Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Rudolf i Henry 2
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Zasady gry LF PC
 Drukuj temat
Rudolf i Henry 2
ybnn
zabawne, że gdy gram rudolfem, a Ty deepem, to ja muszę Cie gonić..
 
Gad
Dark, dlatego ta gra posiada więcej, aniżeli tylko Deepa, Rudolfa i Henry'ego. Poza tymi trzema postaciami możesz wybrać także Johna, który jest dobrą kontrą na Rudolfa. Poza tym można wziąć też Woody'ego, który umie się teleportować.
A to, że jesteś ograniczony i Twoja gra sprowadza się do napieprzania Deepem, bo jest najłatwiejszy do ogarnięcia, to już nie jest chyba problem innych. Rudolfa i Henry'ego można łagodnie skontrować, bez ganiania ich po mapie.
 
brejnless
odpowiedzia jest ocieranie sie gameplayem o gre pasywna aczkolwiek nie grania pasywnie.
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Gri
Wciąż nie mogę się nadziwić, że głosowanie o takich, dość ważnych, sprawach odbywa się w postaci takiej ankiety O.O Głosować można z multikont, głosować może byle random 'ot tak' nawet nie wgłębiając się w sprawę. W dodatku z tego co zaobserwowałem sporo było ostatnio oszustw w lf'ie.
Jeśli głosowanie odbywało by się na zasadzie pisania swojego głosu w poście, byłoby nieco bardziej zrozumiałe i mądre.

(tak, wiem, że 'byle random' może też napisać 'ot tak' posta, ale jest na to o wiele mniejsza szansa).
Edytowane przez Gri dnia 04-12-2011 23:06:40
 
frecel
Gri, o czym ty mówisz? Tu są przecież sami porządni ludzie. Nikt na scenie polskiego LF2 nie zakładałby multikont ani co gorsza podszywał się pod kogoś innego. Czy ty w ogóle pomyślałeś, że takie zarzuty mogłyby zranić niektórych z nas?

Poza tym czy admini nie mogą sprawdzić kto i jak głosował?


/Ok przyznaję się. We mnie też Dark rozpala ambicje/
 
http://jak podam
Gri
Gri, o czym ty mówisz? Tu są przecież sami porządni ludzie. Nikt na scenie polskiego LF2 nie zakładałby multikont ani co gorsza podszywał się pod kogoś innego. Czy ty w ogóle pomyślałeś, że takie zarzuty mogłyby zranić niektórych z nas?


: >


No nie wiem czy mogą sprawdzić. Mi się wydaje, że nie. Ale jeśli mogą, to wszystko okey : P
 
Sbagers
jestem za. rudem mnie jedzie tylko ybnn, ale on nie potrzebuje rudka by ze mną wygrać więc spoko ;D

 
Dark SoR
Ybnn - aha

Gad - Przyjacielu ja każdą postacią jestem w stanie grać :)
ale co tam i tak jestem ograniczony bo gram Deppem najłatwiejszą do ogarnięcia postacią :D a i robię PP tzn nie robię PP kur*a sam nie wiem czy robię PP ... :D:D:D

Amen.


 
Caesar
Dark SoR napisał/a:

Gad - Przyjacielu ja każdą postacią jestem w stanie grać :)
ale co tam i tak jestem ograniczony bo gram Deppem najłatwiejszą do ogarnięcia postacią :D a i robię PP tzn nie robię PP kur*a sam nie wiem czy robię PP ... :D:D:D


Każdy z tej sceny potrafi grać każdą postacią. Ameryki nie odkryłeś.
I sam właśnie teraz napisałeś ironicznie, ale taka jest prawda. Może nie tyle, że Deep jest najłatwiejszy do ogarnięcia, ale grasz tylko nim. A PP robisz okrutne, każdy Ci to powie.

Poza tym dyskusja tutaj powinna dotyczyć Rudka i Henrego :)


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Dark SoR
dobra to zróbcie ankietę na ten temat moje PP zobaczymy co sądzą inni :)
 
Mefju
Ankieta zakończona. Gra Henrym i Rudolfem dalej będzie dozwolona przez oficjalne zasady LFPC. Dziękuję za uwagę i oddanie swoich głosów.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018