Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Nie samym LFem człowiek żyje
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
Zagrałbym turniej...
LOL 1vs1 LOL 1vs1 0%[0 głosów]
CS:GO 1vs1 CS:GO 1vs1 17%[1 głos]
Brawlhalla Brawlhalla 50%[3 głosów]
Rocket League Rocket League 0%[0 głosów]
Szachy Szachy 33%[2 głosów]
Głosów ogółem : 6
 Drukuj temat
Nie samym LFem człowiek żyje
Alladyn
Głosujcie lub piszcie komentarze czy zebrałaby się grupa osób na turniej w jakąś inną grę
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
Siemka. Ogólnie wydaje mi się że zorganizowanie turnieju w inną grę niż lf2 jest bardzo dobrym pomysłem na ożywienie strony. Być może otworzylibyśmy tej turniej i dobrze rozreklamowali na innych stronach (jakieś reddity albo fora) to ktoś by przyszedł i został, a przypominam, że nawet jedna osoba w aktualnych warunkach to duży sukces. Mam problem tylko co do wybranych przez ciebie gier. Według mnie nie ma sensu tworzyć turnieju w inne gry niż jakieś bijatyki, gdyż po prostu jest to inny typ gier i szanse na to że ktoś zostanie po takim turnieju nie będą tak duże. Aktualnie mamy wiele osób które grają, albo grały w brawlhalle (ja, Pudzian, Shade, mefju i pewnie jeszcze parę innych), więc uważam że to nie byłby taki głupi pomysł żeby zacząć od tego. W sumie to planowałem coś takiego zorganizować po Moc, ale jeśli ktoś by mi chciał w tym pomóc to zapraszam.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Alladyn
W sumie ciężko było mi coś zaproponować raczej wybrałem najpopularniejsze tytuły i z niskim progiem wejścia. Wiem mniej więcej w co gra kilka osób tutaj ale większość jest dla mnie zagadką więc czekam na wasze propozycje :D. Wartościowe oczywiście byłyby jakieś kolejne komentarze więc zachęcam wszystkich do wypowiadania się.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
Jeszcze tak dodam ze imo brawlhalla najlepszym wyborem jest, ale jesli bysmy sie jeszcze chcieli na cos innego zdecydować, to pod względem community wybrałbym chyba coś z serii touhou. ma bardzo duzą społeczność graczy w polsce więc można się zastanowić jeszcze nad jakąś bijatyką z tej serii (osobiście polecam touhou14.5).

Aczkolwiek tak jak wyzej mowilem ja stojÄ™ za brawlhalla najbardziej
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018