Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Bushido Fighters
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Offical Polish Pairs League#1
 Drukuj temat
Bushido Fighters
Riki
Od dzisiejszego dnia Bushido Fighters przestaje istnieć. Jak to banan powiedział byłem złym CL'em, który nie potrafi utrzymać zawodników. Tylko jest jeden szczegół mianowicie to, że Dawix i Kamaha nie grają w lf2, więc i tak by nie zagrali OPPL. Nie rozumiem jednego czemu nie pozwolili admini na zmianę... Kozi gra w lf2, ale nie mógł rozegrać turnieju z przyczyn mi nie znanych. To czemu nie możecie zrobić zmiany skoro starzy gracze BF już nie grają w lf2? Jeszcze, niektórzy ignorowali moje pytania, właściwie to tylko Krencik'owi zależało na nas by my skończyli OPPL. Reszta nie pozwoliła dograć mi i Xarr'owi, a zmianę też nie chcecie zrobić. W OPPL już nie zagramy, bo tylko W/O zostało, wiec jak powiedziałem klan przestaje istnieć. Życzę klanom dobrej zabawy :)

~Riki
 
Xarr
Szkoda... Dobrze nam szło. No nic, ja dochodzę do SoR. Dzięki Riki za to ,że jakoś to trzymaliśmy i że przez moment zajmowaliśmy wysokie miejsce angry
 
Gad
Nie lepiej dojść do SPNL, niż do SoR?
 
Riki
Nadal oczekuje odpowiedzi od adminów...
 
Dark SoR
dzięki cześć :D
 
Rybkon
Oh dear... Rozpadam klany, do których dochodzę lub chcę dojść O.o
 
Zakuba
Jak chcesz możesz dojść do HoTD
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Krencik
Cóż, trochę szkoda. Tracimy kolejny zespół w trochę takich dziwnych i smutnych okolicznościach. Mam jednak nadzieję, że nie zamierzacie odchodzić z LF2... Cóż, powodzenia dalej.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018