Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Battle Arena
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » OgÅ‚oszenia
 Drukuj temat
Battle Arena
Myszon
Cześć i czołem!

Niektórzy może wiedzą, większość pewnie nie, ale swego czasu pracowałem z Vanem nad rozwinięciem areny walk. Ostatnio tak mi się trochę przykro zrobiło, że nie została skończona i tyle pracy poszło na marne. Postanowiłem ją nieco odświeżyć, poprawić większe błędy i tak też uczyniłem. Nie posiada wielu funkcji, które Van sobie wymarzył, ale myślę, że nie jest zła i może się całkiem dobrze spisać.

Jako, że nie mam wiele czasu, szukam kogoś, kto by się nią zaopiekował. Pracy nie ma tam zbyt wiele - aktywować użytkowników, którzy się rejestrują oraz moderować chat, czasem walnąć jakiegoś newsika np. o pokoju na świecie. Nie wiem jakie będzie zainteresowanie areną ze strony graczy i czy w ogóle to wypali, ale warto spróbować :)

BÅ‚agaaaam, przygarnijcie biednÄ… Battle ArenÄ™ :c
 
Zakuba
ja się zgłaszam :D
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Gad
No dobra, ale mi np. nic nie wiadomo. JakiÅ› link, cokolwiek? Co to jest ta arena i o co w niej chodzi?
I czy jest tam zastosowana skala lagów wg. Zakuby?
Edytowane przez Gad dnia 13-12-2011 22:11:05
 
Zakuba
zagdzam się z gadem. nie ma nic żebym qw ogóle wszedł na tą battle arenę.

co do skali. jeszcze nad niÄ… pracuje
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Myszon
No tak, wybaczcie :pp Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
nick: test, hasło: haslo123
Edytowane przez Myszon dnia 14-12-2011 15:39:56
 
Zakuba
dobra myszon, to co mam zrobić z tą battle areną?
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
bleeq
To jest coś w stylu ESLa tylko, że na osobnej stronce?
 
Gad
Nie do końca rozumiem ten pomysł, ale, jak dla mnie, graczy jest za mało, żeby robić coś takiego. Jak ktoś chce zagrać to i tak sobie kogoś znajdzie.

Chyba, że zamysł jest taki, żeby utworzyć mniej-więcej ranking graczy. Ludzie graliby, admin wpisywałby wyniki do serwera, a ten by tam obliczał ile łącznie kto ma punktów, z kim grał itd. i wylicza mu pozycje w tabeli. Chociaż taki system byłby strasznie wadliwy i ciężki do skonfigurowania, więc chyba odpada.
 
Xarr
Pomysł dobry, tylko na starcie odstraszają "newsy" na stronie, sieci hamachi są po prostu "żenuła" ; musisz jeszcze popracować nad stronką.

Ciekawy pomysł Gad ;) Osobiście jestem za ;)
 
Krencik
Oj, Myszon, Myszon, szkoda byłoby takiego czegoś nie przygarnąć. Co jak co, ale pracy Cię to trochę kosztowało, nie może to pójść na marne. Ja jestem za tym, by znalazła się ona w nawigacji pogrubioną czcionką zaraz obok forum.

Xarr - te sieci oraz newsy są bardziej dla próby...
 
Myszon
Gad - nie jest to zły pomysł, może w przyszłości :>
Xarr - jak już napisał post wyżej Krencik, to tylko przykładowa treść
Krencik - łooo, dzięki, cieszy mnie Twoje poparcie :)

W planach miałem stworzenie międzynarodowej areny walk, ale musiałbym jeszcze poprawić parę plików z tłumaczeniami, więc na razie chcę spróbować, czy wypali to u nas, a nie od razu rzucać się na tak głębokie wody :))
Edytowane przez Myszon dnia 15-12-2011 15:45:43
 
Xarr
W takim razie Myszon działaj ;)
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018