dyskusja, ale nie jest to temat przeznaczony dla niej, możecie sobie zrobić taki gdzieś indziej. Tu się głosuję i radzę słuchać, bo każdy następny post nie na temat będzie karany ostrzeżeniem.
Edytowane przez Krencik dnia 25-12-2011 20:42:35
 
Gad
lebron aka mgn
 
Danken
Brawa dla wszystkich mędrców z tego okienka, tworzycie dokładnie taką atmosferę jakiej na forum BF podczas gali rozdania Oskarów skrzętnie unikano ;)

Megatron, za najładniejszy styl gry.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018